Jump to content

Dragon Age Origins


G!!!

Recommended Posts

Ekspanzija je sve sto se od nje dalo ocekivati :).Ima nekih stvari koje nerviraju npr. stalno ti storyline menja party membere,nikako da se naviknes na neku grupu (necu bre onog justice smaraca,ocu oghrena da divlja sa sikirom i podriguje :P).Nema smisla i sto ti na svakom koraku ispadaju brutalni itemi,izostaje ona draz kad nabasas na neki epic item ko u prvoj igri al dobro,tako sam nesto i ocekivao od ekspanzije.U sustini ekspanzija je do jaja samo ja mnogo serem :))

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Bah, ja preshao ....

Opsti utisak:

- U odnosu na DAO ... jednostavno prelako, prekratko, deluje zbrzano.

- Nema razgovora sa party memberima po volji, nego samo ponekad kad imaju sta da kazu.

- Nema te "dubine" koje je imao DAO.

- Ima nekoliko stvari koje nerviraju jako - Moze se naci tu i tamo neki specijalni item/materijal koji mozete dati Wade-u da kraftuje. I onda on ti da listu/spisak sta mu je potrebno od ingredienta. I sad... lupam, za neki item ti treba flawless ruby, neka runa, oil, catgut. Poenta je sto taj jebeni Catgut moze da se nadje samo na jednom mestu u celoj igri (barem sam ja naisao na jedno mesto samo) i to na nekoj mrtvoj kravi negde, nebitno... Oil na primer nisam ni nashao. Znaci ti glupavi itemi koji verovatno vrede 2 silvera ne mogu se lako naci, dok naravno... "glavni" itemi za taj krafting dolaze od boss-ova te ih ne mozete promasiti.

--- Zatim... u "Silverite Mine-u" sam istrazivao, i naravno... uvek ceo dungeon istrazim i sve to.. medjutim ovde samo u jednom trenutku dodjes do Boss-a, sabijes bossa.. i ne mozes nazad da se vratis.. vrata zakljucana.. a pola dungeona ostalo ne istrazeno... nego samo dobijes Exit negde na povrsinu. I nema leba da se vratis... mislim lol.

Overall... ocekivao sam vise posle prvog dela u kom sam uzivao.

Major spoiler

Od morrigan ni traga...

koji krsh

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

razmisljam i da igram uopste ako kazete da je tako kako jeste

da mi menja npc-eve po zelji ??? i da je plitka prica?

to cu tesko da progutam, a ostalo mi i nije frka jer je samo expanzija u pitanju

Dragon Age 2 u februaru 2011, potvrdjeno

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma nije da ti menja po zelji nego ti cesto nametne da moras nekoga da imas u grupi sto smara.ne vidim razlog zasto neko ne bi odigrao ako mu se svideo prvi deo o_O.nije kao da je bilo koja ekspanzija nadmasila prethodnika.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

ma nije da ti menja po zelji nego ti cesto nametne da moras nekoga da imas u grupi sto smara.ne vidim razlog zasto neko ne bi odigrao ako mu se svideo prvi deo o_O.nije kao da je bilo koja ekspanzija nadmasila prethodnika.

A NWN i Hordes of the Underdark, a NWN2 i Mask of the Betrayer? :P

btw sa nfohump-a

Did no one notice how Bioware hommaged The Witcher?

Ser Wolf of Rivain* The Dark Wolf*

The white wolf* Geralt of Rivia*

Awesome :D

lol :)

Link to comment
Share on other sites

Ako im povecas approval, dobiju isto ko i u DAO... zavisno od kolicinee approvala na primer, warrior dobija od "minor" do "major" constitution boost-a kroz 4 ranka.

Meni na primer nije smetalo kad ti igra nametne npc-ja.. posto je to uvek na nekom mestu gde prvi put dolazis u kontakt s NPC-jem i radis quest koji je tesno vezan za njega, to mi je skroz ok + sto tera igraca da malo menja svoj stil i iskusi malo vishe igre.

Ima nekoliko konfuznih momenata vezanih za Vigil's Keep (zamak u kome se pocinje i koji sluzi kao homebase), moze da ga upgradeujes kroz razne kvestove, trgovina, vojska, utvrdjenje itd. Skroz je kul odradjen deo sa upgradeovanjem, i zaista imas neki osecaj da radis nesto za zamak.... ali deo gde treba da vidis rezultate.. i ne bas (:

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Taj fazon,kao dao sam 80 zlatnika samo da bi video na kraju igre 2 dodatne recenice koje govore o tome za sta sam dao te pare.Al dobro,ja sam ostavio vigil da izgori,tako da boli me dupe :))).Evo presao sam inace,kratka je i laka,to stoji.Glavni lik mi umro samo jednom u toku cele ekspanzije xD.Mene je odusevilo to sto su povezali ono sto si uradio u originu sa awakeningom,npr ako si postavio Alistaira za kralja on ce se pojaviti u awakeningu,ako nisi nece i sl.U svakom slucaju,nisu ostavili bas puno mesta za jos neku ekspanziju.

@vudu : nemam pojma,igrao sam samo nwn 1 :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Treba mi pomoc uzeo sam obe origins + awakening.E sad pri instalaciji awakeninga nikad mi ne trazi cd-key[samo za origins]

e da kad pokrenem igru u downloadable contentu vise ne vidim stone prisoner,blood-dragon armor,etc zasto?plz help[inace igra fura cool sve na max]

hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...