Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam problem u igraonici. Naime prilikom pucanja rafala dolazi do rasipanja metkova, tako da ne moze normalno da se igra.

Masine su sledece:

Intel Dual Core procesori

2GB ram memorije

Nvidia GT9500 grafika

Podigli smo nov OS (Win XP, SP3), instalirali sveze drajvere. Stavio sam raniju verziju cs-a, posto ova kgb-ova ne radi u LAN-u:

cs16full_v6.exe (instalacija)

cs16patch_full_V23.exe (patch)

Namestio sam vertical sync FORCE OFF, kucao

rate 25000

cl_cmdrate 101

cl_upderate 101

cl_dynamocrosshair 0

gl_spitebland 0

m_filter 0

Da li neko ima ideju sta bi jos moglo da se uradi...Da li bi mozda mousefix mogao da resi problem i ako bi, kako se to tacno koristi?

Link to comment
Share on other sites

Ovako ubacio sam Windows XP SP2 64bit Problem je u tome sto mi kasni zvuk u CS. Winamp sve normalno lepo u cs udjem puknem posle 1 sec se cuje sound...Neznam do cega je drajveri su najnoviji sve full. Verovatno je zbog 64bitne verzije ubacio sam zbog rama jer sam dodao jos 2gb .

HELP

Link to comment
Share on other sites

a rasipa ti se pri rafalu , da ne bi hteo da svaki metak ide u 1 tacku ? xD

mozda mu ne ide kako treba da ide rafal

@citizeN

probaj da instaliras steam i vidi kako ti tu ide rafal posto na obicnom kanteru p48 mnogo lose radi tj rasipa , a mouse fix ti sluzi da iskljuci akseleraciju od misa u igrici , predlozio bih ti da stavis to na kompove posto dosta igraca igra na tome

Edited by INSAAA
Link to comment
Share on other sites

@cbm instaliraj win 7 x64

@citizen pa da nije to do servera (host masine)? jer je cudno da se desava to na svim kompovima u igraoni... Pokusaj da nadjes neka podesavanja za cs lan server, mozda tu nesto nije kako treba.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

To su podesavanja za USB portove, kojima menjas hercazu, samim tim i hercazu misa, cime dobijas drugaciji odziv. Sto vise Hz-a, brzi je odziv misa.

Recimo:

Polling rate Response time

125 Hz - 8 ms

250 Hz - 4 ms

500 Hz - 2 ms

1000 Hz - 1 ms

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

imam problem sa stimom svaki put kada igram duze od 10 min izadje mi ovo

Client timed out while answering challenge.

---> Please make sure that you have opened the appropriate ports on any firewall you are connected behind.

---> See http://support.steampowered.com for help with firewall configurati

jel zna neko kako da sredim ovo da bi bilo normalno ?

Edited by INSAAA
Link to comment
Share on other sites

Jedno mozda glupo pitanje ali mozda neko zna resenje.

Zasto je strasno ocajan fps na w7 64bit dok je na Vista Ultimate SP2 perfektno radio :/

Pokusao sam razne hack-ove sa neta, ali nijedan nije urodio plodom, fps je strasno los bi, na trenutke padao ispod ~30 kada samo gledam u ljude, a o smoke-u i guzvi da ne pricam :/

ATI Radeon 4650

:v

Link to comment
Share on other sites

Jedno mozda glupo pitanje ali mozda neko zna resenje.

Zasto je strasno ocajan fps na w7 64bit dok je na Vista Ultimate SP2 perfektno radio :/

Pokusao sam razne hack-ove sa neta, ali nijedan nije urodio plodom, fps je strasno los bi, na trenutke padao ispod ~30 kada samo gledam u ljude, a o smoke-u i guzvi da ne pricam :/

ATI Radeon 4650

I ja sam pre imao istih problema sto se tice win7 operativnog sistema i cs-a. Pored odlicne konfiguracije racunara, imao sam ucestale fps dropove, lag spajkove i umelo je samo da me izbaci iz igre. Probaj prvo da resis problem instaliranjem programa ,,Game Booster", ukoliko nista ne krene na bolje, jedini savet koji ja mogu da ti dam je vracanje na prethodni operativni sistem na kome ti je cs radio ok.

- Svako dobro.

Link to comment
Share on other sites

Eo ja da se nadovezem ..Na mom kompu ati 4350 dual core 2.7 2 rama w7 32 bita fps 100 zakucan uvek.. A pazi stvar na kevinom kompu ,9800 gt quad core ne znam ni ja kogi 2 g dd3 na w7 fps 30 do 40 ugasen vsyns.. :S I vratim xp 100 zakucan.. Isao sam do lika kod koga sam kupio taj drugi bolji komp kaze kao da komp ne podrzava sistemski w7 posto je nov.. E pa koliko je u pravu ja stvarno ne znam..

Link to comment
Share on other sites

@INSAA ugasi firewall i antivirus dok igras, pa probaj da li ce opet izbacivati.

@Dulee jesi probao sa logitechovog sajta? prati LINK

@lawl_ kakve hackove? Jesi probao najnovije drajvere?

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...