Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovako, imam problem sto se tice sensitivity-ja...juce sam instralirao novi windows 7, posto mi je predhodni xp dosta lose radio.Iskljucio sam vsync,iskljucio akseleraciju (-noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd), bez mouse fix-a, drajvere za misa (neki rasali MSI, mada i tako raspao je radio koliko toliko dobro na xp-u) koristim one po default-u iz windows-a ...i kretanje u cs-u mi je i dalje nekako neprirodno, cudno...jel sam zaboravio da iskljucim jos nesto?jel ima neko slican problem?( e da , iskljucio sam i onaj enhance poniter precision iz mouse settings). pozdrav i hvala unapred :)

Link to comment
Share on other sites

iMAM PROBLEM, previse mi trese nisan dok pucam i uvek ide prema gore (znam da mora malo da ide prema gore ali meni bas previse trese), zbo cega je to? da li sam nesto pobrkao u opcijama il' je nesto drugo, ne znam! molio bih da mi neko kaze, hvala vam unapred...... :)

Link to comment
Share on other sites

Vec nekoliko dana ne mogu da igram kanter,ping mi ide preko 70 nekad cak i 200,nekad stane na 15-20 minuta sve normalno pa posle opet,uninstall sam kanter,nije pomoglo pa sam ceo sistem oborio,izbrisao sve viruse sto imam,izbrisao sve nepotrebne programe ali opet laga,Kad udjem na neki server vrlo brzo me izbaci,Internet sasvim normalno radi....podesio sam i rejtove

Jel ima neko problem kao ja?I jel znate kako moze da se resi....?UNAPRED HVALA!!

Link to comment
Share on other sites

Ljudi sta se desava evo sad je izasao Team Speak 3 pa me sada zanima zasto mi laguje u CS kada pricam i kad vent koristim laguje i kad mumble koristim laguje samo kad koristim Team Speak 2 ne laguje zasto ? Moze li mi neko pomoci da resim problem imam neobee.net 1024/128.

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...