Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

poz ljudi treba mi pomoc sto pre,reinstalirao sam windows,instalirao cs i kad udjem slika mi je 4:3 u opcijama mi stoji normal,kad stavim wide on je razvuce,e sad pre nego sto sam reinstal win igrao sam na normal al je slika bila wide 16:9 a sad nmg da je namestim nikako :/ sta da radim?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poludecu od ovog CS-a. Problem je sledeci:

Zesci pad FPS-a. 100-20 . ping skoci na 500+ na nekih 5sek - i nemoguce je igrati [flashK poruka u gornjem desnom uglu- lost packets ili kako vec]

Steam CS 1.6 je u pitanju

Masina:

AMD x3 435

ASUS M4A98GTD PRO/USB3 - int. gr. HD 4290 [bio zakucan fps na 100 u 99% slucajeva]

2x2GB dd3

Asus Xonar DG zvucna

itd

interner: SezamPro 2mb

Windows 7 x64 - reinstalirao ista situacija.

Pokusavao svasta...power options - mislio mozda on zeza.

ATI Drivere probao 10.11, 10.10, 10.9, 10.4 - isto.

Probao i neke starije Realtec network drivere

Probavao druge drivere za zvucnu.

Probao sa raznim resenjima sa neta...nista.

Instalirao XP x86 - ocekivao da ce sve da bude ok kad ono isti K!

Help! Jel ima neko neku ideju?! Smorio sam se.

I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.

Link to comment
Share on other sites

@donworkinson Probaj sa drajverima za grafichku kartu, ili izguglaj neki programchic koji ce ti pratiti temperaturu procesora i ostalih stvari u windowsu i u toku igranja CS-a. Ako nije jedino shto je moguce je da ti je BIOS puk'o fabrichki, tj. da mu je potreban update, koji nazhalost ne znam kako se radi, ali meni je pomogao taj Bios update jer mi je komp bio u garanciji. Ako ne uputi se u neki servis da ti to odrade.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam mislio da je do drivera...probao sam 10.11, 10.10, 10.9, 10.8 10.4, 9.11, 9.8. Nije do temperature. Sve ok. Nema potrebe za updateom ploce.

Probacu veceras/sutra sa 8500GT [ta mi jedina pri ruci].

RESEN PROBLEM.

Edited by donworkinson

I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav svima !

Nisam imao instaliran CS 1.6 nekih 4-5 meseci, i danas uzeo da ubacim malo da divljam, ali oces djavola. Instaliram lepo onaj p48 1.6 sa skini.me sajta, i kad pokrenem igricu dobijem error - evo screen shot mrzi me da pishem sve :)

2ryo7e8.jpg

Driveri za grafiku su najnoviji, zadnji DirectX, i Windows sam cak reinstalirao.

Pomagajte ako znate, hocu da pucam ljudove u head. Bolje u igricu nego irl

Edited by LepYbre
Link to comment
Share on other sites

@LepYbre chini mi se da ti izumr'o RAM u "nekom" smislu. Shta znam probaj da defragmentujesh disk, probaj da izmenish portove na RAM-u, ne bi bilo loshe kad bi znao CL svog RAM-a i ukoliko imash dva RAM-a sa razlichitim CL-om, fail je tu. Moguce je da ti je preveliki heapsize, probaj desni klik, pa u target dodaj -heapsize 500000 ako imash 2GB RAM-a, za 1GB oko 250000 itd. mada bi CS trebao sam da odredi svoju kolichinu RAM-a koju sme da koristi. U krajnjem sluchaju neki virus ti zachepio RAM. Probaj sa pracenjem Memory Usage-a na CTRL+ALT+DEL (Task Manager-u), ako ti je dosta puna, brishi taj glupi Avira Antivirus, shta da ti kazhem. :D

Link to comment
Share on other sites

Probao sam i bez antivirusa, probao sam posle reinstaliranja windows-a na clean bez virusa i opet nije hteo da radi . Kao sto sam napisao, ja sam imao ovaj cs instaliran do skoro na istom kompjuteru kojem nisam dodao niti uzeo ni jedan deo, znaci masina je ista, samo sad nece.

Imam 2giga rama, i samo je 400 zauzeto :)

Edited by LepYbre
Link to comment
Share on other sites

u task manageru na proces hl.exe stavi low priority... takodje ako imas ati karticu malo stariju, stavi starije drajvere !!

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

sinovac stavi 7.2 catalyst driver garantirano radi sa njima ako ti je starija karta ;)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...