Jump to content

Novi iPhone 3G - stizhe nova tura !


fatboy

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nemam^^

16 giga mi je premalo za ziku jbt...

znash kolko bih nabacio.... pa razmishljam ili touch ili classic... znam da sa classicom ne bih razmishljao i sve bih samo nabacivao, ne bi bilo smora oko sredjivanja playlisti... a touch je ipak ql, ima wifi, i onda mozda ne bih ni kupio iphone... samo ne znam kolko imam zike ukupno...

Link to comment
Share on other sites

16 giga mi je premalo za ziku jbt...

Ma daj nemoj me zezati :)) U slucaju da neces iphone nego samo touch na primer, to mi je kul, ali 16gb da ti bude malo, preterujesh, znash li ti koliko je to sati muzike? Kao prenosni hard disk opet sa druge strane i to razumem da hoces veci kapacitet.

Link to comment
Share on other sites

Meni isto malo 16GB, ovaj sad ipod sam popunio svih 30GB do koske, morao sam da smanjim bitrate, a jos nije ni stalo sve sto slusam. Mada ok ako se dobro probere moguce je stisnuti se na 16GB.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Zasto vam toliko smeta kad neko razmislja drugacije od vas? Ja slusam muziku oko 10 sati dnevno, i tako zadnjih 12 godina... pa sracunaj koliko toga slusam, videces da je 30GB malo, da ne pominjem da preferiram 200+ bitrateove ili jos bolje flac

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Znachi nishta, shanse da ortak uspe da uzme to u NYC su next to nothing... Jbg, uzecu touch 32 ili classic 80, verovatno ovaj drugi, a posle iPhone 3G od nekog od nashih cuvenih preprodavaca (points@ fatboy/zeky:)

fatty:D 16 giga je malo... sva elektronika mi je u 320, a zeleo bih da imam sve za preslusavanje na vrh dlana DA PAMTIM BREJKOVE BOLJE NEGO COXXX [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Ako je neko gledao WWDC '08 Steve Jobs spominje neverovatnu potraznju iPhone u celom svetu od trenutka kad je izasao u junu prosle godine pa do pojavljivanja novog 3g iPhone. Sobzirom da su mobilni operateri enormno veliki pa samim tim i svako od njih nije imao problem da sklopi ugovor sa apple za iPhone onda nije ni cudo sto ih boli kurac i sto ce se jedino na ovakav nacin moci kupitii telefon. Mislim ali se nadam da tako nece biti ali mislim da ni za par meseci nece biti nikakvih promena sto se tice kupovine u Americi. Ovakva cena bez obavezivanja je nerealna.

Jebi ga, ko zna mozda neko nadje nacin kako da se zavrsi iPhone bez ovih sranja...

V

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se mnogo više isplati varijanta sa uzimanjem na ugovor, i onda raskineš ugovor

Mada ne znam da li raskidanje ugovora opcija sa iPhonovima i koliko naplaćuju to. Za ove "obične" je valjda 150 USD ili tako nešto, pisao sam već negde o tome..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

iphone 3G se moze kupiti bez ugovorne obaveze, legalno otkljucan, u Italiji, po ceni od 499 EUR (8gb) i 569 EUR (16gb), provereno radi na svim mrezama

pa da, to je to..

aplauz za nas debile koji smo mislisli da ga imamo za samo 200 i kusur evra

Bring It

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...