Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@zyllion

Skenirao sve,probao gamebooster,priority low..Nista,dok pucam i kada sam u guzvi fps pada i do 60 al do pre 3 dana je radilo savrseno :/Help :S

ne znam sta bi moglo da bude... a na win 7 si pre par dana imao 100fps ? probaj u launch options da stavis -dxlevel80...

Link to comment
Share on other sites

je li ti namesten open gl ???

ovo sam ja pokusavao kada sam na laptopu instalirao win7 ,al sam se ipak morao wratiti na xp :)

probaj ako hoces nasao sam na win7 forumu, idi na propeties - pa compability - pa disable the desktop composition stikliraj pa apply, (napravi cs ikonicu od hl.exe-a) i ovo

1) Desni klik na "Computer" pa "Properties"

2)"Advanced system settings”

3)Otvori settings pod performance tab-om

4)i stavi Data Execution Prevention tab

5)chekiraj "Turn on DEP for all the programs and services except those i select "

6)dodaj add the Counter-Striker 1.6 (hl.exe) u listu i idi ok.

Link to comment
Share on other sites

Da nisi u medjuvremenu instalirao noviji drajver za graficku, ili pustio neki update? -Probaj da obrises drajvere iz add or remove programs, pa instaliraj ili najnovije drajvere ili neke starije verzije. Trebalo bi da na jednoj varijanti od ove dve radi :)

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

danilo : "Pozdrav svima :) imam VELIKIIII problem...Neretko me izbacuje iz cs-a i tom prilikom mi ispise na ekranu "Steam connection lost" ili "Reason : Client timed out while answering challenge.

---> Please make sure that you have opened the appropriate ports on any firewall you are conected behind.

---> See http ://support.steampowered.com for help with

To ume da bude jako frustrirajuce jer kad igram cw obicno me izbaci dok sam ziv i onda se vracam sledecu rundu eco.Molim vas pomagajte ..."

Dandzi je u medjuvremenu pricao sa ljudima iz steampowereda i nista sto su oni predlagali ne radi...

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...