Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

U poslednje vreme skoro svi pro igraci koriste rinput, mali programcic koji prenosi sirovo kretanje misa u CS, sto znaci da nema onog ubrzavanja i skakanja sensa u Win 7. Skoro je i carn pricao o tome i dao link programcica(poput mouse fix-a je) i ja sam ga skinuo.

MEDJUTIM, kada ga pokrenem i udjem u CS, kanter se zbaguje totalno jos u meniju. Ovaj programcic je inace dozvoljen kao i mfix na svim takmicenjima i NIJE CHEAT!!!

Ima li neko slicna iskustva sa RINPUT-om ili ako nema evo linka pa skinite i napisite radi li ovo cudo kod vas.

Otvoris program, ukucas samo HL.EXE i udjes u CS, tako se koristi. Evo linka za skidanje i preporuke CARN-a.

http://fnatic.com/downloads/662/RInput-Win-Vista-7-Acceleration-removal.html

AAAA sad vidim da je napisao da iako zezne meni u CSu i dalje ga koriste, pokrenu ga posto udju na server i to je to <3

Rinput can mess up the menus in Counter-Strike, however we are still using it as it´s really good to eliminate the random acc.

ZOOOOPPPPPP

i ja sam se sa ovim zajebavao dok nisam dosao do zakljucka, format particiju sa 7 i stavim xp lepo, no accel,better ping ,better fps ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da li imaš steam?

Ako imaš ideš u Library - Games - Counter Strike desni klik download content.

Ako nemaš, idi na kgb-ov forum(www.kgb-hq.com/forum) i verovatno imaš u Public delu.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Kupio sam nov comp,graficka je radeon hd6850 i ne mogu nikako da promenim boju kao sto je kod nvidie ono digital vibrance :S Mogu samo da menjam brightness,gamma,contrast ali ovu "jacinu" boje nikako :s Jel to tako kod ati kartica ili postoji neko resenje ?:S

Link to comment
Share on other sites

Mare imao sam isti problem i patio sam se dugo, na kraju mi je jednom pri ulasku u CS izbacilo nesto da defragmentujem ili tako nesto hl.exe i proslo je :)

A nije do neta provereno, bar ne kod mene, posto mi je i sa botovima tako radilo.

Edited by toMaBRE
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...