Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam no steam cs, danas mi se odjednom izgubio onaj find servers prozor...kada kliknem na find servers sada, samo se zvuk cuje, ne mogu da vidim ni lan, ni favorites ni nista ... halp :p

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

E vise mi se popelo na glavu ovo...Naime imam sledeci problem.Pre nekog vremena sam instalirao CS 1.6 da se podsetim starih dana i radi kako treba i sinoc skinem Condition Zero.Odigram jednu partiju single i iskljucim PC i legnem da dzonjam.Jutros ustanem i sednem da igram kad sipak...Naime kad hocu misem da pogledam levo ili desno umesto da se okrenem on strejfuje levo i desno...Trazio sam neke kontrole preko neta i ono samo mogu da iskljucim taj strejf ali i i dalje nece da gleda levo i desno.Gore i dole hoce...Da li neko ima ideju kako da resim ovo?Hvala.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

zanima me jel moze da se iskljuci zvuk pucanja pushci ali samo svog. da cujem ostale

Hmm. meni se desio takav bag par puta u non steamu, i to samo sa galilom, znaci pucas ne cujes svoju pusku, cujes ostale, i nema one vatre ili sta je vec iz puske ... :P

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Mozhesh na kgb-u, ali oni su steam.

Ako skontate steam, kgb-hq.com/forum, nadjesh clan war sekciju i zakazhesh.

Plus ima gomila ljudi koji su zakupili cw servere, pa ono probaj da nadjesh nekoga ko je admin na nekom serveru da ti ustupi server ili bude admin u toku mecha.

Link to comment
Share on other sites

Imam ADSL 2mb/128kbps i zanima me koje rateove da stavim upravo imam 40 40 18000 i na nekim ne laguje a na nekim laguje 150+ (inace imam steam)

inace gde meni laguje 150+ tu ortaku ne laguje a ima net gori od mene.....

pokusaj 101 101 25000 zaboravite.....

Edited by GeNoC1de
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...