Jump to content

Problem!


Recommended Posts

U zadnje vreme ne mogu da pošaljem privatnu poruku. Prvo su mi poruke poslane kao prazne, kao primer uzima moje dopisivanje sa ArktickimMajmunom:

Moja 2 odgovora njemu nisu poslana. Danas sam opet pokušao, ali sada je još gore. Jednoj od boljih osoba ovde, Dz, sam tako slučajno poslao moju dopisku sa admenom, kada sam bio banovan. Pre toga su mi čak bile potpuno blokirane poruke, pa mi je pisalo da ukuca više od 3 karaktera, a ja sam ukucao preko 15, brojao sam.

flohx8.jpg

Ne lupaj. Vratima.

Ti si jebeni moron.
Link to comment
Share on other sites

Probaj da očistiš keš u browseru.

Uradio sam to, ako je to ono ceche, probaću da pošalje malo kasnije neku poruku, neka mi se kompjuter malo odmori.

Ne, obrishi system32 u windows direktorijumu. Pomaze sigurno.

Nema mi tog fajla, kao da ga je neko sakrio od mene.

flohx8.jpg

Ne lupaj. Vratima.

Ti si jebeni moron.
Link to comment
Share on other sites

Ako koristish eksplorer idi tools>folder options>view pa onda tu nadjesh i ukljuchish show hidden files and folders.

Onda nadjesh system32 u windows direktorijumu i obrishesh ga celog. Pomaze, verovalo ti mene i Neo! A imash i vishe prostora na tvrdi disk posle!

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ako koristish eksplorer idi tools>folder options>view pa onda tu nadjesh i ukljuchish show hidden files and folders.

Onda nadjesh system32 u windows direktorijumu i obrishesh ga celog. Pomaze, verovalo ti mene i Neo! A imash i vishe prostora na tvrdi disk posle!

Oseća neiskrenost u tvom glasu.

Edited by Barabesku

flohx8.jpg

Ne lupaj. Vratima.

Ti si jebeni moron.
Link to comment
Share on other sites

Evo Dz može da potvrdi da joj je danas od mene stigao čudan mejl koji uopšte nije bio namenjen njoj, ali je poslat. Dakle problem je stvaran i ozbiljan. Bacanje ceche mi nije pomoglo, šta dalje da pokuša, ne računajaći ovo system32, jer to ne uspeva, rekao mi je drug jedan. Tako bih oborio sistem i morao da fortmatira, šta god to značilo.

sad dz zna ko je ovaj kreten :D

Ja zaista ne voli da tužaka i bude tužibaka, ali ako nastaviš ovako, ne ostavljavaš mi druge opsije.

flohx8.jpg

Ne lupaj. Vratima.

Ti si jebeni moron.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...