Jump to content

Problem sa steam-om.Pomoc!?


Recommended Posts

Juce sam reinstalirao Windows. A pre toga sam inao instaliran Counter Strike 1: Anthology sa steamom-original. I igrao sam sve normalno. I sada posle reinstalacije sistema cs se obrisao , i ja uzeo opet da instalira. I instalirao sam. Usao i ulogovao se na steam na moj user name, ali mi opet trazi aktivaciju Counter Strike-a. I ja uneo onaj aktivacioni kod , i kaze mi da je vec iskoriscen ovaj kod.Sta sad ovo treba da znaci , o cemu se radi???!!! Jel zna neko, zavisnik sam od csa, ocu da igram :((((((

Link to comment
Share on other sites

to treba da znaci da posetis ovaj deo foruma http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=50591

ti si skidao s neta cs ?? kad kazes instalirao i ulogovao se :S koliko ja znam prvo se ulogujes pa skidas cs !!!

NE NE NE. Kupio sam u prodavnici Counter Strike 1 : Anthology- ORIGINAL. Znaci STEAM. Nisam skidao sa interneta- nemam elektronske kartice za placanje. I kad se instalira cs sa DVDa- koji sam kupio u prodavnici - instalira se i steam. I prvi put kad sam instalirao cs, Moras da se ulogujes na STEAM pa da aktiviras CS i igras . A sada sam rekao sta je problem.

Link to comment
Share on other sites

najbolje ti je ako te ne mrzi da sacekas download csa da to uradis direkto preko steama, dakle instaliras steam, ulogujes se na tvoj user, na list of games ides desni klik na counter strike - not installed, na istall i to je to, sacekas da skine i cepas, posle toga mozes da uradis back up csa, jel sta bi na primer da si izgubio taj disk na kom je original cs, zato postoji steam

Link to comment
Share on other sites

Probaj da skines steam (onu free verziju) sa www.steampowered.com pa onda da instaliras sa cd-a...Posle instaliranja sa cda udjes u my games i skines jos 2% (ako me pamcenje sluzi) i pikas.

P.S. Proveri da li si na istom akauntu na koji si instalirao prvi put cs.

E HVALA VAM LJUDI!!! Pogotovu Stevi! Ja sam pogresio. Pre jos odavno ja sam na steamu napravio neki akaunt a nisam imao licence key. Napravio sam onako. I sada kad sam opet instalirao, ja se ulogovao na taj stari akaunt. Pa sam isao da mi posalju preko koda user name i pasvord . :) Sad je sve u redu !!!

Link to comment
Share on other sites

E HVALA VAM LJUDI!!! Pogotovu Stevi! Ja sam pogresio. Pre jos odavno ja sam na steamu napravio neki akaunt a nisam imao licence key. Napravio sam onako. I sada kad sam opet instalirao, ja se ulogovao na taj stari akaunt. Pa sam isao da mi posalju preko koda user name i pasvord . :) Sad je sve u redu !!!

Nema na cemu :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...