Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zna li neko zasto mi na steam acc-u treba 30+ minuta da se connectuje pri loginu?

Reinstalirao sam ceo CS i steam pokusavajuci da otklonim problem,ali dzaba...

Buraz posle mene sedne,ukuca svoj pw i user i za 30 sekundi udje u steam browser.

EDIT : sad mi se desava da kad quitujem iz CSa automatski mi izloguje i steam omfg

Pomagajte 'leba vam!

Edited by C Y N I C

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav opet , jeste da ovo nije vezano za cs problem ali ima veze sa cs-om, a posto vecina posecujete ovaj topic pitacu ovde pa vi premestite gde treba. Pitanje glasi.

Jel ima neki sajt gde mozes da odes da se prijavis i da igras klanski( a da nemas tim ) gde on na serveru nasumicno odabere 5v5 radnom likova koji igraju klanski ?

Ne znam da li ste me razuemli ali cuo sam da tako nesto postoji. poz.

Link to comment
Share on other sites

Reinstal sam windows, da sredim malo komp posto sam imao i nekih problema oko kantera, i sada sam sve namestio, i samo u sred meca mi zabode pokaze conection problem i zabode, kao da se automatski prekinuo net, a nije, na teamspeaku sam i dalje, i mogu da udjem na bilo koji drugi server osim na taj na kome se igralo, ugasio sam firewall, i sta bi jos trebao da uradim da se to ne desava? Jel imao neko slicnih problema?

First name Ever, last name Greatest.

Link to comment
Share on other sites

Imam jedan cudan problem sa cs-om. Pre svega , imam ADSL brzine 6mb / 1mb , ping na speedtestu mi je 10ms , ali kada hocu da igram cs meni je ping na nasim serverima 25 , za strane da ne pricam. Ljudi sa 1mb imaju manji ping od mene, stvarno ne znam sta je ovo. Ako neko zna o cemu se radi neka napise. Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

@destroyerhugo , U kgb igraonici pa ping varira od servera do servera 5-25ms,na stranim(EU) oko 40-60... i kakve veze ima ping na speedtestu sa pingom ka nekom cs serveru,osim ako nisu hostovani na veratu... btw imam i ja tu brzinu kuci pa mi je ping oko 20... tako da ne ocekuj nemoguce...

Link to comment
Share on other sites

Imam jedan cudan problem sa cs-om. Pre svega , imam ADSL brzine 6mb / 1mb , ping na speedtestu mi je 10ms , ali kada hocu da igram cs meni je ping na nasim serverima 25 , za strane da ne pricam. Ljudi sa 1mb imaju manji ping od mene, stvarno ne znam sta je ovo. Ako neko zna o cemu se radi neka napise. Hvala unapred

taj ping ti je normalan za tu brzinu , pre sam imao 10mb i ping mi bude 45 - 50 a sad sa 1mb imam 10 - 20 ping , tako da nebih znao kako da ti pomognem :/

Link to comment
Share on other sites

Ovako, imam 2 problema :D

1. Ping mi je izmedju 15 i 25,fps 98,99, ex_interp 0.01 cl_Updaterate 101 cl_cmdrate 101 rate 25000 fps_max 101, ali kad pucam rafal kao da je ping 50-60 :/ Kad se krecem ili kad pucam metak po metak sve ok radi :S Ovo je pocelo da se desava pre 3-4 dana do tad sve je ok radilo

2.Vec nedelju dana mi se desava da dok igram kanter (steam) i na ts-u, krene sve da zuji na slusalicama, nikog ne cujem na ts-u, u kanteru fps padne na 40 i moram da rr komp. Primetio sam da posle restarta kad upalim steam uvek se updateuje

konfiguracija :

2gb ram

nvidia 8600 gt

intel core procesor le1620 2.40ghz

win7

http://http://www.speedtest.net/result/1381018053.png

Edited by D_J
Link to comment
Share on other sites

Imamo problem u igraoni,na 2 kompa nece da se konektuje na neki server (konkretno ess cw 217.24.29.11:27027) dok recimo sa kompa pored sve normalno.Kucamo konekt i kada lupimi onter ponasa se kao da server ne postoji.U cemu moze biti problem?

Zanima me jos nesto.Kada se u lanu napravi new game,ima li neke razlike ako 1 igrac igra sa steama a drugi sa obicnog non steam p48? Citao sam nesto malo o tome pa me interesuje.

Link to comment
Share on other sites

cistio sam komp juce od prasine, i sad mi se javlja problem sa padanjem fps-a, sto mi se do sad nikad nije desavalo, kad naciljam nekog fps mi padne na 40-60 a kad neciljam nikog tj kad mi nije nisan na nikome fps 100! moze neka pomoc?

ako prasinu nisi cistio vilama onda ja ne vidim kakve to veze ima sa padanjem fps-a... proveri da li ti svi kuleri rade!

@dekisha, mozda su ta 2 kompa popila ban... valjda sad na p48 dobijes (non)steamid pa ti ga mogu banovati il kako vec xD Ja nisam primetio razliku izmedju steam-a i p48...

Edited by zyllion
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...