Jump to content

Crvena zvezda


manager

Recommended Posts

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Debili (koji su toliko glupi da ne shvate poentu price o Urosu Misicu) i grobari, fuck off...

Niko ne kaze da ne treba u tvorza da ide, POENTA je u PRAVDI i SUDSTVU u Srbiji...

Edited by mican

ZVEZDA JE SEVER!

DZABA PRAVO, SUDSTVO I ZAKLETVE, KAD CITATE ZANDARSKE PRESUDE! PRAVDA ZA UROSHA!

ZVEZDA MI JE SVE, ZVEZDA ZIVOT JE!

DELIJE SEVER 1989

Link to comment
Share on other sites

Debili (koji su toliko glupi da ne shvate poentu price o Urosu Misicu) i grobari, fuck off...

Niko ne kaze da ne treba u tvorza da ide, POENTA je u PRAVDI i SUDSTVU u Srbiji...

znachi, delije zapravo protestuju da bi se kazne podigle na pravedan nivo, a ne zato da se njegova smanji zato shto ej neka tamo kazna nepravedna. jer to je zapravo jedino pravedno. mice, oni brinu o sudstvu nashe zemlje...

shta prichash ti jbt, lol.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

@Urgh - Pa ne znam sta ti je cudno da DELIJE tako nesto zele da urade?

Oni to ne rade samo zbog zvezdinih navijaca vec i zbog ostalih navijackih firmi...

reci mi da li znas kako se zavrsila istraga povodom zandara koji je decka (vojnog pitomca) pogodio gumenim metsko u glavu?

Zvanicno objasnjene je da je se metak rikosetirao od krova Marakane!? Nije, nego... i naravno prosao je bez kazne a decku pola face derofmisano, pa to dete je mogao da bude tvoj ili moj sin, kako mi onda odreagovao, lako je tebi da pricas ovako javno na forumu i iza IP adrese... ili znas li mozda znas koliko je lezao grobar koji je ispalio raketu i ubio naseg Acu? ... o kojoj mi pravdi pricamo? Policajac za ubistvo kolege dobije 2-3 godine (lezace godinu ipo) a Uros 10?

@mitch - nisam se ja toga setio... ja cu i dalje da mlataram sa bakljom u ruci ali ne zelim da zbog toga dobijem 10 godina?

Edited by mican

ZVEZDA JE SEVER!

DZABA PRAVO, SUDSTVO I ZAKLETVE, KAD CITATE ZANDARSKE PRESUDE! PRAVDA ZA UROSHA!

ZVEZDA MI JE SVE, ZVEZDA ZIVOT JE!

DELIJE SEVER 1989

Link to comment
Share on other sites

@mitch - nisam se ja toga setio... ja cu i dalje da mlataram sa bakljom u ruci ali ne zelim da zbog toga dobijem 10 godina?
ajde vazi,a ja cu da vozim kola po trotoaru i da gazim decu i stare ali ne zelim da dobijem 10 godina zbog toga. kontas?

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Pa zasto onda postoji pod-forum i topic u sklopu istog?

Ne MItch necu ja na zapad ili istok, ja hocu da upalim baklju i dobijem koliko trebam da dobijem...

a ne da budem zrtveni jarac nase drage Srbije kao sto je Uros! On je drzavi kolateralna steta a to ne sme da prodje tako!

Mitch o cemu ti pricas? poredis paljenje baklje i gazenje kolima? hehe

Edited by mican

ZVEZDA JE SEVER!

DZABA PRAVO, SUDSTVO I ZAKLETVE, KAD CITATE ZANDARSKE PRESUDE! PRAVDA ZA UROSHA!

ZVEZDA MI JE SVE, ZVEZDA ZIVOT JE!

DELIJE SEVER 1989

Link to comment
Share on other sites

Evo ti jedan link pa malo citaj...

http://blog.b92.net/text/4480/PRAVDA%20ZA%20URO%C5%A0A/

ewo cititam samo jedan deo:

Sudski veštak, doktor Dušan Dunjić, izjavio je juče u Okružnom sudu u Beogradu da je žandarm Nebojša Trajković u decembru prošle godine bio brutalno pretučen na fudbalskoj utakmici Crvena zvezda - Hajduk iz Kule, ali da nije bio životno ugrožen.

O cemu mi dalje da pricamo? A ti opet ne gledas poentu cele price... treba u tvorza ali ne 10 godina o tome pricam, citaj malo...

ZVEZDA JE SEVER!

DZABA PRAVO, SUDSTVO I ZAKLETVE, KAD CITATE ZANDARSKE PRESUDE! PRAVDA ZA UROSHA!

ZVEZDA MI JE SVE, ZVEZDA ZIVOT JE!

DELIJE SEVER 1989

Link to comment
Share on other sites

@mican

pa jeste, a pravda je da i ker dobije 10 godina a ne da ovaj mamlaz dobije 2 godine zato shto ej ker dobio 3, a ja nisam video da oni traze povecanje nepravednih kazni nego da sam video da traze da mu se smanji kazna jer je tamo neko dobio manju za potpuno drugo delo koje je na nashoj skali racionalnosti gore, pa chak su i pretili sudiji. tvoja pricha ne pije vodu jednostavno i sam to znash.

ako ti imash muda da shaljesh svoje dete na sever sa toliko budala koje su se ochigledno otrgle kontroli, onda ti svaka chast.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Nisam bash siguran da je decko isao na sever... a otkinuto mu je pola lica!

Ti sa tim stavom neces svoje dete ni na zapad da pustis...

A tebe sta boli Q koliko godina imam?

ZVEZDA JE SEVER!

DZABA PRAVO, SUDSTVO I ZAKLETVE, KAD CITATE ZANDARSKE PRESUDE! PRAVDA ZA UROSHA!

ZVEZDA MI JE SVE, ZVEZDA ZIVOT JE!

DELIJE SEVER 1989

Link to comment
Share on other sites

Debili (koji su toliko glupi da ne shvate poentu price o Urosu Misicu) i grobari, fuck off...

Niko ne kaze da ne treba u tvorza da ide, POENTA je u PRAVDI i SUDSTVU u Srbiji...

jel ti to pedja rekao???

e decko ovo je gejmerski forum a ne navijacki vashe huliganske gluposti nas ne zanimaju ovde kkthxbye

ajde rejvene ne seri, leba ti...

ali u sustini, mican se vodi politikom severa, znaci ovo nije njegov stav, nego jednostavno prenosi stav tribine sto ga dovodi u poziciju navijaca/lozaca, u vasim ocima. sto je realno tacno.

Link to comment
Share on other sites

Nije mi djaPe to rekao...

Nisam ja pod utiskom politike sa severa nego jednostavno to je moje misljenje!

Pravda nije za sve ista i to je to... ubijesh covek, imas para, ides kuci... nemas para, prebijesh glupog pandura, dobijes 10 godina...

ZVEZDA JE SEVER!

DZABA PRAVO, SUDSTVO I ZAKLETVE, KAD CITATE ZANDARSKE PRESUDE! PRAVDA ZA UROSHA!

ZVEZDA MI JE SVE, ZVEZDA ZIVOT JE!

DELIJE SEVER 1989

Link to comment
Share on other sites

presuda josh nije pravosnazna koliko sam razumeo, znachi umesto da su se lepo organizovali i prezentovali tipa vidi koliko je grobar dobio zbog one bazuke, vidi kolo je ker dobio za ovo pa da se na taj nachi izvrshi pritisak na sud i malo pridobije javno mnjenje ovde se otishlo na politiku precenja zivotom sudiji, e pa jebiga.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...