Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

e ovako skinuo sam win 7 metno ga lepo i sve drajvere sve full instalirao steam skino cs lepo sve .... medjutim ... kad pokrenem cs izbaci mi lepo porukicu "The specified video mode is not supported. The game will now run in sotware mode" ... help ? :D

KULA JE PREDGRADJE VRBASA !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je do graficke, proveri da li si lepo instalirao drivere za graficku... Mada zna da se izbaguje nekad CS, pa te vraca par puta na software mode, probaj 2-3 puta da ga stavis na OpenGL, dok ne ostane u openGL. To se meni desavalo... xD

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

To je do graficke, proveri da li si lepo instalirao drivere za graficku... Mada zna da se izbaguje nekad CS, pa te vraca par puta na software mode, probaj 2-3 puta da ga stavis na OpenGL, dok ne ostane u openGL. To se meni desavalo... xD

jednostavnije resenje sam nasao instalirao sam nesto starije drajvere i sad radi :D

KULA JE PREDGRADJE VRBASA !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ovo mene muchi...

choke.png

Sad ta donja linija (ma shta znachila) ne treba da ima narandzaste i crvene tachkice.

Btw, to je na net_graph 1 ... na net_graph 3 - konstano mi je in > 150, a choke se krece od 25 do 99 na serverima sa 31 slotom. Kao shto se i na slici vidi in je okej kad nema ljudi ili smoke-ova oko mene, ali onda pada.

Ono shto je bitno je da s rejtovi:

cl_cmdrate 101

cl_updaterate 101

rate 25000

i josh:

ex_interp 0.01

developer 0

fps_max 101

cl_cmdbackup 2

cl_dlmax 80

Guglajuci sam naishao na podatke da su i to neke od vazhnijih funkcija u vezi sa choke-om koji predstavlja te pakete koje mi shalje server.

Heeeeeelp meeeeeee breeeeee! :P

Link to comment
Share on other sites

0.1 je default a ako te bas interesuje zasto svi koriste 0.01 procitaj neke threadove na got fragu, sk-gamingu, ili article gde je neko to vec objasnio. A mi ne pricamo o nekim odredjenim serverima, svako svoj server moze da podesi da radi kako hoce, ja ti pricam o podesavanjima client-a ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imam ja jedan problem upravo mi se sada desilo kada sam instalirao windows xp 64 bita.

Naime kada instaliram cs i pokusam da ga pokrenem izbaci grasku kao memory lower than 15 MB i izbaci iz cs-a.

Da li zna do cega bi to moglo da bude cs je skinut sa kgb sajta i radi super na 32 bita winxp ? Zanima me da li moze da se podesi da radi na x64 posto pretostavljam da radi perfektno na visti i win7 ?

Link to comment
Share on other sites

tesko brate imam 2 GB rama :S

Kod mene je suprotno, tipa pustim windows media player i gledam stream, onda udjem u cs odgledam malo i slusam na windows media player, minimizujem cs i windows media player mi je crn, moram ga rr. Imas Vistu ? Mislim da je to do sistema, update resava stvar, samo sto se ja ne zamaram time.

Edited by Mazi

If we are marked to die, we are enough to do our country loss; and if to live, the fewer men, the greater share of honor

Link to comment
Share on other sites

tek sam skinuo kanter 1.6

i instalirao sam neki patch: cs16patch_full_v21_2

ali nece da mi ucita niti jedan domaci server

koji je problem???

reinstal brate sve i skini neki noviji patch....pa se javi ako ne proradi nacicemo problem..

Kada je ptici u losoj formi drug, tada ni ona ne leti na jug.

Link to comment
Share on other sites

ee sad ja imam problem... bio mi crkao modem (inace imam adsl telekom 2mb/192kb) dosli su likovi stavili isti takav (rozo beli) i ping na cs-u mi se povecao za 10 - 30 ms....da li neko ima predstavu sta treba da radim ? tnx unapred.... btw rate-ovi su 25k 101 101

Kada je ptici u losoj formi drug, tada ni ona ne leti na jug.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...