Jump to content

Novi iPhone 3G - stizhe nova tura !


fatboy

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zvanično od AT&T-ja:

ako se ugovor otkaže u prvih mesec dana, mora da se vrati iPhone, nema Early Cancelation Fee, i mislim da vraćaju pare za iPhone

ako se ugovor otkaže kasnije, dakle nakon mesec dana a pre isteka 2 godine, onda se plaća Fee, koji iznosi $175 - $5*koliko_meseci_je_prošlo_od_zasnivanja_ugovora.

telefon ne otključavaju ni u kom slučaju, dakle ostaje vezan za tu AT&T karticu

zna li neko gde i kako može da se skine simlock?

Link to comment
Share on other sites

ne znam da li cemo ih uopste donositi, ako se uslovi prodaje ne promene necemo ih donositi jer prosli put smo morali da se iscimamo da ih prodamo po 550e sto je too much za ovaj uredjaj...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

evo danas uzeh iPhone i što se tiče legalne situacije, ona je ovakva:

Na jedan Social Security Number može da se uzme samo jedan telefon

Ako nemate dobar Credit Score potreban je depozit od 500 USD koji se vraća nakon godinu dana

Ugovor se potpisuje na 2 godine, otkazivanje ugovora prema gornjoj računici, stim što ako se otkaže u prvih mesec dana onda mora da se vrati iPhone a ne plaća se Cancellation Fee

Mesečno se plaća od 70 USD pa na gore, zavisno od plana (tarife) koji se uzme

Danas/sutra ću da se igram sa otključavanjem i jailbreak-ovanjem pa javljam šta sam uradio

Link to comment
Share on other sites

znaci dajesh 200 (ili 300) dolara za sam fon plus depozit od 500usd...i onda posle 2 meseca kao raskinesh ugovor, oni zadrzhe 500usd depozita ali ti ne uzimaju fon... znaci 700 usd izadje fon uz cimanje do apple-a par puta u dva meseca?

e pa deco

ZABORAVITE NA AJFONOVE !!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

mada ti vrate i tih 500 posle godinu dana. A ako imaš dobar Credit Score (što znači da aktivno koristiš svoju kreditnu karticu i redovno otplaćuješ rate već neki duži period), onda ti ne treba depozit

Also, raskidanje ugovora se vrši telefonom, tako da tehnički imaš jedan odlazak do Apple Store.

naravno, ovo je sve legalno - Ako nađeš nekog Indijca da ti ih zavalja ispod žita, onda se ništa ne važi :) Naleteo sam na neku raspalu prodavnicu elektronike, otprilike kao naše kineske radnje po stepenu raspadanja. Lik prodaje "otključane" (ovo nisam proverio) iPhonove od 8GB, bez ugovora, za 800 USD.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...