Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

Moze biti da je slabiji komp, mada kad moze da izgura 97, 98, ne vidim zasto ne bi i 100fps... Probaj da instaliras najnovije drajvere za graficku, mozda pomogne... I stavi hercazu monitora na max...

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imam win7 i dosad mi je automatski kad udjem u cs stavljao 4:3,i sad kad sam u launch options stavio -freq 75 vise ne stavlja auto 4:3 jel postoji resenje? ili moram svaki put rucno kao i pre win7-ice???

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Imam problem sa steam-om

Od jednom danas kad sam hteo da se ulogujem nije hteo.

Sad sam isto probao isto nece, izbrisao sam komplet steam i skinuo novi instalirao i sad dodje do onog da se upload-uje i tu stoji na 0 nece nista...

Sta se desava jel zna neko?

Link to comment
Share on other sites

Imam problem sa steam-om

Od jednom danas kad sam hteo da se ulogujem nije hteo.

Sad sam isto probao isto nece, izbrisao sam komplet steam i skinuo novi instalirao i sad dodje do onog da se upload-uje i tu stoji na 0 nece nista...

Sta se desava jel zna neko?

Meni takodje isto ... al kad sam obrisao sve i cs i skinuo opet steam uradio se update do 22% i zabo :)))))) I TAKO OPET ... nesto jebe steam! :D

Edited by Jank1c

Can you hear my Fart? No you dont cuz it`s Pigeon !

Link to comment
Share on other sites

pozz, imam problem, nedelju dana nisam igrao cs i kad sam krenuo da pikam baguje mi pri pucanju, meci ne idu tamo gde bi trebali, a takodje ms na svakom serveru mi je oko 15-50 a pre je bio od 0-9 max!! a fps mi je i dalje zakucan na 100, ako neko zna u cemu je problem neka pomogne ? pls :D

Link to comment
Share on other sites

Sve je radilo ok do danas, i danas mi je usao neki virus na msn ono salje drugima samo viruse i te gluposti ali to mi smeta i za cs. Znaci kada igram fps mi je 100 i odlicno sljaka ali na svakih 6 sekundi pocne da sece skroz i fps padne na 50 i tako menja se normalno i tako, nema sanse da se igra. Inace tako mi se desava i izvan cs-a, pored misa stalno se vrti onaj kruzic kao da ocitava nesto, neverovatno, ako bi mogao neko neki dobar registrovani antivirus sa keyom da mi posalje na PM ili da mi kaze kako da resim ovaj problem 99% je virus...

Link to comment
Share on other sites

Juce kad sam ulazio u cs prijavio enki virus bla bla i od tada mi se smoke ne vidi, znaci sve sto sam probao nije uspelo, brisanje cs-a, pa celog stima, instaliranje preko backupa, instaliranje od pocetka... Videh da dosta ljudi ima isti problem, jel nasao neko resenje, a da nije reinstaliranje sistema...

Link to comment
Share on other sites

Imam problem kad palim cs javi mi se anti virus kao imam virus u C:\Program Files\Steam\steamapps\funkyman_\counter-strike\valve\cl_dlls\particleman.dll i nece da se obrise nikako, a i kad udjem u taj direktorijum nema tog fajla, i na search sam kucao not be found :/ ....

Link to comment
Share on other sites

Imam problem kad palim cs javi mi se anti virus kao imam virus u C:\Program Files\Steam\steamapps\funkyman_\counter-strike\valve\cl_dlls\particleman.dll i nece da se obrise nikako, a i kad udjem u taj direktorijum nema tog fajla, i na search sam kucao not be found :/ ....

Koji AV imash?Ako bas ni jedan ne moze da clean-uje taj virus onda ces ipak morati:Format disk C,Starting windows for the first time ^^ :D Imao sam slican problem...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...