Jump to content

Dragon Age Origins


G!!!

Recommended Posts

ljudi napravio sam elfa archera, kakav mi je izbor? (ima li armora, dobrih oruzja za archere itd)

Ima ima, idi u brazilsku sumu (lol), ne moras da zavrsis kvest, samo rokni onog zmaja u pecini i u gomili blaga ces naci dobar bow. A posle tokom igre nadjes bolesne stvari, zna archer/assassin da pwnuje.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Posle 4 dana me prosla volja da se raspravljam. Moras malo to brze i zustrije, doolio staro momce :)

a jebiga, nisam izvalio:)

a nisam ni hteo da se raspravljam kad rasprave nema!11

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mislis, warrior?

to je malo fail, jer nemas neke narocito dobre warrior talente koje su korisne archeru. jedina dva talenta koja vidim kao korisna su disengage i perfect striking.

od specijalizacija ne znam ni sta bi mogao da biras, posto ti bukvalno nista ne ide uz warrior archera.... uf bre.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Posle 84 sati ingame igranja presao sam ceo ultimate edition.

Jebo mater kako je dobra igra, ja nemam rechi

Sad cu prebacim karaktera na Dragon Age 2 pa i da to obrnem ko car!

Mislim da sam presao sve zive side questove, nista vise nisam mogao da nadjem :D

btw kakve ste zavrshetke sve imali ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

ja se stvarno teram da igram ovu igru. rusi se svaka dva sata, gradjenje lika mi se cini previse jednostavno, ai se cini retardiran u fajtu, uzeo sam da vodim archerku kontam da sam se zajebao jer od onih skill tree-s imam samo jedan koji mogu da koristim.. i tako

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ljudi ne znam da li ste ispratili, ali pre par dana na originu je bilo da se original igra kupi za 0 novaca. Tako da se nadam da ste iskoristili priliku da je uzmete. 

Ja sam igru prešao 2 puta, jednom sa  human warrior tankom, drugi put sa  city elf warrior dps, i oba puta sam bio oduševljen... šta reći trebalo mi je dosta vremena da provalim koji mi je najbolji set up, i na kraju sam morao da koristim walktrough da bih znao gde da idem da radim kvestove.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...