Jump to content

Novi iPhone 3G - stizhe nova tura !


fatboy

Recommended Posts

Sve cemo tacno znati NAKON sto krene prodaja, tj POSLE 11 JULA...

Tada cemo znati TACNU CENU, KOLICINU KOJA STIZHE i KOJI MODELI...

Sto se samih telefona tiche, isti nece stici ovde PRE AVGUSTA !!!

Znaci kad cela stvar krene tada cemo napraviti SPISKOVE zainteresovanih

i ozbiljnih kupaca koje cemo kada roba stigne kontaktirati...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wat?

meni ortak ide u nyc, al se ja premishljam dal da narucim iphone... 3 stvari me drkaju vezane za njega.

1. ne moze da snima video

2. ne moze da prebacuje ni slike bluetoothom na neki drugi fon osim ako nije iphone

3. nema jebeni radio...

Edited by Plejer
Link to comment
Share on other sites

1. ne moze da snima video

2. ne moze da prebacuje ni slike bluetoothom na neki drugi fon osim ako nije iphone

3. nema jebeni radio...

Koliko znam prve dve stvari se regulishu dodatnim softverom i to nije frka, treca stavka svakako jeste :)

Link to comment
Share on other sites

videorecorder (krekovan) sljaka ko mutav na ajfonu!

bluetooth vam treba za? razmenu cool dragonball Z wallpapera i sweety ringtonova?

bluetooth koji iphone ima koristi se za headset device i radi flawless...

...radio? imas iRadio aplikaciju, okacis se na net, kliknes i biras jednu od zilijardu internet

radio stanica koju zelis da slusas... ili ipak preferirate "bata trlaja FM i vreme je za ekstra hit dana" stanice?

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

još samo ovo i neću više :D

iphoneroxxxmm6.jpg

hahahahhaha

1. da video je ocajan, iz prve ruke

2. treba mi bluetooth, jer ortakinja npr nabaci slike sa zurke na fon i onda bih mogao da prebacim opusteno, a ne da se drkam sa flashovima ili kasnije da mi shalje preko neta

3. divi ga ovaj fatboy, pa ja mislio da si ti skapirao do sad iz kog sam ja fazona.... ocu bre clublife da slusam, jer idem na trening i cetvtkom i petkom... dobro subotom obicno nisam gajbi, al makar dva dana da slusam^^ da je beograd ceo prekriven besplatnim wifijem pa da slusam stream... ovako FM FTW!

Edited by Plejer
Link to comment
Share on other sites

hahahahhaha

1. da video je ocajan, iz prve ruke

2. treba mi bluetooth, jer ortakinja npr nabaci slike sa zurke na fon i onda bih mogao da prebacim opusteno, a ne da se drkam sa flashovima ili kasnije da mi shalje preko neta

3. divi ga ovaj fatboy, pa ja mislio da si ti skapirao do sad iz kog sam ja fazona.... ocu bre clublife da slusam, jer idem na trening i cetvtkom i petkom... dobro subotom obicno nisam gajbi, al makar dva dana da slusam^^ da je beograd ceo prekriven besplatnim wifijem pa da slusam stream... ovako FM FTW!

pa ko kazhe da morash wifi 4 free da pecash? imas net E4 preko tvog provajdera pa udri kolko oces!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

hvala moderatorima i administratoru sto topic na kojem

prodajem telefone pretvaraju u zajebanciju za timewastere

forumske... i nemojte da me uvlacite ponovo u politiku...

Ako vam je skupa ponuda telefona, molim lepo, nisam jedini

koji ce ih prodavati... sve ostalo sto nema veze sa prodajom

postujte na drugim topicima ako ih ima, ako ih nema OTVORITE IH !!!

Samo gledam kako serete na 3 strane KAKO IPHONE NE VALJA...

OK, IPHONE NE VALJA JEBOTE, JA ZAPRAVO VARAM LJUDE...

ZADOVOLJNI?

...ili cemo normalno ili mi lepo recite da NE TREBA VISHE DA POSTUJEM NA

OVOM FORUMU, nisam retardiran, shvaticu to odmah i sve ce biti ok.

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

^ sine, raspitaj se malo koliko sam ja dilova na oglasima odradio i koliko je tu love proslo pa onda

dodji i reci da se zajebavam... iskeshirao sam sigurno 10-tk lapova a o sitom hardveru da i ne govorimo...

a ako mislish na moje "nedostojne ponude", e vidish ja kad nesto ponudim ja sam spreman to i da platim

jer mislim ozbiljno... ako prodavcu ne odgovara bacice mi rofl ili hejt sto ne znachi da stvarno nemam spremnu

kintu koju sam ponudio vec nasuprot.... zasto bih inace i nudio uopshte?

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ne seri nigeru :D pa ti hejtujes nase stalno :D i onda je problem jer ti jedan (kao jedinka :D ) hejtujes nase :D a sad smo mi dosli da hejtujemo tebe :D (kao grupa gradjana ):D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

^ sine, raspitaj se malo koliko sam ja dilova na oglasima odradio i koliko je tu love proslo pa onda

dodji i reci da se zajebavam... iskeshirao sam sigurno 10-tk lapova a o sitom hardveru da i ne govorimo...

a ako mislish na moje "nedostojne ponude", e vidish ja kad nesto ponudim ja sam spreman to i da platim

jer mislim ozbiljno... ako prodavcu ne odgovara bacice mi rofl ili hejt sto ne znachi da stvarno nemam spremnu

kintu koju sam ponudio vec nasuprot.... zasto bih inace i nudio uopshte?

izvini del fetboj, ali ovde se govori o ovome sto je i kalimero rekao. znaci kad neko trazi 200e, a ti mu ponudis 50, to je pretvaranje u zajebanciju. i vise od toga, jer mu realno skenjavas oglas. a ovo nase diskutovanje o proizvodu (i to po 500. put za iste stvari - pa to vec svi znaju) nece odvratiti onog ko hoce da kupi (kao sto je rekao vudu)...

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...