Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ortak rekao kao da brzina i preciznost misa zavise od fps na kompu

[roflmao]

Hvala ;) e da koji mis je najbolji od ova tri mx,inteli 3.0,kinzu? raspravljamo se i oko ovoga :D

1.mx

2.inteli

3.kinzu

Kinzu je mnogo mali mish, dobar ako imas malu shaku, kao jedanaestogodishnjak recimo.

Inteli je skroz dobar, ali meni se oblik ne dopada i ne odgovara. A voli i sam da skoci po nekad.

MX (predpostavljam da mislish na 518) mi je najbolji od ova tri. Najvishe sto mi lezi u shaci (mada sam se sada vec odvikao), kvalitetan je i izdrzhljiv mish (koliko to vec mishevi mogu da budu).

Ako se spremash da kupish xai-a, budi spreman da se prema njemu ophodish kao prema novorodjenchetu. Znachi jako je osetljiv mish. Morash da pazis kako ga nosish kad ga nosish van kuce (turnir, igraonica), kako motash kabal, da ga ni sluchajno ne udarash i tome slicno. Mogu da se jave razni problemi prekidanja optike ili upadanja dugmadi. Iz iskustva pricam sve ofc ...

Link to comment
Share on other sites

Hvala proto :)) da mislio sam na 518 :D e sad reci mi samo citam na steelseries sajtu da moze da se napravi neki "PROFIL" u misu ili kako to vec pa vidm tamo kao ima od foresta,gtr,dsn,carn-a i drugi pa u cemu je fora tu sa tim profilom? :)

Inace trenutno imam g3 :D

Edited by N1k0L4
Link to comment
Share on other sites

Overi na jutubu xai reviewe koje je nothing napravio.

Komercijalizovani su dosta i nahvalio ga je do zla boga, ali ti objashnjava sta sve ima i koja je namena.

U sushtini imash maleni displej na donjoj strani misha, a to mozes da uradis i pomocu programa na kompu, i tu ti se nalazi 5 profila i u svakom profilu mozes da upises razlicite vrednosti za ExactSens, ExactAim, ExactRate, FreeMove i ExactAccel. I onda su te vrednosti u profilima umemorisane u mishu. Korisno ako pet ljudi koristi mish.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imam problem cudne prirode, juce sam iz sezama uzeo ruter tp link (zamenio svoj stari konexant modem jel je poceo da baguje) i od tad se pojavio problem, dakle na nekim serverima krene ping da luduje iz cista mira, 30 pa 70 pa 10 pa 150 pa 500 itd, do tipa onog cl_flush entity packet, znaci ne igrivo, a na drugim serverima radi savrseno, pokusavao sam i sa svim pogasenim programima znaci samo steam upaljen, imam jos jedan komp nakacen na ruter ali kad sam testirao drugi komp je bio ugasen, viruse nemam provereno jel se to na modemu nije desavalo dok sam ga imao, jel imao neko slican problem i kako da ga resim?

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam dal da ga menjas.

Meni u sustini treba, pa necu da ga menjam, samo mi zao sto sam produzio ugovor zbog njega. U usta ga jebem.

Ne znam da li je los ruter ili je meni komp smece a ti nemas srece ili sta god. Raspitaj se jos oko rutera.

Link to comment
Share on other sites

E zna neko u Francuskoj neku prodavnicu gde moze da se kupi podloga fnatic edition,sestra mi je sad tamoo al ona se razume u cs kao srbija u fudbal :D pa ne zna ni gde da trazi pa ako neko zna negde u Parizu preciznije nesto neki trzni centar ili neku prodavnicu gejmerske opreme nek mi javi sto pre :)) HVALA :**

Link to comment
Share on other sites

Trazio sam danas steam u Novom Sadu (u Bazaru i na Spensu) i nije bilo. A pre par dana sam bio u gameshopu u ZRu i kaze lik da nema na trzistu... pa kad bi trebalo opet da se pojavi ako neko zna nesto? I jos nesto oko steama... kada me banuju sa steam servera sprzi mi se acc? A sta ako je ban neopravdan? Moram da kupim novi ili moze unban da se trazi nekako?

Coa023

Link to comment
Share on other sites

E zna neko u Francuskoj neku prodavnicu gde moze da se kupi podloga fnatic edition,sestra mi je sad tamoo al ona se razume u cs kao srbija u fudbal :D pa ne zna ni gde da trazi pa ako neko zna negde u Parizu preciznije nesto neki trzni centar ili neku prodavnicu gejmerske opreme nek mi javi sto pre :)) HVALA :**

Aj ljudi neka pomoc sto preeeee =D

Link to comment
Share on other sites

imam problem sa CS .. naime , instalirao sam win 7 i cs mi zapucava (secka) a ping mi ponekad skoci do 60 (ali nije do pinga) namestio sam u grafici OpenGL (ko ima 7icu zna da to treba) ... nzm sve u vezi cs sto treba sam namestio , jednostavno secka i dalje??? ima li neko moguce resenje?!!

you have no fear 2x bam is here

Link to comment
Share on other sites

http://img202.imageshack.us/i/dedust20002wz.png/ jel moze pomoc u vezi ovoga? Net mi je 2/256 i da li postoji resenje kako da se smanji ovaj choke? Na domacim serverima je obicno od 1 do nekih 4-5.. al ovde je zakucao :D

probaj da stavis 800x600 rezoluciju, meni se pre mozda godinu dana pojavio isti problem kada sam jeo govna sa config.cfg

Edited by SPj;
Link to comment
Share on other sites

Zdravo svima, neznam da li je neko imao ovakav problem ali u zadnje vreme uopste nemogu da igram cs jer na skoro svakom serveru dobijam dc i error: RELIABLE CHANNEL OWERFLOWED. Igram wow, cod4 itd i nemam nikakvih problema. Probao sam sa cl_cmdrate ali izgleda da ne pomaze. Da li neko moze da mi pomogne?

Edited by Golijat
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...