Jump to content

SP 2010


alfa

Recommended Posts

  • Replies 899
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ko ih jebe

Mihu su smarali bash jako pred utakmicu u Zagrebu, jer je Srbin iz Hrvatske...da je tada dao gol iz slobodnjaka pred sam kraj utakmice(a jako malo je falilo, Ladic je oduvan bio u gol, jedva je odbranio) bilo bi to najvece pisanje u ochi u istoriji fudbala.

ja racunam kao da je dao 2 komada... realno :D

hrvatski komentator: to su te nezgodne krivudave lopte... ladic obranio! ... ... ... nije obranio :(

antic da dodje u partizan [roflmao] e stvarno bi tek onda ovo bi opravi lalalend :D

sjajna tekma, bio na jugu sa drugarima, super se generalno proveli ceo dan... stvarno smo oduvali :D

kad smo u opste poslednji put dali ovoliko golova ?

ako ne racunas farane, madjarima u barazu 1:7 i 5:0 :D

zato su nas i rasparcali [:D]

merikanci nas pocepali da im se ne bi posrali 94. po dream team-u... a verovacu do kraja zivota da bi im ugasili ligu tada :D

da, i Krkić možda, kako da ne :)

krkic ne bi imao mesta!!! a eduardo bi uzeo bugarsko drzavljanstvo... posto bi konkurencija bila paklena...

Link to comment
Share on other sites

jos nije miralem postao tolika faca da bi igrao mesto ove dvojce..

a slovenci i makedonci bi imali po jednog muchenog predstavnika, i to jedva..

eduarda bi svakako stavio jer je nekako i dobar i kolektivan..a i igrao je nekoliko puta levo kod arsena, mada mislim u onoj 4-3-3..

krkica malog pedera ne bi zvao ni za siri spisak..jebala ga spanija njegova..

mogao bi mozda i jovetic na klupu da se provuce..

mala digresija - jedna stvar me odusevila na stadionu..prosli put, na francuzima, ja i jos mozda 10 ljudi na celom zapadu smo aplaudirali anriju kad je izlazio iz igre, svi ostali su zvizdali..sad kad je krenuo mutu da izlazi, prvo su se culi zvizduci, koji su na kraju presli u veliki aplauz..to mi je mnogo drago, to su sve majstori fudbala, i treba ih pozdraviti bez obzira sto nisu nasi..ne dolaze cesto..

pogotovu mutu, ipak je on totalni kreten, nekako se mora gotiviti..:)

Link to comment
Share on other sites

a bre?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

realno da je ostala stara juga i ibrakadabra bi igro za nju :)

shto se tiche nasheg tima mislim da nam fali jedan klasni napadach ranga dzeka, vucinica, eduarda, neko ko mozhe jednim potezom da reshi tekmu, kao i pravi golman. shto se tiche rensinga moj stav je da ako je on dobar za bajern dobar je i za nas. mala smo zemlja, realno moramo biti prezadovoljni igrachima koje imamo.

Edited by superbad
Link to comment
Share on other sites

realno da je ostala stara juga i ibrakadabra bi igro za nju :)

shto se tiche nasheg tima mislim da nam fali jedan klasni napadach ranga dzeka, vucinica, eduarda, neko ko mozhe jednim potezom da reshi tekmu, kao i pravi golman. shto se tiche rensinga moj stav je da ako je on dobar za bajern dobar je i za nas. mala smo zemlja, realno moramo biti prezadovoljni igrachima koje imamo.

mada opet, dok smo i imali takve igrache pushili smo masno na prvenstvima jer svi samo cekaju da on resi sve :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ovo je smeh zaista,uopsteno uvek kad pogledam tu listu smejem se,ali ono,eto nismo jedini,Danci su doziveli josh veci pad :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...