Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moguce da su neki raspali serveri,ili oni koji rade na oba protokola, koji su ti kad pogledas info not responding (kao sto je slucaj sa kgb-om npr) pa onda ni ne vidis te igrace u recent players,a vidis one na npr alternate dm-u ili tako nesto...

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Znaci ovako, ceo cs odjednom poceo da baguje, konzola se spusti posle 5 sekundi, drzim ctrl i kad pustim on ostane da cuci [:0] , mis zabaguje i ostane 3,4 sekunde i tom polozaju, tastatura isto.... Sve baguje

Probao sam sa reinstalacijom i posle toga isto, driveri svi ok, config 10x menjao (ne znam ni zasto) ali ni to nije pomoglo. I da napomenem nije rec o steamu nego obican cs v48 ;) Dal neko ima resenje ili da skacem u Savu [xx(]

Volim kad osetim da neko opet riva, da osetim miris trave, miris mog detinjstva

Link to comment
Share on other sites

prvi problem resen>

Znam da dosta ljudi ima ovaj problem i da je vec bila tema ali moram da se javim. Imam slusalice 5hv2 usb, mic je radio i sad ne radi. Znaci svuda sam podesio u usb kartici slusalica u sound and audio devices, sve kako treba, gde sam ja nesto iskljucio ili mutovao pa mi ne radi mikrofon, ja ga ukljucim i ono kad ga pipam cuje se kao zvuk to znaci da radi, ali kada pricam nesto ne konstantuje nista, tj. ne radi. Hitno mi je pa bih vas molio bez spama i ako ima neki dobar chovek da pomogne, inache kazhu da neshto malo krchi kada pricham, a nekad nishta.

Edited by noiser_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...