Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@petor: rate 25000,cl_cmdrate 101,cl_updaterate 101,ex_interp 0.01 i fps_max 101... bar je meni to u userconfigu xD

@zole of SUM : skini Driver Genius i updateuj sve drajvere na najnovije verzije, u ATI Control Panelu stavi Vertical Sync : OFF!

Bravo kralju!

Hvala ti ...

fire.jpg

Link to comment
Share on other sites

imam problem kad stavim -freq 75 meni slika na cs nije cela nego sa desne strane je crno,a ne rade mi dugmici na monitoru,jel moze to nekako da se pomeri da bude lepo cela slika cs-a! da nema crno sa strane? Ty ;-) to je samo kad igram na 6x4 rez a na 8x6 je cela slika,a nemam nameru na tu rez da igram!

a monitor ti je ...??? ne moze svaki da podrzi 120,100, pa ni 75hz.... ako ti je ta crna pruga samo sa jedne strane iako ne vidis celu sliku cs-a onda idi u settings graficke tu imaju podesavanja za pomeranje slike,bar meni ima na pc-u kod nvidiae. nije ti bas jasno pitanje pa ne mozes ni dobiti dobar odg. ja npr igram na 22" 75hz aspect ratio 4:3 6x4. nije bas optimal cs monitor al nije sve ni u refresh rate-u monitora xD realno tebi treba dobar net za full rateove i masina koj moze da drzi 100fps konstantno.... tako da ti je moj savet ne drkaj oko refresh rate-a ako nemas dobar monitor zajebaces nesta sigurno....

Edited by zyllion
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je neko vec pisao mrzelo me je da gledam... Komp mi se samo restartuje kad igram cs, naravno steam... Prvo mislio da je napajanje u pitanju, zamenio napajanje nije do njega, pa sam mislio da je zbog zagrevanja procesora nije ni do njega, temperatura je oko 44C, pa sam mislio da je do greske na ram memoriji...Ubacio od drugara njegov ram i opet se glupi komp restartovao... Ne znam u cemu je fazon, zna tako po 1h da mi radi cs i onda samo odjednom iznenadno da se restartuje... Ako neko zna nesto neka pomaza :))... poz

Link to comment
Share on other sites

a monitor ti je ...??? ne moze svaki da podrzi 120,100, pa ni 75hz.... ako ti je ta crna pruga samo sa jedne strane iako ne vidis celu sliku cs-a onda idi u settings graficke tu imaju podesavanja za pomeranje slike,bar meni ima na pc-u kod nvidiae. nije ti bas jasno pitanje pa ne mozes ni dobiti dobar odg. ja npr igram na 22" 75hz aspect ratio 4:3 6x4. nije bas optimal cs monitor al nije sve ni u refresh rate-u monitora xD realno tebi treba dobar net za full rateove i masina koj moze da drzi 100fps konstantno.... tako da ti je moj savet ne drkaj oko refresh rate-a ako nemas dobar monitor zajebaces nesta sigurno....

masinu imam odlicnu bar za cs fps je 99-100! a herci nemaju veze sa net podesavanja! imam tu crnu prugu na jednoj strani monitora !

Link to comment
Share on other sites

@HuSkArL

Jel ti se to desava samo dok igras CS? Moze biti da je do maticne, jer ako si sve gore navedeno izmenjao, ne vidim sta bi jos moglo da ti pravi problem. Mozda je cak i do operativnog sistema, probaj reinstall windows-a...

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

@HuSkArL

Jel ti se to desava samo dok igras CS? Moze biti da je do maticne, jer ako si sve gore navedeno izmenjao, ne vidim sta bi jos moglo da ti pravi problem. Mozda je cak i do operativnog sistema, probaj reinstall windows-a...

Da desava se samo kad igram cs, komp mi je od 2004god tako da moze svasta da bude u pitanju :)), maticna mi je neka albatronova glupa moguce da je do nje... Hvala u svakom slucaju ;)

Link to comment
Share on other sites

masinu imam odlicnu bar za cs fps je 99-100! a herci nemaju veze sa net podesavanja! imam tu crnu prugu na jednoj strani monitora !

a ja sam rekao da hz ima veze sa rateovima ? ako nisi skontao sta hocu da kazem bolje ne odgovaraj nekim glupostima... [xx(] rekao sam da -freq i refresh rate monitora ne drkash ako nemas monitor koji moze da podrzi to,sto mozes da vidis u specs od monitora....

sto se te crne pruge tice vec sam ti napisao da imas u nvidinom(verovatno i u ati) control panelu za graficku, posto si sjebao dugmice od monitora, pa pomeri sliku ako je to prob... ako ti to ne pomogne onda lepo postavi screenshot pa da vidimo svi lepo sta ti je prob.

Link to comment
Share on other sites

a ja sam rekao da hz ima veze sa rateovima ? ako nisi skontao sta hocu da kazem bolje ne odgovaraj nekim glupostima... [xx(] rekao sam da -freq i refresh rate monitora ne drkash ako nemas monitor koji moze da podrzi to,sto mozes da vidis u specs od monitora....

sto se te crne pruge tice vec sam ti napisao da imas u nvidinom(verovatno i u ati) control panelu za graficku, posto si sjebao dugmice od monitora, pa pomeri sliku ako je to prob... ako ti to ne pomogne onda lepo postavi screenshot pa da vidimo svi lepo sta ti je prob.

pogresno sam te razumeo sorry,monitor neki ASUS 19" i meni i mom bratu crkli dugmici,http://www.amazon.com/ASUS-VW193DR-19-Inch-Wide-Monitor/dp/B00305GYIO taj monitor! serem se u njega!

Link to comment
Share on other sites

Poz narode, imam veoma zayeban problem, do pre 2 dana mi cs shljakao super sad odjednom pocinje fps da mi pada, tj... Zakucan je na 100 pa krene da varira 60-100... Ne znam vise sta da radim poludecu...

windows 7

amd athlon x3 435 2.9 GHz

4giga ram

ati radeon hd 5750 1gb gddr5

gigabyte ultra durable 3 ma785gt-ud3h

Link to comment
Share on other sites

Reinstalirao steam, ne pomaze, skenirao sa avirom, ne pomaze, a bas sad da reistal widnows cimanje mi nemam ga xD

ALI DO PRE 2 DANA JE RADILOOOOO NOOORMALNOOO !! poludeo sam :/

decko ti je lepo reko da imas virus a to ti i ja kazem imas virus u komp ! i reinstal OS ili ne trazi pomoc vise dok ne uradis ovo!

Link to comment
Share on other sites

Da li je moguce podesiti CS 1.6 FULL v42 da se vidi kada se kreira u lanu, dakle ne vidi se u lan tabu da ima server, al na connection kada se kuca i ip moze da se konektuje.

Dakle da li je moguce?

Unapred hvala.

(\_/) - This is Bunny.

(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him

(> <) - on his quest for world domination.

vF is the best fuck all the rest

Link to comment
Share on other sites

Mislim da to ne moze sa tim patchom, znam ljude koji su takodje imali istih problema sa protokolom 48, dok je na p47 radilo sve dobro. Tada nije bilo resenja, sem da se igra na p47. Mozda sada ima neki patch/ili fora koji to resava, ali ja ne znam. Ako neko zna, ispravice me...

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

problem sa runtime.exe :D posle 20 minuta igra od prilike izadje mi prozor i pise tako nesto. i OK.i kad stisnem ok izbaci me iz igre!

Imam problem sa cs-om..posle nekog vremena igre izadje mi prozor na kome pise nesto runtime.exe i ok i kad stisnem ok izbaci me iz igre! ako neko zna bilo bi lepo da mi pomogne :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...