Jump to content

Nash Jovan u Nihilumu UD WARRIOR...


chegster

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

desi lupi

da se ponovim sve je to lepo i sve to

al ko kad bi ja usao u zombies na stormscalu i napisao topic o tome

uzmi vengefull gladiator i docek ispred skupshtine :D

ovako koga boli kurac,iako je sve to lepo itd.

realno

Link to comment
Share on other sites

I druzi se sa nama wowerima i exwowerima vec poduzi vremenski period u jednoj beogradskoj igraonici :)))

Cao Sunandsteel, evo ja te supportujem! I ne salim se , respect !

Ono kao, obojica smo se posrali u igru, ja sam odlucio da quitujem, ti pici napred, a ostavi buraniju da sere. :)

<3

jedino u sta si se ti posrao su tvoja usta tbh. Uvek bio noob.

omg ajde objasni mi shta je sport, i to preko tenisa na koji ste se od jednom svi nalozili ko budale, mi smo zemlja majmuna definitivno...

Prvo bavim se aktivno sportom od kad znam za sebe, drugo jesi chuo za izraz metafora? trece jebo vas FAIL!?! smarate :P

Pokusavas da izvuches trunku razuma iz napaljene dece koja su duboko zasla u pubertet i kojima se digla pisica i misle da redefinisu svet svojim nebuloznim postovima... mislim.

Szifov posao.

Sto se mene tice Jovane svaka cast, a vi jebote ko da ste klinci pa nama srbima je u krvi da mrzimo svakog zbog uspeha.......

To sto je sk-gaming trenutno prvi neznaci nista aj malo pogledajte listu world kilova koliko ih ima gaming a koliko nihilum.......

Ma ne to za tenis je ok on brate bas extra, al za jedno par godina kad omatore i budemo govno u tom sportu (kao i u svakom drugom) zaboravicemo kao i kosarku,odbojku, znam ja gomlilu njih koji su dok smo bili prvaci stalno isli na terene trenirali kao nesto a sad kad smo nista niko se vise nekurci sa tim pa onda kupuju teniske loptice i rekete i govore kako je to super sport a prate ga godinu dana najvise......

90% baja koji pljuju po nihilumu ( iz ciste zavisti ) kada bi ih pozvali u isti prodali bi celu familiju sve zadjedno sa ljubimcima i kucom.

Sa druge strane tu zavist su stvorili iz razloga sto oni sada se frustraju i vajpuju u karazanu dok gledaju kako ovi biju kiljadena... ili su gledali hihilum dok je ubijao KTa i naxx ceo dok su oni vajpovali u UBRSu i svadjali se oko random plavog itema , znam ih sve samo gledas i neverujes , jedan drugom mrtvu majku krvavim kurcem za staff plavi od 50golda , ciganska posla... itd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

90% baja koji pljuju po nihilumu ( iz ciste zavisti ) kada bi ih pozvali u isti prodali bi celu familiju sve zadjedno sa ljubimcima i kucom.

Sa druge strane tu zavist su stvorili iz razloga sto oni sada se frustraju i vajpuju u karazanu dok gledaju kako ovi biju kiljadena... ili su gledali hihilum dok je ubijao KTa i naxx ceo dok su oni vajpovali u UBRSu... itd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kuric jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

lol so true...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Sto se tiche ovog decka ne znam ga licno ali uglavnom ljudi koji ga znaju i koje ja cenim su mi rekli ukratko da je ok.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pa pazi ja sam se bash obradovao, onda sam prochitao njegov komentar i intervju i zvuchi skroz ok, malo je piglu da komentarishemo a on sve chita ali jbg tako je, stvarno zelim sve najbolje u wotlk poshto do tada nema nekih izazova :)

gl hf :)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

lik je sasvim ok neznam sto ga svi napadate.... Organizovao je toliko pugova i boostovao toliko ljudi koj su rerorali i koj su to od nasih da je to strasno ... i mene medju njima i zasluzio je da bude u nihilumu . i ako je neko hteo da ga pohvali ok je trebali ste samo gz da napisete a ne ko neki zavisnici odma pluvanje ...

Link to comment
Share on other sites

A da pojasnim to za hack inace: Nije hackovan NIKO od membera, vec je taj lik koji je to uradio hackovao Blizzardov sistem i na taj nacin sjebao VISE guildova, ne samo Nihilum. Taj exploit/bug je sredjen i Nihilum je fully restorovan u roku od 4-5 dana (radjen je hotfix tokom nedelje).

woot ? :)

Ko god da je exploitovo taj sistem, je mozak. Ja da sam to uradio, uradio bi neprimetno da stalno prodajem jedan po jedan account i da hakujem. Koja je poenta bila njegova da hakne i srusi gilde :) Tako nesto nisam cuo do sad sem od tebe upravo :D Mislim da je to neka cista glupost iskreno, pre ce biti da se neki tard gm izivljavao.

Ne ja i dalje necu da verujem u ovo :)

Elem svaka cast, nije lako uci u takav guild i ostati kako god okrenes.

A ovo SK Gaming > Nihilum, cija je pisa veca ? Je totalna glupost...

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kuric jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

QFT QFTW w/e :))

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Sad ce ispasti da sam hater ili slichno, ali :)

Realno, igrachi ove igre se dele na retarde i neretarde :] U prevodu, ko god ima vremena i VOLJE da se raiduje toliko etc, a nije retard moze da udje u taj nihilum, ako ima gear koji je potreban i ako im treba ta klasa... Osnovna razlika je , ja bar tako mislim, izmedju tih HC HC guildova od ostalih u leadershipu... a ne zato sto su ovi sto igraju u nihilumu ne znam kakvi skilleri... mislim... igra je toliko jednostavna da je shansa za gresku stvarno minimalna na svim encounterima. Ono sto ubija bossa pre ostalih je ogromno iskustvo leadera u kreiranju taktika, prenoshenje iste brzo na ostale raid membere, kao i naravno raidovanje po 10+ sati kad je progress raid.

Edit : Sushtina je u tome da znam brdo likova koji igraju savrseno svoju klasu i svaki od njih bi prosao taj trial u nihilumu, da im je kojim slucajem palo na pamet da se bakcu sa istim...

Naravno, fanboyevi se nece sloziti sa mnom :]

Edited by Shakzor
Link to comment
Share on other sites

Mogu i nihilum i sk da se ...

To sto se oni ubijaju i spremaju mesecima da down-uju nekog bossa LOWRENCE odradi za par sati solo NP. :)

HAHAHHA, da znas da je tako, sinoc odem sa 4 man party i fail, nema boga, ako nesto hoces da uradis ili sam ili nikako [:D]

On topic, ja sam dosta cuo od ljudi oko tih pugova i uvek sam se pitao ko to organizuje, tako da svaka cast coveku i za ono pre Nihiluma i za ovo sada i za buducnost, GZ !

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...