Jump to content

Novi iPhone 3G - stizhe nova tura !


fatboy

Recommended Posts

pa onda ponudite i vi neku cenu ovde (npr "ej fetboj, evo ja nudim 100eur za ajfon, javi kad stignu ako ti odgovara cena...) fora je u tome sto vi niste ponudili nishta... znaci drkachi kitica... a to je sasvim druga kategorija ljudi ovde...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...ili cemo normalno ili mi lepo recite da NE TREBA VISHE DA POSTUJEM NA

OVOM FORUMU, nisam retardiran, shvaticu to odmah i sve ce biti ok.

Fora je u tome da niko nije krenuo da "hejtuje" pre nego sto si ti napisao "pa sta sto nema radio, lepo preko mobilnog operatera se nakacis pa slusash", sto implicira da je to nesto izuzetno povoljno iz "zgodno". Da smo u americi, pa mozhda bi i bilo, ali bi te ovde takva egzibicija koshtala tipa 200 evra mesecno, sto nije bash jeftino. Primecujem i da sam ja "branio" iphone sto se tice video snimanja i razmene podataka, ali kad napises "bez blama" - nakachite se na net i trazhite medju milion stanica a ne slushate ekstra hit dana" a ne pomenesh da to se to placa papreno, onda jebi ga.

Na stranu to sto je signal za mobilni kod nas katastrofa, a za gprs josh katastrofalniji, pa to prakticno nece ni raditi osim ako nisi u uskom centru grada :)

Dajem 200 evra za iPhone, javi kad stigne!

Link to comment
Share on other sites

brate nigeru ja sam odma ponudio 50 e ali su mi izbrisali post :D a ti kad si kupovo korsu od mene za 200 :D niko te nije dirao :D sto dalje implicira da si ti ovde zasticeniji nego mi a mi se ne zalimo samo trazimo da mozemo i tebe da hejtujemo :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Na stranu to sto je signal za mobilni kod nas katastrofa, a za gprs josh katastrofalniji, pa to prakticno nece ni raditi osim ako nisi u uskom centru grada :)

Dajem 200 evra za iPhone, javi kad stigne!

Zapravo ne, ja doticnu aplikaciju redovno koristim i nije mi racun veci od 2000 dinara, imam postpaid kod onih lopova Telenora, ne samo sto koristim iRadio nego par puta u toku ovog meseca sam streamovao youtube i sljaka bez problema gde god da si plus sto i nije tako skupo kako vi mislite, pa nije ovo 2000. :)

Realno aparat vredi te pare koje ce te platiti, 200 evra je dzaba ja sam ga onomad platio mnogo vise. :)

Mozda i ja uzmem jos jedan. :P

Edited by kolac u tiganju?NEMOGUCE!
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

otkljucavanje ide ovako: telefon zvanicno pocne da se prodaje 11tog jula u USA... hakeri oma taj dan kupe isti i bace se na poso,

pouceni dosadasnjim iskustvima oma se bacaju na sushtinu procesa... znachi ocekujem prvi normalan unlock za novi iPhone 3G

najkasnije metar dana od pocetka prodaje... s obzirom da ortak nece ici u USA pre kraja jula... eto taman ce se utrefiti da ce roba

stici u vreme kada se neki unlocker bude pojavio na netu.... BASH kao i proshli put [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...