Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a gde to tamo?

ovde untitled.jpg

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

Treba mi pomoc oko team speak-a , kako se namesta itd. skinuo sam client i nesto server ne znam ni ja sta.

I jos nesto , kad igram cs , i tagiram se , ili bilo ko drugi to uradi logo nestane posle par sekundi , isto je i sa metkovima kad pucas u zid ...

Duka

Link to comment
Share on other sites

to ti je do configa... neznam tacno koje su komande. al imas da promenis koliko hoces da ti ostanu tragovi od pucanja ili spray. a sto se tice ts-a. netreba ti server samo client. instaliras sve lepo. ides connection u gornjem levo uglu pa onda quick connect popunis samo nick koji hoces da ti bude tamo adress prekopiras ip i to je to :D

Link to comment
Share on other sites

isključi u grafičkoj vsync..

podesi i ovo tamo

-Image Setting: Performance

-Anti aliasing: Off

-Anisotropic Filtering: Off

-Texture Sharpening: Off

Eh, imam i ja ovaj problem... a inache mashina mi prevazilazi requiremente za mnogo. U svakom slucaju, instalirao sam danas 1.6, krenem da se igram , al' nece preko 60 fps-a + mi secka bash puno... malo izgooglam okolo, overim i ovo, podesim refresh rate na 75 Hz, sto je maximum koji ovaj monitor ( LCD ) podrzava, namestim istu rezoluciju na desktopu, kao i u igri, probam opet CS, opet secka i i dalje 60 fps-a... Ugasim Vsync i onda mi odjednom pokaze 99 fps-a... al' igra i dalje radi isto... lose kao i pre. Non stop secka... pa sam sad pogledo ovaj topic i video ovo sto si ti ovde jos pomenuo da treba da se promeni, samo neke od tih stvari nema na ovoj grafickoj ( 8800 GT ). Elem, ovako je podeseno trenutno, pa ako neko zna sta bih mogo da ispravim :]

Anisotropic Filtering : Off

Antialiasing - Gamma Correction : On

Antialiasing - Mode : Application-controlled

Antialiasing - Settings : Application-controlled ( ovo mi je sivo, t.j. ne mogu tu nista da menjam )

Antialiasing - Transparency : Off

Conformant Texture clamp : Use Hardware ( ostale moguce opcije su : OpenGL Specification i Off )

Error Reporting : Off

Extension Limit : Off

Force Mipmaps : None

Multi-display/Mixed-GPU acceleration : Multiple Display Performance Mode

Stereo - Display Mode : Use On-Board DIN Connector

Texture Filtering - Anisotropic sample optimization : Off

Texture Filtering - Negative LOD bias : Allow

Texture Filtering - Quality : Quality

Texture Filtering - Trilinear optimization : On

Threaded Optimization : Auto

Triple Buffering : Off

Vertical Sync : Force Off ( Ovo sam ja stavio off, imam takodje opciju Force On, a po defaultu je Use the 3D application settings )

Edited by Shakzor
Link to comment
Share on other sites

Kanter je procesorska igra.. ako je bilo 99fps na gf440 pre 6 godina trebalo bi i sad da bude na novijim graf. U 90% slucajeva je sjeban procesor /ne hladi se/prashina, hdd /prepunjen/fragmentovan..

Ovo su moja podesavanja, pogasio sam windows styles, sklonio wallpaper (kad imam wallpaper od par mb raspada mi se fps, ne znam zashto).

Imam 99fps osim kad ne krene da se tripuje sve i krenu neki random fps dropovi niotkuda, to neam pojma kako da sredim i ide mi na nispe..

6huyjo.jpg

2qutf84.jpg

btw ako imash neki krsh tft kao i ja, i ako imash 99fps igra ce se osecati kao da ima 40fps -.-

lul

Link to comment
Share on other sites

Hmm, sad cu da izmenjam ovo... valjda necu nista da sjebem :]

Monitor valjda nije krsh - SyncMaster 940N

Problem sigurno nije u kompu, jos nisam naisao na igru koja nije radila savrseno na naj naj opcijama, a onda me CS ovako ... [b)]

EDIT : Evo izgleda da radi kako treba, jos uvek mi se ne svidja bash skroz, al kapiram da je malo i do neta... Hvala ;)

Edited by Shakzor
Link to comment
Share on other sites

probaj da vidis u driverima za zvucnu...mozda tamo imas da podesis da stavis sluske ili zvucnike,i meni se desava nekad kad udjem na ts da pucka nesto mada ja to ne cujem vec mi ovi kazu,odem u nvidia mixer i tamo prebacim sa zvucnika na sluske i ne pucka vise...

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

to ti je do configa... neznam tacno koje su komande. al imas da promenis koliko hoces da ti ostanu tragovi od pucanja ili spray. a sto se tice ts-a. netreba ti server samo client. instaliras sve lepo. ides connection u gornjem levo uglu pa onda quick connect popunis samo nick koji hoces da ti bude tamo adress prekopiras ip i to je to :D

hvala

Duka

Link to comment
Share on other sites

Sta se bese kuca ono umesto da instalirammause fix???nesto -noforceaccell???zaboravio sam kako...

i josh nesto ako neko zna mozdakako da podesim ovu karticu,da moze normalno da seigra...ati radeon 9600 pro..sa ovom karticom ne bi valjda trebalo da mi seche,al seche kamara...unapred zahvalan...:D

Edited by AleXander_-_
Link to comment
Share on other sites

Imam problem sa zvukom: Dakle u csu preko steama se zvuk cuje nekako retardirano, moje pucanje je stisano a ono sto se cuje u daljini cuje se mnogo jako, taj balans je jako los. dok je na non steamu sve ok, ista su podesavanja, imam 5.1 sistem, zna li neko u cemu je fora?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...