Jump to content

Serbian Guild


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

P.S.

Zadrzavam pravo da promenim TOS / EULA !!! ( sve ovo sto si pisao mozda jednog dana i ne vazi, ko zna sta ce ti sutra pasti napamet, nisi dzabe stavio tri znaka uzvicnika

Da sledeci put kad idem da kenjam pasce mi neka nova ideja, pa cu da promenim pravilo, sad sve zavisi kolko se zadrzim u WC-u.

Elem tolko me mrzelo da citam temu :) da sam batalio i da cu se ovde pojaviti kad odem na odmor i uradim application sistem. Za pocetak sam podelio par WotLK CD Keya ljudima da probamo 10 man istance u WotLK Beta pa da vidim i kako sve to izgleda.

Sto se TOS-a tiche, mogu da editujem posti obrisem sve, i napisem nema nista od ovoga.

Nego drugari recite mi nesto, sta cete kad krenu zetve pa ostanete bez gm-a? :D

Cu da pozovem oba guilda da mi pomognu oko zetve, i dobice extra dikejpi!

Srdacan pozdrav,

Stevan Mitrovic

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Hellou stivene, mene se mozda secas (a mozda i ne), kad sam na fmane-u igrao huntarda u hordi (Drextar).

Enivej ovo mi deluje prilichno stabilno i ozbiljno, i krenucu da lvlujem huntera na fmane-u, posto nemam ni jednog alliance chara, kad dignem nivo, pisacu alpaj. Ne bih rekao da cu izlvlovati u narednih 2-3 meseca, posto me mrzi a i raidujem na druidu po 4 i po sata svaki dan tako da mi wow izlazi na ushi.

Enivej, rachunaj na mene.

//Shala

Link to comment
Share on other sites

Heya!

Pozdravljam formiranje guilda i best of luck guyz!

Ne razumem zasto formirate guild na Frostmane ako ce vec u guildu biti samo Srbi od kojih ce vecina migrirati sa drugih realma. Zar nije bolje da napravite guild na nekom realmu sa manjom populacijom i samim tim stabilnijem serveru? Citao sam ,na WoW EU forumu Frostmane-a, kako se ljudi zale na pucanje servera, velike waiting liste, na mnostvo hater-a itd. Mislim, zasto je zapelo za Frostmane-om? Ima puuuno stabilnih PvP realma od kojih moze da se odabere neki.

Anyways, takodje me interesuje koja je battlegroupa najbolja za Alliance BG (WSG,AB,AV,EOTS) a koja za Horde BG (-||-) i kako je stanje Frostmane Alliance BG-a.

PS Vidim ovaj topic je malo zamreo sa glavnom tematikom tako da razbudite se malo! Koje ce biti ime guilda (tj. koja su u opticaju)?

Sve najbolje!

IF YOU CAN'T RUN WITH THE BIG DOGS...

STAY ON THE PORCH !

Link to comment
Share on other sites

Mislim, zasto je zapelo za Frostmane-om? Ima puuuno stabilnih PvP realma od kojih moze da se odabere neki.

Bolje biti zadnji u gradu nego prvi u selu i te fore :)

Frostmane je skroz stabilan - osim kad pukne :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

onda ce se napraviti metal pod guilda i pustacemo u isto vreme kad onu puste stoji mi cemo novi album metalike

i onda ce doci do sukoba interesa u redovima i podelicemo se u metal i metal hate 2 guilda u kome ce guild status odredjivati koliko ste rifova savladali u jednom i koliko znate pesama napamet u drugom guildu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...