Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam problem sa cs, naime pokrenem igru, ekran se zacrni kao i uvik prije ulaska u igru, ali nakon par sekundi me vrati u windows, tj opet u games library. Jucer je sve normalno radilo, jedino danas sam instalirao graficke drivere sto mi je steam preporucio kad sam se ulogirao, poz i hvala unaprijed.

Konf. kompa je sljedeca:

proc amd phenom || x4 925

ati radeon xfx5750

4gb rama

corsair 400w

Link to comment
Share on other sites

Poz narode, imam veoma zayeban problem, do pre 2 dana mi cs shljakao super sad odjednom pocinje fps da mi pada, tj... Zakucan je na 100 pa krene da varira 60-100... Ne znam vise sta da radim poludecu...

windows 7

amd athlon x3 435 2.9 GHz

4giga ram

ati radeon hd 5750 1gb gddr5

gigabyte ultra durable 3 ma785gt-ud3h

imao sam isti problem sa win7, sve isto sto i ti probao i nista nije pomoglo.

dok nisam naisao na najgluplje moguce resenje ikada, svaki put kad upalis pc pre igranja csa DISABLE pa ENABLE inet konekciju. tako sam ja resio problem : p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vec poslednjih nedelju dana mi se javlja veliki problem sa cl_flushentity paketom.... Sve je u redu i onda odjednom ping varira od 150 do 600 i tu nema spasa, tako je cesto da ne moze uopste da se igra, proverio sam do interneta nije, ako je neko imao slicnih problema i nasao je resenje nadam se da ce mi pomoci, unapred hvala. Inace imam open adsl 2040/170, tako nesto.

Link to comment
Share on other sites

Imam problem oko fps-a .

Jak mi komp , imam graficku geforce 9800 gt , processor mi jako jak al ne znam kako se zove pishe mi AMD unknown , znam da radi na 3.2 ghz i imam 4gb rama , reinstall sam windows danas i fps mi pada sa 100 na 50 na 40 na 30 i tako stalno vrati se na 100 pa padne na neku malu cifru :S . Ako neko zna do cega je nek pomogne ;) .

Link to comment
Share on other sites

Pozz momci pre svega...

Ovako,imam problem na steamu u toku igre,kad kupim oruzje i krene igra svaku 2,3 rundu mi se desi da krene reload pune puske ili pistolja,

i moram da opalim dva tri metka (koja se btw ne cuju tada),zatim da uradim reload da bi se sve vratilo u normalu...

Zna li neko kako da sredim to sranje? Na cwu i nekako ali kad odem na DM samo mi zivce pokida...

Edited by uSta gA vIsTa bEjBe

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Pozz momci pre svega...

Ovako,imam problem na steamu u toku igre,kad kupim oruzje i krene igra svaku 2,3 rundu mi se desi da krene reload pune puske ili pistolja,

i moram da opalim dva tri metka (koja se btw ne cuju tada),zatim da uradim reload da bi se sve vratilo u normalu...

Zna li neko kako da sredim to sranje? Na cwu i nekako ali kad odem na DM samo mi zivce pokida...

Lepo sam ti govorio da ne kupujes oruzija kod kineza a ti me nisi slusao???:)))

Link to comment
Share on other sites

Izludjuje me vise jedan problem... U pitanju je cs steam, dok igram svakih 20ak sekundi mi zapuca na sekund... Evo i slike ispod, vidi se na net graphu gornja crta. Jel zna neko u cemu je problem i kako da ga resim, probao sam reinstal cs ne pomaze... I da, cesce se desava kad se pucam sa nekim, ovako kada sam sam i ne pucam se, nista.

http://img841.imageshack.us/i/detrain0003g.png/

http://img408.imageshack.us/i/detrain0004yn.png/

Link to comment
Share on other sites

poz poz, imam problem sa padom fps-a od kako sam uzeo 22incca, na 19nisam imao taj prob... steam, full comp, vsync off, 101fps sve radilo full dok juce nisam skopchao nov monitor... LG w2240... 60hz refreshrate, i optimiziran cs rr sve po Jusu :S nzm, ajd neko

imam i problem sa konzolom, kako na nonsteam tako i na steamu... kada je spustim " ` " i krenem da otkucam bilo sta, konzola se izgubi kao da sam o5 pritisnuo " ` " ajd sada vi... tnx

eo ovako, reinstall sam drajvere za graff, na 800x600 u 4smoka 70fps, na 1024, vise pada.... :S

Edited by > pRoximo

Im Sick & Tired of Unequal Globalism, Im Sick & Tired of Faschism, Im Sick & Tired of this kind of People

Link to comment
Share on other sites

to je izgleda i bio problem, update sam drajvere i sada je bolje, ali me cudi to sto je na 19mnogo manje pada fps nego na ovom 22, full komp je komp tata za cs gde ne treba da zasecka a kamoli padne fps na 50...

Im Sick & Tired of Unequal Globalism, Im Sick & Tired of Faschism, Im Sick & Tired of this kind of People

Link to comment
Share on other sites

pRoximo proveri temperature procesora, grafichke i tako toga... raspitaj se po nekim sajticima oko BIOS update-a, jer je i to moguca opcija...

a mozhe da bude da jednostavno nisi stavio vsync na off? :D

i moguce je da se desi da imash dva manje-vishe suprotna ram-a, sa razlichitom brzinom, CL-om...

svashta je tu moguce.. bem li ga shta josh mozhe da bude :D

mozhda su ti rejtovi popucali, mozhda te jede virus, ko zna :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...