Jump to content

wow i 9600


Markonbg

Recommended Posts

Poz svima,

Hteo bi da kupim geforce 9600 ali cuo sam se da kod te graficke pojavljuje izvesni "Black Screen" u wow-u.

Da li neko ima taj problem dok igra wow,i ako ima nek napise nesto o tome. Hvala unapred. :)

Imam 9600GT vec 2 meseca i nikakvih problema nisam imao. Jedino shto je meni poznato su problemi sa novijim drajverima (172+) i malim fps-om. Posle stavljanja 169 forceware-a fps sa ~15 u Shattrath-u skocio na ~40.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Poz svima,

Hteo bi da kupim geforce 9600 ali cuo sam se da kod te graficke pojavljuje izvesni "Black Screen" u wow-u.

Da li neko ima taj problem dok igra wow,i ako ima nek napise nesto o tome. Hvala unapred. :)

Ono sto se desava je da se iz cista mira kompjuter crashuje, i moras rucno da ga rebootujes. Sto je najgore totalno je nasumicna pojava, moze da se ne javi 20 dana, a moze da te zeza svakih 5-6 minuta. Uglavnom nesto je blizzard uradio sa engineom, tako da odredjene graficke kartice prave problem od patcha 2.3. Nije samo graficka ono sto izaziva problem, nego kombinacija sa odredjenim mboardovima koja izgleda ne prija wow-u.

Ja sam moj problem resio tako sto runujem igru u OPENGL modu, jesam tu izgubio malo grafike i performansa, ali nisam imao ni crash a ni error problem od kako sam to stavio. Ono sto je cudno crash se desava i u Warcraft III-ci od ovog "novog" patcha ako i njega ne runujem u OpenGL modu 0o.

"Bolje i trajnije" resenje nisam uspeo da nadjem na sajtovima tehnicke podrske.

Edited by zheggy

Every man dies,not every man really lives...

sig-282239.jpg

Link to comment
Share on other sites

I meni se ovo desava na Gigabyte 8800gt.Kontao sam da nije mozda do x64 windowsa.

Meni se recimo crash desi kada je komp ugasen vise od 2-3 sata.Upadnem u wow minut dva i blue,red,black screen ili samo freeze.

Jedino restart dugme pomaze.Posle restarta sve radi opusteno i ne desava se do sledeceg gasenja kompa.

Vrlo jako mnogo smara ovo,probacu jos da vratim stari proffesional sp2 pa cemo videti,mada kontam da ce biti isti K. :*(

Edited by frkans
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam da li je moj problem na ovu foru ali ja imam 8600gt 512mb i igram wow i sam od sjebe od sliika se izpreseca i imam shareni wow i moram da izadjem iz wow i ponovo startujem xD pa zna neko kako to da sredim xD

Izgleda da ti se pregreva, ili memorija crkava.

trenutni best buy je ja mislim ati 4850 u rangu je sa nvidia 9800 gtx om a kosta oko 150 e

uzmi nju u razmatranje

Podržavam.

Link to comment
Share on other sites

To ti je vise do pojedinachnih problema jer tako gledano svako moze da ima probleme sa bilo kojom karticom. Imam 8800gt i nijednom da kucnem u drvo mi se nista nije bugovalo za evo vec 7 8 meseci.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

necu da otvaram kuciste jer imam garanciju.. evo ovo sto sam sa knjizice prepisao

Powerd by"Nvidia Geforce 8600gt 512 GPU

PCI Express x16

GDDR3

ostalo je neko sranje TV ulazi ....

Jel imash onu nalepnicu na kucistu shto kad probash da otvorish stranicu ona se pocepa? Ako je nema, otvori slobodno.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam Topic poceo sa pitanjem: Dal neko ima iskustva sa geforce9600 i da li je imao "black screen".

Tako da, molio bi da se drzite teme,i da mi odgovorite na pitanje.

Dakle ljudi koji imaju geforce9600 ako zele nek odgovore DA imam problem,NE nemam problem.

Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam Topic poceo sa pitanjem: Dal neko ima iskustva sa geforce9600 i da li je imao "black screen".

Tako da, molio bi da se drzite teme,i da mi odgovorite na pitanje.

Dakle ljudi koji imaju geforce9600 ako zele nek odgovore DA imam problem,NE nemam problem.

Hvala unapred.

Well, koliko vidim, samo sam ti ja odgovorio za 9600gt.

E sad, koliko vidim ljudi su imali istih problema sa skoro svim karticama od 8xxx serije tako da shta god uzeo isto ti se 'vata :P Mozda radi a mozda i ne.

Ako vec kupujesh novu VGA, probaj da nadjesh 4850 koja je po performansama ispred 9600, a slichne je cene.

BTW, poshto nisi dugo na WoW podforumu (a i na RuR-u uopshte) mali tip: Ovde SVAKA tema do 5 reply ode u offtopic i to nije razlog za nervozu [:p]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam Topic poceo sa pitanjem: Dal neko ima iskustva sa geforce9600 i da li je imao "black screen".

Tako da, molio bi da se drzite teme,i da mi odgovorite na pitanje.

Dakle ljudi koji imaju geforce9600 ako zele nek odgovore DA imam problem,NE nemam problem.

Hvala unapred.

Imam je je na kompu i radi super, sasvim solidna grafika i nesecka nigde,......

A za black screnn nemam nikakkvih problema niti sam imao na drugom kompu imam 8800 i isto sve radi norlmalno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...