Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam, ja lichno zna josh par likov kojima se cs gushi na sedmici na GeForce 8500 GT VRam 256 i GeForce 8600 GT Vram 512. DO chega je ne znam, ali je ochigledno da sedmica ima "neke" probleme sa CS-om. Shto se tiche drajvera nikako nije do toga s obzirom da smo preshli sve drajvere grafichke od onih sa CD-a do najnovijih i to rendanje u CSu ne prestaje. Kada smo okrenuli na D3D krenuo je lepo. Skapirao bi ja to da je sve u pitanju jedna grafichka pa da ima neku greshku, ali ovo su tri razlichite grafichke... mozhda je i do procesora ili RAM-a koji dosta pojede sedmica?

Edited by bra1N'
Link to comment
Share on other sites

realno ti u najboljem slucaju imas 90 od tih 128 a pogledaj kodeci kolko vuku od ts a kolko od ventrila i bice ti jasno da ti ne ostane dovoljno za normalan cs.

256 upload je neki minimum za koriscenje venta i cs.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

realno ti u najboljem slucaju imas 90 od tih 128 a pogledaj kodeci kolko vuku od ts a kolko od ventrila i bice ti jasno da ti ne ostane dovoljno za normalan cs.

256 upload je neki minimum za koriscenje venta i cs.

ja imam taj upload,i cs mi jedva radi a kamoli sa ventrilom :)

Link to comment
Share on other sites

ja imam problem da kada probam da udjem na server, CS nece ni da POKUSA da 'establishuje' konekciju do servera :S... Any tips?

Pa klasika.

Reisntal cs-a. Ako imash stim samo sa cs-om onda reinstal celog stima opushteno.

Ako ne valja, format c. :D

Evo od danas mi se i kad pricam na TS-u i igram CS dok pricam poveca lag 100+

Odjednom mi se to desilo a ranije sve normalno radili.

Pomagajte poludecu:S

Pa najbolje bi bilo da sachekash do sutra. Verovatno je do provajdera. Ono shto ti mozhesh da uradish je da skenirash komp od virusa. Detaljno.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Evo od danas mi se i kad pricam na TS-u i igram CS dok pricam poveca lag 100+

Odjednom mi se to desilo a ranije sve normalno radili.

Pomagajte poludecu:S

15fqidu.jpg

Smanji bandwidth na broj koji bi odgovarao tvojoj konekciji.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Pozz ljudi treba mi pomoc danas dok sam igrao cs odjednom je pocelo da mi laguje znaci ping skace ko lud sa 15 na 150 na 200 nemoze da padne ispod 80-90 i ja reinstaliram ceo STEAM 2x u konzoli mi je namesteno owako cl_updaterate 30 cl_cmdbackkup 0 ili 2 i cl_cmdrate 30 i rate 6000 e zna neko sta da radim?Hvala

Link to comment
Share on other sites

Stavi rate 25000 cl_cmdrate 101 cl_updaterate 101 cl_cmdbackup 2,mada i meni je danas upload pao zestoko

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...