Jump to content

Big Bang Theory


Recommended Posts

Мени се не свиђа, можда ме тек сада стигло оно што је друге. Ленардов лик је потпуно срозан, и служи само као Шелдонов привезак. Служи се само са две фацијалне експресије, регуларна за 90% ситуација, и нека џигљава када Шелдон извали нешто пре него што се објасни на њему својствен начин. Серија је дефинитивно извршила заокрет, и полако напушта старе оквире, успут превише запоставивши ликове бацањем у сенку Шелдона.

Бојим се да се не претвори у оно што је House сада.

Миро да ниси споменула то за јакну и Ленарда, не знам да ли бих извалио сам, сада и мени боде очи : ))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sta znam, mene i dalje drzi serija

ova epizoda mi je najlosija u ovom serijalu

jebem li ga, mozda zato sto imam takav stav prema ovakvim serijama (sitkomima), da nemam neka velika ocekivanja od njih, nego su mi ono...serija koju gledam dok hasam

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Mene takodje lenard nervira od pocetka serije, ajde manje vise njegov lik u seriji(iako su mi strasne te njegove face), vec uopsteno glumac. I u enturazu me je, ono malo sto je glumio, iritirao jako.

Ova epizoda mi je bila ok, par haha momenata.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

А и BBT добија највећи ужитак када се гледа више епизода у цугу, једноставно тешко је угурати много епик ствари у једну. Пошто сам био у дебелом заостатку, део сам погледао везујући више епизода, и тотално је бољи трип када тако гледам. Овако, нека смаруцкају кроз епизоде, на крају ће бити фул када се завалим и обрнем пар комада.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Најбоље је скинути са нета вектор или фотографију високе резолуције па урадити сам.

Где купити добре бланко мајице, и коме поверити штампање а да не деру?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...