Jump to content

Serbian Guild


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol toliko pricanja o stabilnosti guilda i ljudima koji ga predvode...brda i planine... a ni do osnivanja nece doci -_-

SRBIJA! [:D] Ale ale aaaaaleeeeee... dzabe sam vadio Visa Virtuon za transfer... aleeeeeeeee aleeeee aleeeeee! [8D]

Mada bolje ovako da se "raspadne" pre nego sto osnovao nego da se trose pare za transfer...lucky

IF YOU CAN'T RUN WITH THE BIG DOGS...

STAY ON THE PORCH !

Link to comment
Share on other sites

Meni je Silencer rekao da 2 nedelje pre WotLK-a sakupim sve ljude u jedan guild, i on kad bude imao vremena usisace vas sve iz preguilda u oreginal guild.

Ne mojte da mi verujete sta sam napisao, i da preduzimate nikakve akcije, nego ga lepo pitajte dali je ovo tacno i uverite se.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

e najvise volim kad ljudi lupaju ko ovaj tupak a posle zazale i jedu muda zbog svojih prosvetljenih izjava

Suck ma' ballz!

Meni je Silencer rekao da 2 nedelje pre WotLK-a sakupim sve ljude u jedan guild, i on kad bude imao vremena usisace vas sve iz preguilda u oreginal guild.

Ne mojte da mi verujete sta sam napisao, i da preduzimate nikakve akcije, nego ga lepo pitajte dali je ovo tacno i uverite se.

Pa lepo bi bilo da napisete ako je doslo do nekih promena... na cemu se radi... zasto se odugovlaci... i

Da ne bi sad mi postavljali hiljadu sitnih pitanja bolje vi postujte da znamo na cemu ste/smo. Dakle detaljan post gde je sve na jednom/svom mestu.

IF YOU CAN'T RUN WITH THE BIG DOGS...

STAY ON THE PORCH !

Link to comment
Share on other sites

Demantujem sve informacije ! Pocev da se guild zove "Smederevo Knights" ! :D

i mene iskreno zanima gde su ljudi i zasto se ne javljaju

i ako je neko promenio mishljenje o ideji nek napise i nek kaze zasto

jer ako svi budu cutali samo i cekali sve ce da ode u kurac jer pola ljudi cekaju da se nesto desi

I mene iskreno isto zanima, mada kapiram u svoj head, da dok ne izadje WotLK nista necu moci da pokrenem 2 meseca je 2 meseca doduse sad manje, mesec ipo valjda.

Sta cu uraditi, posto imam vec skoro 300 pre ordera wotlk, svakom cu poslati pozivnicu za guild :P REKLAMA !!!

Drugo ja od ovoga nisam odustao, mada bicu iskren nedelju dana nista nisam uradio povodom sajta, za guild, jer opet mislim da nema potrebe mozda bi trebalo da pici samo official news sta se radi. Previse sam fokusiran na radu sajta za Starcraft. I mojne da lupate gluposti u moje ime za guild. Na Fmane nisakim sem sa maldom, vunom nisam pricao u vezi guilda.

Realno neocekujem da mi se jave njih 5 sa ovog foruma, a ni mog. Ocekujem da mi se vise jave ljudi koje ne zanima da troluju po forumima.

Ne znam ko prati wow eu forume, stavio sam tamo i zvanican info:

Guild Forum:

http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...96517&sid=1

Frostmane Forum:

http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...96515&sid=1

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

oooo pomiluj boze i prosvijetli i daj snage servskome guilduuuu, amiiiiin

Nek mu da gospod dobri snage da prikupi dobrije igrace sa wow zvanicnog foruuumaa

Posjebice one profi sa nadimkom gowna, amiiiinnn.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kuzma, zato sto je pametan chovek, je u gildu gde nacionalnost nije primarni uslov za prijem

takodje chovek je u vodjstvu svog gilda, najbolje da ce prelaziti u "ololo srpski gild" da bi pisao na srpskom

ionako sve tezhe pronalazi srpske rechi/pre mu engleske padaju na pamet ;o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...