Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imam jedno pitaje,koci mis mis u cs-u na dm i public serverima nenormalno dok mi na cw serverima manje koci.mis inace zabada samo u cs-u dok idem levo desno a ovako ne.ako neko zna koj mu q nek kaze :D ;)

u task manager'u stavi hl.exe low priotity svaki put kada udjes u cs i radice lepo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav,skinuo sam neke demoe, i sad kad ih pustim izbaci mi ovo:

Playing demo from skplayer.dem.

WARNING! skplayer.dem has an outdated demo format.

>Protocol Version 47, Spawn count 2 (HLTV)

WARNING! Server returned protocol version 47, not 48.

Znam da zahteva stari protokol(cs), ali da li je nekako moguce pustiti preko novog? imam sk player,moze li nekako da se konvertuje demo?

Link to comment
Share on other sites

poz sad sam pokusao da se ulogujem na steam i ukucam sifu i username i izbaci mi stalno prozorcic i pise steam acount has been disable ?

ukrali ti

@D_J ,skini game booster,skeniraj komp na viruse i malware. I kakva su ti to jadna podesavanja za takvu graficku ,ko da imas ge force 2 xD

stavi compability mode na hl.exe na windows xp, i taskmanageru priority low.

Edited by zyllion
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,skinuo sam neke demoe, i sad kad ih pustim izbaci mi ovo:

Playing demo from skplayer.dem.

WARNING! skplayer.dem has an outdated demo format.

>Protocol Version 47, Spawn count 2 (HLTV)

WARNING! Server returned protocol version 47, not 48.

Znam da zahteva stari protokol(cs), ali da li je nekako moguce pustiti preko novog? imam sk player,moze li nekako da se konvertuje demo?

Predlazem ti complexity demo player. Chita sve bez po muke. Cak i 1.5 demoe. Samo ga instaliras, dvoklik na demo, playdemo, i uzivas.

Lako ga je naci na guglu. Mislim da je besplatan program.

Link to comment
Share on other sites

Prepaid:

1,5Mb/s

( 1536/128 )

sa ovakvim netom ?

sa tim upload-om ne mozes full rate-ove,ali mozes 101 100 ili 100 100 i nece da ti laguje,ali ako budes igrao na ts-u i pokusao da pricas,skakace ti ping.

edit: Tek sad sam video da igras na 2 kompa :d Na 2 kompa nema teorije...:/

Edited by trigz
Link to comment
Share on other sites

Ja imam jedno pitanje, nije bash cs problem vishe kao ts problem ali nbt.Reinstall sam ts 100x imam i slushke i mic a ne mogu da chujem nishta na ts-u niti bilo ko chuje mene.Sve mi je normalno podesheno samo kada kliknem na svoj profil na ts-u kod channel groupa mi ispod guest pishe Speakers Disabled i Microphone disabled, ja sam mislio da je to do milfa ali i na bgd-u i bilo gde gde sam ushao tako mi je.Nisam pametan, ko jeste neka mi pomogne.

Link to comment
Share on other sites

@prota nisam znao da imas takvu zivotnu filozofiju :D

@mileus mozes na 2 kompa, ali u lan-u :D

mozes i na netu, ali sa nizim rejtovima, probaj da udjes na neki serv sa oba kompa u isto vreme, i povecavaj rejtove na oba kompa, dok ne izvuces maximalan broj, a da pritom ne laguje.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Ja imam jedno pitanje, nije bash cs problem vishe kao ts problem ali nbt.Reinstall sam ts 100x imam i slushke i mic a ne mogu da chujem nishta na ts-u niti bilo ko chuje mene.Sve mi je normalno podesheno samo kada kliknem na svoj profil na ts-u kod channel groupa mi ispod guest pishe Speakers Disabled i Microphone disabled, ja sam mislio da je to do milfa ali i na bgd-u i bilo gde gde sam ushao tako mi je.Nisam pametan, ko jeste neka mi pomogne.

udjes u control panel --- > sound i nadjes podesavanja za mic ,i/ ili isto to ali u opcijama za zvucnu.

@ prota , a jbg kad svi mi kopiramo svedjanske confige koji imaju 100mbit protok xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...