Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

Imam jedno pitanje da nebih sad otvarao temu posebno za to,zanima me da li ima negde u bg da se kupi podloga,tipa fnatic,SK,Tyloo,EG ili cak i Na'Vi (sto cisto sumnjam) cini mi se da je bio neki lik sto je nabavaljao tee podloge pa ako ga neko zna zamolio bih da mi ostavite njegov kontakt :) hvala

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam jedno pitanje da nebih sad otvarao temu posebno za to,zanima me da li ima negde u bg da se kupi podloga,tipa fnatic,SK,Tyloo,EG ili cak i Na'Vi (sto cisto sumnjam) cini mi se da je bio neki lik sto je nabavaljao tee podloge pa ako ga neko zna zamolio bih da mi ostavite njegov kontakt :) hvala

Ja sam vido fnatic-ovu podlogu na uscu u game-u pre 2 meseca sad dali imaju jos neznam proveri.

Edited by p0h3n
Link to comment
Share on other sites

Ovako, imam 2 problema :D

1. Ping mi je izmedju 15 i 25,fps 98,99, ex_interp 0.01 cl_Updaterate 101 cl_cmdrate 101 rate 25000 fps_max 101, ali kad pucam rafal kao da je ping 50-60 :/ Kad se krecem ili kad pucam metak po metak sve ok radi :S Ovo je pocelo da se desava pre 3-4 dana do tad sve je ok radilo

2.Vec nedelju dana mi se desava da dok igram kanter (steam) i na ts-u, krene sve da zuji na slusalicama, nikog ne cujem na ts-u, u kanteru fps padne na 40 i moram da rr komp. Primetio sam da posle restarta kad upalim steam uvek se updateuje

konfiguracija :

2gb ram

nvidia 8600 gt

intel core procesor le1620 2.40ghz

win7

http://http://www.sp.../1381018053.png

Link to comment
Share on other sites

Ovako, imam 2 problema :D

1. Ping mi je izmedju 15 i 25,fps 98,99, ex_interp 0.01 cl_Updaterate 101 cl_cmdrate 101 rate 25000 fps_max 101, ali kad pucam rafal kao da je ping 50-60 :/ Kad se krecem ili kad pucam metak po metak sve ok radi :S Ovo je pocelo da se desava pre 3-4 dana do tad sve je ok radilo

2.Vec nedelju dana mi se desava da dok igram kanter (steam) i na ts-u, krene sve da zuji na slusalicama, nikog ne cujem na ts-u, u kanteru fps padne na 40 i moram da rr komp. Primetio sam da posle restarta kad upalim steam uvek se updateuje

konfiguracija :

2gb ram

nvidia 8600 gt

intel core procesor le1620 2.40ghz

win7

http://http://www.sp.../1381018053.png

mozda su ti se drajveri ujebali,skini neki prog da ti to updateuje ili popravi,driver genius npr. ,skeniraj komp i nekim antivirusom i ad-aware-om (anti-spyware)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi treba mi pomoc :D imam net 1.5mb telekom adsl,do pre mesec dana ping mi nije prelazio 35 max i odjednom znaci odjednom udjem u cs i nece da se spusti ispod 45-50 i ja tu res modem i nista,posle 2 nedelje igranja na tom pingu,ping se slucajno vratio u normalu,i sve je bilo oke jedno nedelju dana i net tu pocne da me zeza nesto da puca i ja ga tu restartujem i ping mi se vrati na 45+ i ja tu ispizdim zovem u telekom i kazem alo tako i tako stoje stvari i lik mi kaze kako je taj ping normalan za moju brzinu ja reko kako normalan a pre nije prelazio 35 a sad nmz ispod 45 i tu nesto pocne da sere i vrti o5 istu pricu,inace reinstal sam win obe particije da budem siguran da nije neki virus,plz helpp [V]

Link to comment
Share on other sites

jer ne možeš sa tim rejtovima da igraš na tom interpu.

i mislim roflmfao je igrati na tim rejtovima.

stavi maks rejtove, ako ti je velik ping pitaj nekoga da ti kaže koji net imaš pa nam prenesi, pa posle pitaj nekoga da prevede rečenicu iz predprošlog posta pa je kopiraj, cmok.

Link to comment
Share on other sites

jer ne možeš sa tim rejtovima da igraš na tom interpu.

i mislim roflmfao je igrati na tim rejtovima.

stavi maks rejtove, ako ti je velik ping pitaj nekoga da ti kaže koji net imaš pa nam prenesi, pa posle pitaj nekoga da prevede rečenicu iz predprošlog posta pa je kopiraj, cmok.

imam net 2420/512 kbps kablovski je jel sad moze neko da mi pomogne

Link to comment
Share on other sites

Momci ,ako moze neko da mi pomogne,a problem je sledeci: Upalim cs ,sve normalno ,ali kad probam da udjem an server,ili da odem u lan on mi izbaci sledecu gresku: 'LoadTGA: Only type 2 and 10 targa RGB images supported'..Ne znam sta da radim..probao sam da rr cs ali nije pomoglo ..ako neko ima resenje,nek se oglasi..hvala unapred :)

Don't hate the player,hate the game..

Link to comment
Share on other sites

STEAM : D:\Program Files\Steam\steamapps\blablabla\counter-strike\cstrike\resource\images

OBICAN CS : D:\Program Files\CS 1.6 v42\cstrike\resource\images

obrisi fail clarion.tga

iz njega...

MikiSoft je napisao:

DODATAK:

Ako i dalje nece da vam udje na server, tj. pocinje da vam izbacuje error "Could not connect to server", onda morate da zapamtite ime mape koja se trenutno igra na tom serveru na kojem hocete da udjete (ali vas sprecava taj error), i da odete slicno kao iznad, samo u "cstrike" folderu.

Onda udjite u folder "maps" i izbrisite sve sto ima veze sa tom mapom koju ste zapamtili (vazno je da izbrisete BSP fajl tj. mapu, primer. 35hp_pavic_big.bsp).

To bi trebalo da sredi stvar.

Link to comment
Share on other sites

@matija to se meni desilo...

moras da delete cs tj ceo steam sve pa da o5 install i nece biti problema samo pre toga config izvadi izbaci na desktop i posle ga samo vratis u cs i to je to problem resen ;)

ma probao sam i to nebiva ali meni su standarne rejtove 101 101 25000 ali opet imam ping :S

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...