Jump to content

SP 2010


alfa

Recommended Posts

razocaranje totalno,oni su nas duplirali sa igracem manje , sramota!

a ovaj komentator me smorio na kvadrat , pantelic manje vise..ali ovaj ko da je neki gey ,Zigic se nije video celu utakmicu , mene samo interesuje zasto Milijas igra,samo sam se plasio da nece dati penal ali jedva..?za golmana naseg svaka rec je suvisna , Lazovic dobio crveni msm LOL razlog.I ko je ovaj levi spic sto igra u rusiji..

Jeste da rezultat zadovaljava..ali ako ovako budu igrali u Africi proci cemo kao prosli put

nego jedino zadovoljavajuce ove veceri je bilo engleska 5-1 croatija :)

Jel si ti decko normalan? Krasic ih je radio samo tako, Zigic je dobio svaki duel koji je mogao da dobije, a rezultat je takav samo zato sto su oni predobri i treba da budemo zadovoljni ovim rezultatom, koji nas svakako vodi u Juznu Afriku..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 899
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A vi se svi razumete u fudbal vidim. Zigic ni ne treba da uzme loptu na 40 metara, da predje sve i da da gol, nego da radi to sto je radio. Skoci, spusti nekom loptu ili da gol. Na stranu to sto nije bilo 2 dobra centarsuta za celu tekmu. Krasic inace sabija, danas je odigrao ocajno. I plz objasni sta to fali Milijasu?

Link to comment
Share on other sites

Bane je toliko sabio tekmu...vrhunski igrac stvarno, odbrana je odlicna bila...

Dejan S. se brzo umorio nesto a Kacar stvarno mnogo dobro utice na nasu reprezentaciju...eto, nadam se da cemo pobediti Rumune bez problema i verujem da mozemo napraviti nesto na svetskom ;) Mislim da je ovo najbolja postava reprezentacije u poslednjih 10 godina

Link to comment
Share on other sites

Mene brine što nam je ovo već 3-4. tekma koju realno loše igramo.

Mnogo grešimo u predaji lopte, to ne sme da se dešava nekoj beton ekipi a ne jednoj reprezentaciji.

Bane je do jaja odigrao, a mislim da bismo možda dali gol da smo forsirali Krasića, lik je bio sam celo drugo poluvreme, možda su se dva puta setili da mu prebace loptu.

Odbrana mi je isto čudno delovala, kao da su ih puštali da im priđu blizu golu pa se tek onda cimali da im oduzmu loptu.

Najfail aspekti tekme su atmosfera na stadionu, Danko Lazović, Lanetova reakcija na faul i ona dva bota koja su komentarisala tekmu :)

Sve u svemu, kapiram da idemo na to svetsko prvenstvo, samo se plašim kako i šta tamo ako ne krenu malo ozbiljnije sa radom.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

pa nema šta da se plašiš doco, realno, naš domet je da igramo nerešeno sa tim do jaja jakim reprezentacijama. Na svetskom je uspeh drugi krug, na evropskom takođe, i to je to

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne znam koju ste utakmicu vi gledali? Zigic odigrao lose? Krasic odigrao lose? Francuzi mnogo bolji od nas? Stvarno, sve strucnjak do strucnjaka... Samo nesto hejtujete, nikad niste zadovoljni, pa nismo mi Brazil bre! Do nedavno nam niko nije davao sanse da budemo medju prve 2 reprezentacije u grupi, pa bili smo u trecem sesiru jbt...

Link to comment
Share on other sites

ljudi kenjate mnogo, protiv francuske uzeti bod je ogroman uspeh, oni realno, osim na shtoperskim pozicijama, na svim ostalim imaju bar po 2 igracha svetske klase kojima ovi nashi ne mogu ni kopachke da chiste. treba nam jedna pobeda iz zadnje dve tekme, ako ne mozhemo da je ostvarimo ne treba ni da idemo u afriku. svaka chast repki, dobila je sve utakmice koje je trebala da dobije, nishta im se u globalu ne mozhe zameriti.

shto se tiche same tekme, nisam video snimak al kazhu mi da je zhiga simulirao opasno al realno i nas jednom da usere, vreme je bilo. shto se tiche gola francuza pao je bash onako kako sam ochekivao, neka guzhva ili odbitak i henry da ga umulja, sreca nasha shto je bio samo jedan. realno stojketu se tu ne treba zameriti nishta, svakom se desi da pogreshi. gojko je bio odlichan dok je igro, bane je bio vrh, lukovic je imao malo tremu na startu a posle je bio odlichan, obrad isto jako dobar. ovaj ninkovic shto je zamenio kachara mi je isto jako dobar dojam ostavio, ostali solidni. mislim da je kljuch bio u tome shto od kad je gojko izashao iz igre, diarra i tulalan su nas gazili ko malu decu jer prosto nemamo klasichne zadnje vezne igrache. iznenadilo me shto se gurkuf nije ni vido, ribery je suvishe kasno usho da bi imao neki uticaj, henry i anelka su bili jako zajebani ali smo sa njima imali dosta srece. sve u svemu jasno je da se mi sa ovakvim protivnicima ne mozhemo nadigravati i ne treba da se zavaravamo bezveze, 1:1 protiv francuske je odlichan rezultat, oticicemo u juzhnu afriku i dobiti po pichki, osim ako nas ne usere grupa neshto mega.

ljudi na stadionu ka ta stro fa, imam utisak ko da se najgori shljam i talog skupi na tekmama reprezentacije. a i zvizhdanje je bilo za no comment, kao i ona sramotna zastava shto su razvili na severu sa najkovim logoom, jebo ja mamu mishkovicu.

Link to comment
Share on other sites

realno ok smo odigrali, ipak su to francuzi, ljudi nemojmo se zavaravati. oni takve tekme igraju svake nedelje. bod je ok, i dva boda iz dva naredna meca bi trebalo da bude dovoljno jednostavno

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Mene Jovanovic totalno razocarao, kao da ne mozhe protiv boljih timova bolje da odigra, ili pak prevelika zelja pa mala oscilacija...

Banetu svaka chast i Vidicu, mislim da je stavio Kolarova levo mozda bolje bilo, ali shta je tu je...

Kachar doktor, Zigic takodje solidno, Krasic pomalo umoran..

Link to comment
Share on other sites

zigic je odlicno odigrao, ali za poziciju poluspica. onu poslednju priliku je bas uprskao :/

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Imaju oni bolje igrace to je sigurno, ali to ne znaci da su bolja reprezentacija (mislim na ovaj ciklus kvalifikacija). Ne gleda se samo 1 utakmica, a i ako cemo gledati ovu, jesu oni bili bolji ali MNOGO bolji sigurno nisu. Pa nisu stvorili jednu stopostotnu priliku, kakve onda ima veze sto su imali inicijativu?

Link to comment
Share on other sites

pa nema šta da se plašiš doco, realno, naš domet je da igramo nerešeno sa tim do jaja jakim reprezentacijama. Na svetskom je uspeh drugi krug, na evropskom takođe, i to je to

plašim se da ne bude ko prošli put, naravno da ne možemo da uradimo nešto više :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

BOK DARE!

E da, kako to da za jednog Sebastiana Freja nema mesta u reprezentaciji Francuske?

ne znam, i meni je frej odmah tamo uz cecha, buffona, kasiljasa... ali i mandanda i ljoris su jako dobri golmani i imaju puno potencijala, a mladji su 6 godina od freya, pa kapiram da se domenek istripovo i da gleda u buducnost :)

Link to comment
Share on other sites

Odlična utakmica, odigrali smo sasvim solidno i pristojno, ipak je to reprezentacija Francuske, ma koliko ona loše igrala kvalifikacione mečeve, dobro znamo ko su oni, i za šta su sposobni, nikako ih ne treba omalovažavati na bilo koji način.

Kada je Nikola Žigić oboren u kaznenom, na prvi pogled je izgledalo za najstrožu kaznu, međutim usporeni snimak govori drugačije, no nebitno, kao što je rekao Marko Pantelić "kako došlo tako i otišlo". Prijatno me je oduševio Bane Ivanović, definitivno igrač utakmice, šteta stvarno što ona bomba nije završila u mreži, tu je naravno i fenomenalni Nemanja Vidić, stvarno su odličan tandem, i besprekorno su obavljali posao.

Sve u svemu kada se sve sabere i oduzme super smo prošli, i nadam se da ćemo već u sledećem meču (kolu) 10 Oktobra 2009 godine protiv reprezentacije Rumunije završiti započeti posao :)

Edited by salenzi
Link to comment
Share on other sites

razocaranje totalno,oni su nas duplirali sa igracem manje , sramota!

a ovaj komentator me smorio na kvadrat , pantelic manje vise..ali ovaj ko da je neki gey ,Zigic se nije video celu utakmicu , mene samo interesuje zasto Milijas igra,samo sam se plasio da nece dati penal ali jedva..?za golmana naseg svaka rec je suvisna , Lazovic dobio crveni msm LOL razlog.I ko je ovaj levi spic sto igra u rusiji..

Jeste da rezultat zadovaljava..ali ako ovako budu igrali u Africi proci cemo kao prosli put

nego jedino zadovoljavajuce ove veceri je bilo engleska 5-1 croatija :)

kako je milijas JEDVA dao gol iz penala???

i da li si gledao celu utakmicu??? sudija moze da pogresi... ali ovaj je najveci car ikada... da su svi kao on fudbal bi bio gospodska igra... masi rukama mami svojoj ili nekom uplasenom klincu koji sudi seosku ligu... na terenu ja sam sudija, ti si igrac... radi svoj posao i ne ponasaj se kao majmun... FULL RESPECT ZA TO...

zigica smo videli kako pada i zigic nam je doneo BOD zajedno sa milijasem... valjda zato igra ako te interesuje :P

golmana nemamo... jbg nismo francuska pa da imamo 100miliona stanovnika sa sve crncima, alzircima i ostalim icima...

ne mozemo proci kao prosli put... zato sto prosli put nismo prosli... nista licno protiv tebe nego cisto da se zna radomir antic>rur strucnjaci :P

ivanovic je bio neprikosnoveni MotM... sto bi se reklo pobesneo max :)

Jel si ti decko normalan? Krasic ih je radio samo tako, Zigic je dobio svaki duel koji je mogao da dobije, a rezultat je takav samo zato sto su oni predobri i treba da budemo zadovoljni ovim rezultatom, koji nas svakako vodi u Juznu Afriku..

ne ne... na rur-u vise nema oni su predobri... nekad bilo sada su standardi zajebani :D

A vi se svi razumete u fudbal vidim. Zigic ni ne treba da uzme loptu na 40 metara, da predje sve i da da gol, nego da radi to sto je radio. Skoci, spusti nekom loptu ili da gol. Na stranu to sto nije bilo 2 dobra centarsuta za celu tekmu. Krasic inace sabija, danas je odigrao ocajno. I plz objasni sta to fali Milijasu?

milijas je najsporiji igrac u istoriji fudbala... ja mu se divim do imbecilnosti zato sto je uspeo u ovom sportu... ali realno fali mu speed :D

Vidic i Ivanovic - \o/

mnogo su bolji,nema sta da se dalje prica...

zamisli kako izgleda www.klanrur.FR/forum onda :D

realno ok smo odigrali, ipak su to francuzi, ljudi nemojmo se zavaravati. oni takve tekme igraju svake nedelje. bod je ok, i dva boda iz dva naredna meca bi trebalo da bude dovoljno jednostavno

nije nazalost... 2 boda iz dva meca uz maksimalan ucinak francuza nas dovodi na isti broj bodova... a francuzi imaju bolji medjusoban skor 2:1 i 1:1... odgovara nam jedna pobeda iz 2 meca... ako ne mogu onda jbg... bolji ide dalje :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...