Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da li neko zna kako da ugasim zvuk koji se cuje dok ulazim na server? Od kako sam usao na neki bla bla DM svaki put kad udjem na neki server slusam neku pesmu "LEGENDE" :D. probao sam da nadjem taj file u csu ali mi ne ide :). mp3 volume 0 isto ne funkcionise

Edited by neWave kRLE

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

^ tu ima samo jedan zvuk snore i nista vise. Sto je jos veci problem sa tom pesmom. nekad krenem da ulazim na server i ako cancelujem pesma mi se cuje sve vreme. Znaci izadjem iz cs-a ugasim steam, pesma se i dalje cuje. Proverim procese i nista cudno ne vidim o.O. Na kraju moram da restartujem komp :S

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

Moram te muciti i za jos jedno pitanje (kad si tako dobar) ne mogu da vidim ko je na steamu sem ko je na mojoj rezoluciji 1024...kucam status sve isto ,players nece,ne znam kako -.-

Igras na non steam serveru ? kad ukucas status svi oni koji pocinju sa steam_0:x:xxxxxxxx su steamovci ili sa manje brojeva , svi ostali sa vise imaju p48 patch

^.^

Link to comment
Share on other sites

Imam internet open adsl 4mb telekom,modem beli ima opciju da se upali wireless.Internet radi odlicno evo rezultata.Imam problem kad ukjucim wireless ping skace preko 200-300 iako je ukjucen samo facebook ili youtube ping je katastrofa.Sve podeseno po defaultu za wireless nista nije deljeno ili cackano,kada se ugasi wireless ping je 5.Da li neko od vas moze da mi objasni kako to treba da se podeli ili da li treba da kupim neki novi ruter,jel ne moguce je da ping toliko skoci.

Hvala unapred [:)]

Test

1357778546.png

42579809.png

Edited by classs
Link to comment
Share on other sites

Imam graficku ATI Radeon HD 5670 i nikako u cp od graficke ne mogu da nadjem gde da iskljucim vertical sync...Neko zna?

Evo kako je kod mene ako ti moze pomoci: desni klik,AMD VISIONE Engine Control Centar-Gamning,3D Application settings,wait for vertical refresh

performance(off) Quality(on)

Link to comment
Share on other sites

modem beli ? i ne kapiram šta je opcija da se upali wireless ?

e, da.

imam i ja problem.

ne znam kako da se pomirim sa tim, nisam više plavuša a turbo gotivim.

model :Echolife HG520c

imas dugme sa strane desno da ukjucis wireless.

Link to comment
Share on other sites

aha, to je ruter.

pa očigledno da ti rasipa protok kad uključiš wireless.

laik sam po tom pitanje i ne znam kako da ograničiš protok, ali najbolje da ne igraš kad je upalje.

overi hardware podforum ovde na forumu i tamo postuj problem. možda ima neko ko zna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...