Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

Kao sto kaze 'samarcina', moj drug takodje ima telenor internet, ne zna tachnu brzinu tog interneta pa smo

proverili na speedtest.net sajtu. Otprilike 600/300kbs, e sad, kad igra cs1.6 na netu njemu je ping oko 150-250ms...

jel moze to nekako da se popravi? btw one rateove smo vec probali...

First I was afraid I was petrified, thought I couldn't get a frag without you by my side...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brzina 600/300kbs ? nece moci ove noci ;)

nek on kupi novi komp nesto tu nevalja :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Asus En8800GT ...

Pre sam igrao na krsh grafichkoj i radilo mi je ok, i sad kako sam kupio ovu fps ne prelazi 60. Chak i pada.

Iskljuchio sam vsync. Isto. Instalirao driver koji sam dobio uz graf, isto. Skinuo sam driver sa neta, opet isto.

edit:

Reshio sam. Ukljuchio sam vsync. Instalirao drvupdate za vistu. Ugasio vsync. I radi.

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

kupi novu graficku

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Au ljudi...znaci ovako...igram cs vrlo dugo i nist ovako mi se nije nikad dogodilo....znaci juce udjem na neki boga pitaj server...i tamo cepam awp-om a ono neki nubovi i ubijam admina konstantno, on popizdi i krene nesto da sere na nemackom ili ko zna kom...i odjednom mi se ugasi cs, steam ostane upaljen.cs se sam od sebe opet upali kad ono meni promenjeno ime, kontrole, sve koci, serveri svi u favorites se ispisuju slovo po slovo, zamislite koji lag....nista ne mogu da promenim....sad verovatno je neki hack li kako da resim?? :S aj sto pre please

ako restartujem steam/komp/cs sve je isto...:S

reinstall ne uspeva, upravo sam probao =D

Edited by Dypsy

God does not play dice.

Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami.

Kad gulite svoje musterije, ostavite malo koze da raste kako biste mogli ponovo da ih ogulite.

"There are many here among us who feel that life is but a joke.

But you and I, we've been through that, and this is not our fate,

So let us not talk falsely now, the hour is getting late."

Link to comment
Share on other sites

HELP ljudi [:p]

Znachi ono cs mi radio normalno do pre nekoliko dana:udjem u cs i odjednom mi se pojawi logo Sensaura3dpa i izadje iz cs-a..Ok deinstaliram ja cs i krenem ponowo da instaliram i nije ni uslo u setup pojawi mi se eror Error Code: -5003 : 0x8004ace8

Shta da radim ?

Ae rurowci help [:D]

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

ljudi pomagajte imam steam cs i kad god ocu da udjem na cs srbija dd2 playground izbacuje mi ensto kao eror steam id ticket 26 ewo i slike ajd ako neko moze da mi kaze sta je to...ali 100% nisam banowan na steam psto uredno ulazim na nemacke steam serwer kao headshor free for all i [NL]Nice maps

problemhr8.th.pngthpix.gif

Link to comment
Share on other sites

Au ljudi...znaci ovako...igram cs vrlo dugo i nist ovako mi se nije nikad dogodilo....znaci juce udjem na neki boga pitaj server...i tamo cepam awp-om a ono neki nubovi i ubijam admina konstantno, on popizdi i krene nesto da sere na nemackom ili ko zna kom...i odjednom mi se ugasi cs, steam ostane upaljen.cs se sam od sebe opet upali kad ono meni promenjeno ime, kontrole, sve koci, serveri svi u favorites se ispisuju slovo po slovo, zamislite koji lag....nista ne mogu da promenim....sad verovatno je neki hack li kako da resim?? :S aj sto pre please

ako restartujem steam/komp/cs sve je isto...:S

reinstall ne uspeva, upravo sam probao =D

kad je meni bagowo steam ja sam reinstaliro komp sad radi solindo ne baguje puno !moj sawet reinstal ceo widnows

Link to comment
Share on other sites

e spale hvala ti...ali nekako sam sredio sa ortakom, nisam smeo da dozvolim drugi reinstall windowsa u 2 nedelje =D

God does not play dice.

Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami.

Kad gulite svoje musterije, ostavite malo koze da raste kako biste mogli ponovo da ih ogulite.

"There are many here among us who feel that life is but a joke.

But you and I, we've been through that, and this is not our fate,

So let us not talk falsely now, the hour is getting late."

Link to comment
Share on other sites

ako je ovo fora, nije smeshno

ako nije, nemoj molim te vishe deliti savete na ovom delu foruma

hvala

Ja necu biti toliko neprijatan koliko si ti bio. Nisam vaspitavan i obrazovan da budem tako iskljuciv i brz na jeziku. Veoma primitivno ali i tipicno za forumase + moderatore sa ovih prostora. Ali dobro, sazreces i ti vremenom. Hvala Bogu da ja imam poveliko iskustvo u radu na internetu i ophodjenju prema takvima pa mozes biti siguran i miran da se u dalju raspravu sa tobom necu upustati.

Evo screen shot-a pa pogledajte. Ne bih da se hvalim ali svaki igrac counter-a koji je seo za moj kompjuter rekao je da na boljoj masini nije igrao. Podesavao sam ove komande par meseci, naravno sve prilagodjavajuci mogucnostima moje masine i internet konekcije, ali sam ubedjen da sam postigao savrsenstvo.

Sto bi rekao moj drug BaLu : " U obrvu, u obrvu!" : )

1001to3.jpg

MC Hugo, oficijelni vebsajt na www.mchugo.tk

MC Hugo, Counter Strike pesme na mom youtube kanalu

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem :D lik je uporan ... MAX vrednost rejtova ne odredjujes ti nego server sa komandom sv_maxupdaterate (101) Sto znaci da mozes da ukucas rejtove 10000001 10000001 ... igraces na 101 101

inace koja je korist od igranja DM-a sa ex_interp 0.1 :D hit boxovi su razjebani skroz i ubijas likove pucajuci pored njih a promaujesh pucajuci u njih :D

kakav smeh ...

[PLAYGROUND] pretor

Link to comment
Share on other sites

Imam problem sa fpsom. Zakucan je na 78, hercazha monitora je na 75 ( btw TFT LG monitor je u pitanju ), ukuco sam fps max, probao sam i sa refresh lockom al nece, skinuo sam najnovije drajvere za grafichku ( nvidia GT 7300 ) i opet nishta. Jel ima neko ko zna shta mozhe da reshi problem? tnx

Link to comment
Share on other sites

Ja necu biti toliko neprijatan koliko si ti bio. Nisam vaspitavan i obrazovan da budem tako iskljuciv i brz na jeziku. Veoma primitivno ali i tipicno za forumase + moderatore sa ovih prostora. Ali dobro, sazreces i ti vremenom. Hvala Bogu da ja imam poveliko iskustvo u radu na internetu i ophodjenju prema takvima pa mozes biti siguran i miran da se u dalju raspravu sa tobom necu upustati.

Evo screen shot-a pa pogledajte. Ne bih da se hvalim ali svaki igrac counter-a koji je seo za moj kompjuter rekao je da na boljoj masini nije igrao. Podesavao sam ove komande par meseci, naravno sve prilagodjavajuci mogucnostima moje masine i internet konekcije, ali sam ubedjen da sam postigao savrsenstvo.

Sto bi rekao moj drug BaLu : " U obrvu, u obrvu!" : )

1001to3.jpg

pa ti koristish velika slova i tacke na kraju mora da si mnogo pametan

Link to comment
Share on other sites

danas je poceo iz nekog razloga da mi zabada cs, tacnije samo mi se zamrzne na jedno 30 sec i ispadnem sa servera svakog jer sam previse lagovao tj bio bez pinga

jedino sto sam radio na kompu poslednjih godinu dana je da sam juce promenio napajanje

jel imao neko slican fazoh da mu se sjebao i kako resiti

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...