Jump to content

Crvena zvezda


manager

Recommended Posts

@mican

navijam za zvezdu, ali to en znachi da treba da podrzavam masu debila. loshi su ti procenti.

josh enshto, jle ti hocesh da kazesh da sve sukobe uvek prvo izaziva murija tako shto nichim izazvana napada grupu pravednih delija koja bere cvece na livadi.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nema vise potrebe da se raspravlja o ovome, verovatno su 97% likova koji su protiv Urosa GROBARI... pa bolje da komsiji umre krava, nego meni... naravno :)

lol

at vudu: imam i ja taj gugl, dobar je, he he he

Link to comment
Share on other sites

Navijam za zvezdu. Kao mladji sam isao na tekme, bio deo kopa. Nikad nije bio problem pobiti se sa bilo kim, napraviti sranje. Onda sam u jednom trenutku sam uvideo da to sto radim nema nikakve veze sa ljubavlju prema klubu, vise neka mladalacka buntovnost, agresivnost, sta god. I dan danas volim zvezdu i navijam za nju. Ali odavno sam uvideo da bi mojoj Zvezdi mnogo vise znacili puni stadioni nego to sto ja nju toliko volim da cu da se bijem za nju. Pun stadion - mnogo vise novca od prodatih karata - samim tim vise novca za pojacanja i za jacu Zvezdu. A to je moja zelja, jaka Zvezda. Evropski klubovi koji dolaze na Marakanu, pune tribine. Ludi navijaci nisu potrebni.

Svako moze da napravi problem i da se pobije sa pandurima, grobarima, zikom, lazom, perom... za to ne treba mozga ni truda.

Postujem trud navijaca oko koreografija, njihovu lojalnost klubu, organizacije raznih humanitarnih koncerata, patriotizam, podrska Kosovu i sl. Ali mislim da se njihova ljubav prema klubu ispoljava na pogresan nacin. Pravi cilj bi trebalo da bude jaka Zvezda a do toga na ovaj nacin nece stici.

Sto se samog Urosa tice ne mislim da je njemu odredjena prevelika kazna, u mnogim zemljama bi dobio i mnogo vise. Istina je da mnogi prolaze sa mnogo blazim kaznama i to definitivno treba izmeniti. Raznorazni bolesnici i psihopate se izvlace sa manjim kaznama a realno su zasluzili elektricne stolice. Nadam se da je ovo bar znak napretka u nasem sudstvu i da ce i sve ostale prestupnike u buducnosti kaznjavati pravicno. Ako ostane po starom onda ce ovo na svojevrstan nacin biti nepravda za Urosa tj ne nepravda nego prosto maler koji ga je zadesio da se samo njemu sudi kako treba - koliko bedno ovo zvuci, gde mi zivimo lol. Nadam se ipak da je ovo pocetak sredjivanja stanja i da cemo za par godina gledati nase timove u evropskim ligama bili da je u pitanju fudbal, basket itd i da cemo moci da vodimo klince na utakmice bez razmisljanja da li nesto ruzno moze da se desi. Kao u engleskoj, bez ograde, ko izadje na teren odmah 2 godine zatvora i zabrana prisustva utakmicama posle toga.

Dobro znaj da uvek tu sam ja.

edit: typos

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

pogledao bih u zakon, pa ako kaze 'kazna za crveno iznosi od 200-500 evra', bunio bih se do jaja da mi se smanji i vikao bih 'pravda za mene', ako u zakonu pise da je kazna 3000, mozda bih bio u fazonu 'dajte i njemu 3000 da plati', ali sigurno ne bih trazio da ja platim 300, zakon kaze 3000, on se izvuko, ja nisam. znaci, u tome je poenta. vi ne trazite da se DIGNE kazna za ostale likove, tipa za tog pandura sa gumenim metkom ili za onog lika sto je gadjo raketom, vi trazite da se SMANJI kazna za urosa, a kazna nije velika. procitaj lepo zakon sta kaze, pa reci jel velika kazna, nemoj sad da mi gledas kako je proso pera, a kako mika. mozda je neko odlezo mesec dana za pokusaj ubistva, jel to znaci sad da svako treba da odlezi mesec dana ili znaci da treba tom liku da se poveca kazna?

Sve to znaci da NECU a i ostali zvezdashi da se pravda lomi na jednog od nas... hocete Evropsku drzavu? u tom slucaju neka neki pandur ili politicar ide u tvorza za sverc cigara ili ubistvo kolege pa neka EU vidi da radimo nesto po pitanju sprovodjenja zakona a ne jedan OD NAS!

@mican

navijam za zvezdu, ali to en znachi da treba da podrzavam masu debila. loshi su ti procenti.

josh enshto, jle ti hocesh da kazesh da sve sukobe uvek prvo izaziva murija tako shto nichim izazvana napada grupu pravednih delija koja bere cvece na livadi.

To tvoje navinjanje okaci macku o rep...

Ja tebe lepo pitam nesto i jos mi tako bezobrazno odgovaras ?

I opet ti kazem... Sta te boli Q? Nisi mi ti psiholog da ti ja dajem godiste a ti pravish psiholoski profil...

p.s - Cisto da se zna, JA nisam okoreli huligan, idem na SEVER i trosim grlo i nikad nisam bio za tuchu (bez razloga) sa pandurima...

ali necu, ne mogu niti zelim da cutim kad se ovako nesto desava...

Mada kad bolje razmislim ovo je gejmerski forum ovde ne mogu da naidjem na ozbiljnost povodom ovog nemilog dogadjaja...

ZVEZDA JE SEVER!

DZABA PRAVO, SUDSTVO I ZAKLETVE, KAD CITATE ZANDARSKE PRESUDE! PRAVDA ZA UROSHA!

ZVEZDA MI JE SVE, ZVEZDA ZIVOT JE!

DELIJE SEVER 1989

Link to comment
Share on other sites

Micane, pošto si najveći navijač ikada, si bio u Bariju?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

To tvoje navinjanje okaci macku o rep...

a vi se i dalje raspravljate sa likom, pa smeshniji ste od njega

lol jbt, sad me sramota shto sam mu se uopshte i obracao.

nego cile OCEMO U NEREDE NEKA BATE BATE DA LUPAMO KEROVSKE GLAVE LOL

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da svi znamo i da smo svi svesni shta je policijska brutalnost i zashto su ogromne kolichine narkotika i dalje na ulicama.

Chinjenica je da su kerovi stvarno kerovi, i da su puno puta koristili prilike da prebiju jednog kog su uspeli da izvuku iz mase. I dosta tih navijacha je osetilo pucanje rebara, prebijanje i brutalnost u pandruskim stanicama. Dodushe retko kada za dazbe ali skoro uvek preterano.

Realno, ako tje neko da se sveti muriji na ovakav nachin, onda ne bi trebao nishta da kenja o tome kako je jedan njihov pao. Panduri su izvrshioci vlasti i mozhesh samo da radish kako ti se kazhe ili da popijesh batine.

Link to comment
Share on other sites

Sto se samog Urosa tice ne mislim da je njemu odredjena prevelika kazna, u mnogim zemljama bi dobio i mnogo vise. Istina je da mnogi prolaze sa mnogo blazim kaznama i to definitivno treba izmeniti.

u usa je 5-25 godina ja mislim za pokusaj ubistva.

ovde je pre nekoliko meseci bio incident kada je u Queensu bila neka ekipa crnaca za momacko vece. i momak koji je trebao da se sutradan ozeni se posvadjao sa pimpom jer nije hteo da mu da neke odredjene kurve. bilo je na ivici sukoba izmedju te dve ekipe kad su dosla cetiri policajca u civilu. buduci mladozenja je poceo i sa njima da se lozi i prepire i preti pistoljem. (doduse samo recima)

krenuo je ka kolima, upalio je kola i krenuo, policajci istripovali da je krenuo na njih, i ispalili su vise od 30 hitaca u njega. dok je on bio u kolima. shto je protivzakonito jer ne smeju da pucaju u vozilo dok se krece, i nisu ispalili hitac upozorenja. momak je zavrsio mrtav na mestu sa vise od 10 caura. dok su mu ortaci bili teze/lakse ranjeni. a otkriveno je da on niko od njih nije imao pistolj kojim su pretili.

posle nekog vremena sudjenja, policajci su oslobodjeni i vraceni da na duznost. bilo je dosta protesta ovdasnjih crnaca, i nereda, medjutim sve je ubrzo utihnulo i policajci su vraceni na duznost a momak je pred zenidbu stradao.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

T si sto dajes primer za USA idi tamo pa vodi zivot... J3bala te Amerika! Svi je hvalite a 99 ste se skrivali po javnim 'zaklonima'...

Ja ovde samo dajem svoje misljenje a vi prozivate debil, majmun itd... Uzmite par casova iz lepog ponasanja pa se vratite! Debilcine STOP!

Ne ja necu da idem sa ovog gejmerskog foruma, koj qrac ste stavili onda ovu temu?

ZVEZDA JE SEVER!

DZABA PRAVO, SUDSTVO I ZAKLETVE, KAD CITATE ZANDARSKE PRESUDE! PRAVDA ZA UROSHA!

ZVEZDA MI JE SVE, ZVEZDA ZIVOT JE!

DELIJE SEVER 1989

Link to comment
Share on other sites

Ne daješ ti svoje mišljenje nego prenosiš tuđe. Kad počneš da razmišljaš ko čovek a ne ko pion tribine, onda se javi.

Jesi ti svestan da je taj pandur mogao i Uroša i ostale prisutne da pobije ko mačiće da je hteo, jer je imao pištolj sa sobom? Ali nije, već ga je bacio. A ovi su brže bolje doskočili s bakljom.

Kao što su ti mnogi već rekli, jedne je stvar kad ti šetaš ulicom i pandur te iznabada bez razloga, a druga kad ti samovoljno ulaziš u konflikt s milicijom jer si tobože nezadovoljan nečim.

Link to comment
Share on other sites

voodoo gresis, to je moje misljenje... pa ti mene ne znas ne mozes da kazes da ja samo podrzavam tudje misljenje!

Pogledaj snimak i vidi sta se desilo... pandur je izvadio pistolj i krenuo KA navijacima! Sve je moglo da bude spreceno ali je gospodin Trajkovic resio da ipak nastavi to sto je poceo... Mogao je lepo da ode gore, krivci bi se pronasli, uhapsili i svi bi bili srecni!

Verujem da je imao izricite naredbe da jos malo 'podgreje' situaciju, ali naravno to je samo teorija, istina se verovatno nikad nece saznati...

I po milioniti put kazem, daleko od toga da pravdam huliganstvo, treba se kazniti i iskoreniti, ali su to trebali da urade polako od 2000 do sad, proslo je 8 godina, nista nije ucinjeno... Vlast se po ko zna koji put u istoriji Srbije pokazala nesposobnim da vodi svoj posao, pa su resili da to odrade lepo za jedan dan, nebitno kako i preko cijih ledja...

Jel si se bunio ili pravdao (naravno ako si i malo citao novine) kada je zandar od decka napravio invalida? Verujem da nisi jer se protiv drzave ne moze... jel ti je i malo krivo bilo sto je neduzan decko stradao a zandar se izvukao i nastavio da radi...?

Ako hoces mogu na PM da ti posaljem neke cinjenice bas za taj slucaj mi iskreno reci sta mislis...

Drzava se raspada a javnost vodi hajku protiv navijaca... Bolje da se vodi polemika o tome kako se vodi drzava i sta je ucinjeno od kad je Sloba skinut sa vlasti, ali tim se niko ne bavi, svi su svesni da smo otisli u qrac pa ajde da resavamo druge probleme, sport je najmanje bitan od svih problema koji tresu Srbiju! tebe verujem to ne dotice jer verovatno lepo zivis, imas komp sa jakom grafickom i 2gb rama i to je to... izvini ako gresim! nije prozivanje samo moje misljenje...

ZVEZDA JE SEVER!

DZABA PRAVO, SUDSTVO I ZAKLETVE, KAD CITATE ZANDARSKE PRESUDE! PRAVDA ZA UROSHA!

ZVEZDA MI JE SVE, ZVEZDA ZIVOT JE!

DELIJE SEVER 1989

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...