Jump to content

Crvena zvezda


manager

Recommended Posts

Micane dečko, glup si, nema ti pomoći očigledno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ne da budem zrtveni jarac nase drage Srbije kao sto je Uros! On je drzavi kolateralna steta a to ne sme da prodje tako!

Taj rad, ocigledno da je decko samo hteo da mu pripali cigaru.

Zvacemo denzela voshingtona da igra urosa u novom filmu srdjana dragojevica "DI JE NASA PRAVDA: OLIMPIJSKA BAKLJA", on nikad ne odbija te uloge osudjenih mucenika. A mr. T ce da bude sudija.

"It's my ma's birthday, why r u doin this homie?! Sit your ass down. I pity the fool who accidentaly a whole torch"

:-)

Link to comment
Share on other sites

Glupa ti je mama pedercino neotesana.. ja pokusavam lepo i vredjanje sam iskulirao ali ste preterali!

Debilcine jedne... aj sad vi sto imate vlast ocekujem BAN! :)

ZVEZDA JE SEVER!

DZABA PRAVO, SUDSTVO I ZAKLETVE, KAD CITATE ZANDARSKE PRESUDE! PRAVDA ZA UROSHA!

ZVEZDA MI JE SVE, ZVEZDA ZIVOT JE!

DELIJE SEVER 1989

Link to comment
Share on other sites

Mitch za tebe sad od dolaska na forum mislim da si normalan ali sam pogresio...

ne znam sta mislis da postignes tim glupim, nebuloznim postovima? ccc

ZVEZDA JE SEVER!

DZABA PRAVO, SUDSTVO I ZAKLETVE, KAD CITATE ZANDARSKE PRESUDE! PRAVDA ZA UROSHA!

ZVEZDA MI JE SVE, ZVEZDA ZIVOT JE!

DELIJE SEVER 1989

Link to comment
Share on other sites

pa stvarno serete, zestoko se ne slazem sa micanom i mislim da su mu stavovi nebulozni i da se zasnivaju na pogresnimm pretpostavkama i dedukcijama, ali zato sam razmenio par postova sa covekom, video da ne vredi, video on da ne vredi ni on meni da prica i mirna bosna i lepo sam prestao sa raspravom. sta ga napusavate koji moj kad on vas nije on prvi poceo, misli drugacije, pa sta, mozda misli i retardirano, opet pa sta...ili lepo prestanite da pricate s njim ili diskutujte, a ne nesto izmedju, svi bi prestali sa raspravom ali ipak moraju da zabibere neki /b komentar, mislim lol vrtic

mi zajebani rurci sa stazom

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

brate doolio, pogledaj na šta se dečko loži, kako onda neko da mu ne kaže da je retardiran?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

tebe verujem to ne dotice jer verovatno lepo zivis

ahahahahahah!

[:(]

Inače 2 giga rama košta 30 evra, nemoj mi reći da nemaš 30 evra da uložiš u nešto što ti služi i za posao.

Mada u pravu si da me to ne dotiče, jer prosto nisam išao na utakmice najmanje 6 godina, a kad je derbi izbegavam da idem kroz centar grada.

Link to comment
Share on other sites

brate doolio, pogledaj na šta se dečko loži, kako onda neko da mu ne kaže da je retardiran?

pa zato sam ja prestao da se raspravljam s njim, mislim, glupo mi da ako mi neko prica 'e dulio pazi sad, ako ti ovo, onda gledaj, pa zar nije tako, logika kurac palac', a ja da pricam 'retardiran si, retardiran si, glup si, e idi kod savije' itd. ili cu i ja da budem u fazonu 'e brate pazi nije tako, ovo nisi lepo reko, ovde si se zajebo...' ili cu da kazem 'neka fala, ne merem vise dovidjenja' ko sto sam i uradio.

al dobro, ja sam isto smorio sa mojim tripovima, ja sam u fazonu diskusija svetinja, argumentim ad hominem i slicno su mi bas ono bezveze, ako mi sad dodje bejsment lik da diskutuje, diskutovacu isto kao i sa najboljim ortakom, jer jedino tada diskusija ima smisla. ne moramo da budemo mohikanci, ili moramo?:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mozda ddr2 ali ja imam ddr1 :)

Doolio tako je, mozemo da se raspravljamo do sledece godine u ovo vreme, jednostavno imam drugacija misljenja i to je to...

Sva sreca pa zivimo u zemlji u kojoj posle 5 oktobra svako ima pravo glasa... vredjao nisam nikog, mozemo da vodimo diskusiju i to je to... ali ja nisam budala da me neka kretencina sa RUR-a vredja i vesto se krije iza IP adrese...

@high svako se lozi na nesto, mene ispunjavaju utakmice kao sto tebe ispunjava da 24h dnevno budes kraj kompa, citas RUR i igras neku tvoju omiljenu igricu... tako da, zacepi! A ko je od nas dvoje retardiran razmisli jos jednom pa se javi...

A ti debilcino ne citiraj recenice/reci koje nisam pisao...

Edited by mican

ZVEZDA JE SEVER!

DZABA PRAVO, SUDSTVO I ZAKLETVE, KAD CITATE ZANDARSKE PRESUDE! PRAVDA ZA UROSHA!

ZVEZDA MI JE SVE, ZVEZDA ZIVOT JE!

DELIJE SEVER 1989

Link to comment
Share on other sites

da se ja pitam, podforumi i topici za diskusije (ne i oni za informacije i slicno) ne bi imali ni usernameove ni avatare, ni mejlove, samo poruke odvojene linijom, pa bi se onda kul raspravljalo.

ups, tedoh ovo da spojim sa mojim postom, al pisete do jaja brzo nove postove:)

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa zato sam ja prestao da se raspravljam s njim, mislim, glupo mi da ako mi neko prica 'e dulio pazi sad, ako ti ovo, onda gledaj, pa zar nije tako, logika kurac palac', a ja da pricam 'retardiran si, retardiran si, glup si, e idi kod savije' itd. ili cu i ja da budem u fazonu 'e brate pazi nije tako, ovo nisi lepo reko, ovde si se zajebo...' ili cu da kazem 'neka fala, ne merem vise dovidjenja' ko sto sam i uradio.

al dobro, ja sam isto smorio sa mojim tripovima, ja sam u fazonu diskusija svetinja, argumentim ad hominem i slicno su mi bas ono bezveze, ako mi sad dodje bejsment lik da diskutuje, diskutovacu isto kao i sa najboljim ortakom, jer jedino tada diskusija ima smisla. ne moramo da budemo mohikanci, ili moramo?:)

moj covek :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

mozda ddr2 ali ja imam ddr1 :)

Doolio tako je, mozemo da se raspravljamo do sledece godine u ovo vreme, jednostavno imam drugacija misljenja i to je to...

Sva sreca pa zivimo u zemlji u kojoj posle 5 oktobra svako ima pravo glasa... vredjao nisam nikog, mozemo da vodimo diskusiju i to je to... ali ja nisam budala da me neka kretencina sa RUR-a vredja i vesto se krije iza IP adrese...

@high svako se lozi na nesto, mene ispunjavaju utakmice kao sto tebe ispunjava da 24h dnevno budes kraj kompa, citas RUR i igras neku tvoju omiljenu igricu... tako da, zacepi! A ko je od nas dvoje retardiran razmisli jos jednom pa se javi...

A ti debilcino ne citiraj recenice/reci koje nisam pisao...

sine, ja sam bio u Bariju kad ti nisi bio sjaj u ćaletovim očima, deda mi je igrao za Zvezdu, i to onu prvu posle rata, a ti si došao ovde da mi glumiš navijača i simpatizera kluba, zato paljba, retarde mali..zbog takvih kao što si ti je i Zvezda u kurcu..bolje da imamo 5% normalnih navijača nego celu zemlju punu idiota

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Niste normalni vi sto se lozite

.pa vi sto prozivate mitjana,ste gori od njega...

decko voli zvezdu,navijanje itd..i jos pise da JE za to da uros dobije tvorza ali ne toliko.

sta je previse ,previse je...

napali ste decka zato sto ima 4 posta na forumu, i od njega ispade najgori okoreli huligan koji je lomio semafore i lokale po gradu,a decko je izrazito protiv toga.

stvarno ste smesni.

Link to comment
Share on other sites

moj covek :)

:)

u sustini je poenta sledeca: nepravilno vodjenje diskusije, vodenice i slicno su okej na forumu koji se zove 'VIII-4 carevi!', ali rur je forum sa vise hiljada clanova, nemojmo praviti druzbu pere kvrzice od tolike institucije. nek dodje i shavija da se registruje, ja bih bio presrecan i posecivao bih ovaj deo foruma do jaja, da vidim sta bi sve pisao lik, ako ne krsi pravilnik super.

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tad imao 6 godina nikako nisam mogao da idem za Italiju! :)

pozdrav iz Vrsca!

edit: hajli baš i nije neki zakržljali sa krivom kičmom i najverovatnije bi te pocepao uživo, ipak biraj reči.

Edited by voodoo_

ZVEZDA JE SEVER!

DZABA PRAVO, SUDSTVO I ZAKLETVE, KAD CITATE ZANDARSKE PRESUDE! PRAVDA ZA UROSHA!

ZVEZDA MI JE SVE, ZVEZDA ZIVOT JE!

DELIJE SEVER 1989

Link to comment
Share on other sites

sine, ja sam bio u Bariju kad ti nisi bio sjaj u ćaletovim očima, deda mi je igrao za Zvezdu, i to onu prvu posle rata, a ti si došao ovde da mi glumiš navijača i simpatizera kluba, zato paljba, retarde mali..zbog takvih kao što si ti je i Zvezda u kurcu..bolje da imamo 5% normalnih navijača nego celu zemlju punu idiota

a izvini ti kao znas kakav je on?! sta bre pricas ti?

edit: nepotreban flejm obrisan.

Edited by Kristian
Link to comment
Share on other sites

Niste normalni vi sto se lozite

.pa vi sto prozivate mitjana,ste gori od njega...

decko voli zvezdu,navijanje itd..i jos pise da JE za to da uros dobije tvorza ali ne toliko.

sta je previse ,previse je...

napali ste decka zato sto ima 4 posta na forumu, i od njega ispade najgori okoreli huligan koji je lomio semafore i lokale po gradu,a decko je izrazito protiv toga.

stvarno ste smesni.

...opet si j3b3no objasnio! hehe

ZVEZDA JE SEVER!

DZABA PRAVO, SUDSTVO I ZAKLETVE, KAD CITATE ZANDARSKE PRESUDE! PRAVDA ZA UROSHA!

ZVEZDA MI JE SVE, ZVEZDA ZIVOT JE!

DELIJE SEVER 1989

Link to comment
Share on other sites

a izvini ti kao znas kakav je on?! sta bre pricas ti?

edit: nepotreban flejm obrisan.

nisam znao da imamo još jednog advokata na forumu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...