Jump to content

OLYMPIC GAMES, BEIJING 2008


sinister

Recommended Posts

nesto tako otprilike...

Phelps has a body particularly suited to swimming. He has a long, thin torso with arms which span 6 feet 7 inches (200 cm), disproportionate with his height of 6 feet 4 inches (190 cm).[10] However, he has relatively short legs which reduce resistance through the water,[11] but despite this he has size 14 feet (49.5 Europe) and double-jointed ankles. He can extend his ankle beyond the point of a ballet dancer which enables him to whip his feet for maximum thrust.

According to an article in The Guardian, Phelps eats around 12,000 calories each day, or about six times more than the average adult male.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E sad smo ga totalno ispusili za pucanje. Poslali smo njih 5 ako se ne varam i vratili se suva qrca :) Ako se ne varam Lidija Mihajlovic je bila najbliza medalji. Puca najbolje prvih 5 serija i onda rokne 9.4. Reko aj dobro omela je publika, bas su poceli da se deru pre nego sto je ispalila hitac. Kad ono i sledeci ispod desetke i onda posle toga 8.7 ubi me sa tim. Smorio sam se. Nastavila je sa takvim ocenama na dalje, jednu je desetku imalo jos valjda. Sad ova dvojica na 50m puskom u trostavu, kao sve super i krasno kazu prolaze u finale sigurno. Reko ma da, mozda Pletikosic i prodje. Kad ono prc, covek je toliko dobro ispucao iz lezeceg koliko lose iz stojaceg stava. U svakom slucaju razocarao sam se. Ne mogu vise da pricam da je dobro, vazno da ste na OI bice bolje ovo ono. Smara ta prica...

Link to comment
Share on other sites

shto da prodje bez amera, oni koji se ne dopinguju mogu slobodno da uchestvuju, nisu nesposobni, imaju kesha, imali bi shampione kako god da okrenesh. a ovi napucani konji, mislim, jbg...

+1

also, smejacu se drim timu kad ih argentina razguzi ;o)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na BBC-u cuo da je Michel Johnson, kada su ga pitali shta misli o phelpsu kao najvecem atleti ikada, rekao da u plivanju ima toliko slicnih discplina i da postoji 200 i 400 metara napred i nazad da bi i on osvojio isto toliko zlata [:D].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na BBC-u cuo da je Michel Johnson, kada su ga pitali shta misli o phelpsu kao najvecem atleti ikada, rekao da u plivanju ima toliko slicnih discplina i da postoji 200 i 400 metara napred i nazad da bi i on osvojio isto toliko zlata [:D].

hahah. zaboravio je disciplinu trcanja sa strane. +stafete i eto njemu 12-ak medalja. Sad gledam kako pucaju ameri u atletici, i to mi pricinjava neko zadovoljstvo. Tuzan sam. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na BBC-u cuo da je Michel Johnson, kada su ga pitali shta misli o phelpsu kao najvecem atleti ikada, rekao da u plivanju ima toliko slicnih discplina i da postoji 200 i 400 metara napred i nazad da bi i on osvojio isto toliko zlata [:D].
hahah,car :)

ali sam se ipak nadao da ce reci nesto u fazonu,sa toliko dopa i ja bih osvojio :) al dobro...

nego nije mi jasno,rekose da olimpijada traje 4 nedelje,a ovde je vec kroz dve nedelje pola disciplina gotovo,ne znam sta jos to moze da ostane za dve nedelje?

inace,sa ovog linka stp je virtual ostavio...

Dragutin Topić Flag of Serbia and Montenegro Serbia and Montenegro Athletics Nandrolone [:D]

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

pa u tom fazonu, samo gore...vristali su i svrsavali po tvu 10 minuta...btw, cujem da je olivera jevtic odustala na maratonu, bedak...

inace ona konjina felps uzela i osmo zlato...

Da li je konjina prava rec za ovog (nazovi)coveka?Da li ijedno ljudsko bice moze imati toliku snagu da pliva maltene dan za danom i da obara svetske rekorde???Prosto se pitam sta mu je ubrizgavano proteklih dana da bi pokupio 8 zlatnih medalja?!

Link to comment
Share on other sites

da li nekog ne mrzi da postuje sve usa sportiste koji su do sada uhvaceni sa dopingom u buji? ili neki linkage? fala :)

mislim da nema nikakve svrhe, poshto kontam da ameri to rade mafia/bad cops style, povremeno izruche nekog na dopu da bi se u shiroj javnosti stekao privid kako su poshtenjachine i dobro rade svoj posao... :)

edit: pogreshan quote

Edited by eclctc
Link to comment
Share on other sites

gz,a zna li se sta su uradili vaterpolisti?

carevi izgubili (rekao bih namerno) i idu na spaniju pa na USA u polufinalu. a u drugom delu kostura crna gora hrvatska madjarska.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...