Jump to content

Vesti


brue

Recommended Posts

Pa da sam igrao, napisao bih makar kratki review, al ne ovde u vestima :)

Jbga, nesto mi nije privlacna po onome sto sam video, te ne mogu da se smaram sa tim.

Ima da bude mrsavo ovo leto ako ne i jesen, sto se strategija tice, osim ako ne iskoce Majesty II, Disciples 3 ili HoI 3. Mada ni onaj Dawn of fantasy ne izgleda lose, ali nece skoro.

Za jesen, verovatno pre ce da to bude Bozicni praznici, dolaze SC 2 (mozda), King Arthur (samo ga pomeraju), Battle of Atlantis i meni nekoc draga igra za dokolicarenje na par dana - Tropico 3 (bice vise kao 1 nego 2).

Eh da, nisam gledao Ruse, mozda oni prijatno iznenade sa necim...mozda se sete da izdaju eng. verziju Princeze ove godine..jbte, ne mogu da verujem da za prevod jedne igre oni skucaju vise od po' god.

Link to comment
Share on other sites

Nisam :(

Zadnje sto sam ponovo odigrao FO keca, krenem dvojku...ne igra mi se...krene bilo sta drugo..ne igra mi se.

Skinuh Hinterlands Orc lords da probam, da vidim kako je, mozda me zadrzi toliko da mogu da ga popljujem...postao sam mnogo crn, maltretiram ljude i tako... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

jel probao neko Elven Legacy, potezna igra sa klisheom od priche, i hex poljima :) onako oldskul... nije loshe za ubijanje vremena, ali je teshka uzasno ako ne igrash na easy (sto jelte nije lose) jer ti je veoma ogranichen broj poteza u toku misije.... btw obavezno staviti poslednji patch... grafika 3d ali nezahtevna i sasvim solidna

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Elven Legacy je stand alone ekspanzija Fantasy Warsa - sjajna igra. Igram na medium, skupljam gold pobede ali nema shanse da chistim celu mapu. Sa par rear echelon jedinica pokupim artifakte i zauzmem gradove koji su usput dok se glavnina probija do cilja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...