Jump to content

Champions League 2008/2009


manager

Recommended Posts

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tim koji je nezasluzeno igrao u finalu pobedio je zasluzeno :)

Svaka cast Barseloni, bili su bolji celu utakmicu. Prvi gol je nekako previse isekao Mancester, pravili su pocetnicke greske, tipa los prijem lopte, van der sar ispusta lake lopte iz ruku itd. itd...

Svaka cast igracima Mancestera jer na kraju nisu plakali ko pickice :D

p.s. Jel igrao jebeni Tevez prvo poluvreme ili je jednostavno bio nevidljiv? Pocetak drugog poluvremena i kaze komentator "Tevez" i ja kao wtf kad je ovaj usao? :D

Edited by Neecola-
Link to comment
Share on other sites

Pa i nije Dakice isto. Vidis, tvoj trol npr. (da zanemarimo ostale cinjenice, tipa da se ne zna ciji su trolovi, od tebe ili Kome, veca uvreda za inteligenciju i Stivena Sigala - ne vaditi se na laga, lag je otac za vas dvoje i tesko da njegov trol smeta ikom, buduci da je smesan, dokazano empirijski) se lagano ignorise, stoga vecinu ljudi boli penis za tebe. Komin ne, jer ja a priori dodjem na topik posle neke tekme eksitovan raznim emocijama, da bi naleteo na neki idiotski CAPSLOCKFUCKYEAHIRULEMAAAN trol, koji ima potencijal da, pri takvim pocetnim uslovima, izazove reakciju i sjebe raspolozenje u nekoj maloj, ali efektivnoj, meri.

Tako da, za razliku od tvog, prostog, glupog i lakog za ignorisanje trola, njegov trol predstavlja svojevrstan abuse. Ja pokusah to da mu nagovestim al' sam dobio karu po celu (sto sam verovatno i trebao da ocekujem :/)

Kapiram ja zasto ti volis Komu, jer ste oboje retardi, al' eto, cisto da primetis i ovu distinkciju izmedju vasih trolova.

E NEMOJ ME JOS I TI SMARATI MAJKE TI TVOJE!!

sta si se navrzao na mene kao da si nenormalan jebote, ako ti se ne svidjam zaobidji me, boze sacuvaj kakav covek!

inace,

ja nisam stvarno u arilju, daleko sam ja, nego sam tamo rodjen, to mi pise u licnoj karti [|)]

 

 

Link to comment
Share on other sites

komo tebra, mojne sada da se vadis, pisanje po tebi sledi, hteo ti to ili ne.

ja sam ozbiljan bio, ozbiljan sam i sada.

sto se samo tekme tice, bravo za barselonu, kao sto je vec pomenuto, iako su nezasluzeno stigli do finala (revans sa celzijem na stamfordu) u samom finalu su objasnili mancesteru kako se igra fudbal. jedino sto smo videli od engleza to je bilo prvih 10min, znaci do gola, posle toga, samo barsa.

ocekivao sam da ce se otvoriti tekma posle ranog gola, ali nista od toga. mnoooogo sam vise ocekivao od obe ekipe, pogotovo mancestera, ali taktika je odradila svoje. covek je hteo da se brani sa 9 igraca a da napada sa 6, sa runijem na krilu!!!

sve u svemu gg za barsu, stvarno su prikazali najbolji fudbal ove sezone, al mogli su bre pred svojim navijacima da dobiju poslednju tekmu u ligi :))))

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHA,MASNOKOSI PROHEKLAO I TO GLAVOM PORED NAJBOLJE ODBRANE SHATRO HAEHAHEAHAEHAE,SLINA MOZHE SAMO DA SE PUCI JER JE TUZHAN,A SIR ALEX MOZE U ZASLUZENU PENZIJU,KOMA BRATE,JEL VISE VOLIS JAJA NA OCHI ILI JAJA NA BRADU?SRAMOTA OVAJ MANCESTER NAJVISE PASOVA IMALI RIO I NEMANDZA A PUJOL ISPAO NAJBOLJI OFANZIVNI BEK U ISTORIJI FUDBALA,VIDIMO SE KOMO,NAPUSTI SAHRANU!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zar ne vozis stojadina :D

sesha kupila juga ali nema polozheno,jadan li sam:(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

MA GDE GOD BILO ARILJE EVO NAS STIZEMOOOOOOO [:D]

smorio sam se zbog kladze i tekme dojaja ali kad sam se setio da pobeda barse donosi road trip u arilje na kome cu da se deklasiram od hrane i pica odma sam se oraspolozio :)

realno ne znam kako sme da se desi jednom onako ozbiljno timu kao sto je mancester da ih sokira tolko go i da zaborave da igraju fudbal..park bedan, anderson nemoz se sastavi, katastrofa..kad je uso tevke ocekivo sam brzu igru kao ono go kurac..i dalje nisu znali nista..rio i vida malo pogubljeni, evra pola nije preso..i kako onda da pobedis onu jebenu masinu za lepo igranje fudbala..gde cavi kao dirigent crta lopte po terenu i svrsava im po cufa..

i ne mogu vam opisati koliko mi je jebeno drago sto je TIJERI ANRI konacno uzeo LS..zasluzio je..kruna jedne divne karijere..

ostaje jedino zal sto je ovaj pehar zasluzio da ide u london..u vlasnistvo gusa hidinka i celzijevih igraca koji su JEDINI U SEZONi onemogucili barsu da igra..da zanemarimo kradju:)

gg barsa jos samo da nabace nekog srbina u ekipu..

koma matoree pocni da spremas gozbu..dolazimo sigurno!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...