Jump to content

SP 2010


alfa

Recommended Posts

  • Replies 899
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da,ako budemo u grupi sa holandijom i argentinom realno je da ne prodjemo,jedan jak i ostali prosek,gg

Kako je realno da ne prođemo? Argentina se raspala, nema ni igrače ni igru ni selektora. Mesi je truba, tek kada igra u reprezentaciji vidi se koliko zavisi od ostalih igrača. U ovim kvalifikacijama nije ništa pokazao. Argentinci da kojim slučajem igraju u Evropskoj zoni nebi skupili 15 bodova. Ovako im jedino truli Urugvaj bio konkurencija, morali su da prođu.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

i francuzi su "truba" pa nismo mogli ni u bgu da ih dobijemo,sa igracem vise...tako te price,da mi govorimo da je argentina,francuska... truba su veliki lol,pogotovo posle proslog SP,sada u africi ce lepo da pokazu ko su i sta su,meni je dosta da prodju grupe,sve iznad toga je veeliki uspeh

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Vishe bi voleo da igramo sa Brazilom, Shpanijom i Engleskom i ispadnemo nego sa Juznom Afrikom, Bahreinom i Grckom i prodjemo.

Ne znam shto ste odjednom postali takve malene sisice!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Kako je realno da ne prođemo? Argentina se raspala, nema ni igrače ni igru ni selektora. Mesi je truba, tek kada igra u reprezentaciji vidi se koliko zavisi od ostalih igrača. U ovim kvalifikacijama nije ništa pokazao. Argentinci da kojim slučajem igraju u Evropskoj zoni nebi skupili 15 bodova. Ovako im jedino truli Urugvaj bio konkurencija, morali su da prođu.

JEBOTE! :(

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jesi ti gledao i jednu utakmicu Argentine ove godine? Evo tima koji je igrao protiv Urugvaja.

[1] Sergio ROMERO

[2] Martin DEMICHELIS

[3] Rolando SCHIAVI

[4] Nicolas OTAMENDI

[6] Gabriel HEINZE

[7] Angel DI MARIA

[8] Juan VERON

[9] Gonzalo HIGUAIN

[10] Lionel MESSI

[14] Javier MASCHERANO

[17] Jonas GUTIERREZ

Ovako na papiru da nema Mesija čovek bi rekao ovo je ekipa za trpanje, a što je najsmešnije Mesi im je ubedljivo najgori igrač u ovim kvalifikacijama.

A Alfa nema pametnijeg posla nego da pljuje po našima kad god stigne. Kad god napravimo nešto to nije zato što smo mi dobri nego zato što su svi ostali loši. Ako su Francuzi tako jadni kao što kažeš zašto Ćiro Blažević stalno ponavlja da jedino Francuze ne bi voleo da dobije u baražu. Zna čovek da su među 3-4 najbolje reprezentacije na svetu iako su slabo počeli ove kvalifikacije.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Vishe bi voleo da igramo sa Brazilom, Shpanijom i Engleskom i ispadnemo nego sa Juznom Afrikom, Bahreinom i Grckom i prodjemo.

Ne znam shto ste odjednom postali takve malene sisice!

realno ajde da dobijemo te brazilce spance i engleze :DDD

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

A Alfa nema pametnijeg posla nego da pljuje po našima kad god stigne. Kad god napravimo nešto to nije zato što smo mi dobri nego zato što su svi ostali loši. Ako su Francuzi tako jadni kao što kažeš zašto Ćiro Blažević stalno ponavlja da jedino Francuze ne bi voleo da dobije u baražu. Zna čovek da su među 3-4 najbolje reprezentacije na svetu iako su slabo počeli ove kvalifikacije.

procitaj malo bolje moj post,ironicno sam rekao da su francuzi truba (stoga stoje navodnici) ,hteo sam samo da kazem da mi treba da cutimo i da dobijamo (sto antic i radi) a ne da omalovazavamo druge jake repke i da govorimo kako su oni go kurac za nas i ne znam samo gde si ti video da ja stalno pljujem po nasima ?

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...