Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

A sad me nesto drugo zanima :) Zelim da napravim LAN server za 11 racunara,1 server i 10 za igru.Naso sam tutorial na netu neki na ovom sajtu : http://www.tutoriale...stallation.html sve ja to lepo uradim ali kad patchujem server za no steam klijente (patch v42+48)automatski se gubi sa liste lan servera :S ali kad ukucam connect pa ip onda ulazi lepo :(...WTF?Ako neko zna neki bolji sajt ili zeli da mi sam kaze kako da napravim server neka izvoli. :)CW server,ako je to nesto bitno :) mada to zavisi od moda :D valjda o.O xD

Ja ne znam kako se ispravlja bug. U igraonici je isto tako na nonsteam v42... Trazio sam, couldn't fix it :) Mozda pomognes usput tako ljudima da nauce sta znaci IP adresa xD

Taj v42 je samo za net zato ne radi...stavi v21 i radice.

Edited by donworkinson

I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A sad me nesto drugo zanima :) Zelim da napravim LAN server za 11 racunara,1 server i 10 za igru.Naso sam tutorial na netu neki na ovom sajtu : http://www.tutoriale...stallation.html sve ja to lepo uradim ali kad patchujem server za no steam klijente (patch v42+48)automatski se gubi sa liste lan servera :S ali kad ukucam connect pa ip onda ulazi lepo :(...WTF?Ako neko zna neki bolji sajt ili zeli da mi sam kaze kako da napravim server neka izvoli. :)CW server,ako je to nesto bitno :) mada to zavisi od moda :D valjda o.O xD

Taj v42 je samo za net zato ne radi...stavi v21 i radice.

Probaj da add server u favorites pa da se odatle konektuju?

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta da radim sa ovim god-damn serverom :/ Skinem CS 1.6 server Creator,napravim folder za server, sve on to lepo download-uje,patchujem ga sa nekim patchom ovog puta protocol 47+48 i kao da ga sjbm nekako,napravim cfg file execute-ujem ga u GUI konzoli dedicated servera ping je od 3-10 u lanu(ako udjem preko konzole na klijentu) na 11 pc-a (1 server) ali ga nema u lan listi proklet bio :( Kazite molim vas ako ima neka druga varijanta za lan no-steam server?Koji mi softver treba i te stvari? :S Nas'o sam i podesavanja i pravila ali dzaba sve...Ako ga ne patchujem,samo ga podesim i pokrenem,radi...

Edited by -Apostol-
Link to comment
Share on other sites

Ako ti treba samo za LAN, a neces i inet... Onda patchuj sa v21 ili v23 patchem (p47). Mada pitanje je kako si server podigao, mozda si tu nesto zeznuo... I jel ti se racunari vide u mrezi? Msm, pretpostavljam da si dodelio dobre IP-eve...

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

E ljudi hvala vam <3 XD .Napravio sam server ovako:CS 1.6 server creator kad on sve to zavrsi onda sam patchovao sa CS 1.6 cumulative patch V21 full.Vidi se na LAN listi ali je na protocolu 47 :( a ja hteo da budem u trendu na 48-ici XD Ali je za lan super :) Samo sad da konfigurisem amx mod x i cw skriptu :) ...

Link to comment
Share on other sites

Skinem malopre KGB kanter v42 Full, instaliram i krenem igram al imam filing kao da mi kanter i pored -freq 75 radi na 60Hz a i mis mi se ponasa malo tromije, do sada sam furao neki digitalzone v35 kanter.

Kako da proverim na koliko Hz mi radi kanter i dal moze preko cfg ili na neki drugi nacin da se forceuje na 75Hz?

infidel

Link to comment
Share on other sites

Poz ljudi ja sam nov ovde ... imam sledeci problem : Normalno igram na nekom pub serveru i npr prebaci me iz CT u TS meni nestane municija nishan se ne vidi mapa i timer zatim posle nekoliko sec se svi zapucaju i meni kao da pukne net i svi serveri su mi not responding , dok na mixu / cw-u mi to radi na polu vremenu . Zna li neko kako to da resim ? probao sam reinstal xxx puta skidao 5 razlicitih CS-ova pa cak i na steamu mi se to desava plz help !

Link to comment
Share on other sites

Skinem malopre KGB kanter v42 Full, instaliram i krenem igram al imam filing kao da mi kanter i pored -freq 75 radi na 60Hz a i mis mi se ponasa malo tromije, do sada sam furao neki digitalzone v35 kanter.

Kako da proverim na koliko Hz mi radi kanter i dal moze preko cfg ili na neki drugi nacin da se forceuje na 75Hz?

Znas sta bajo,mozes sa Refresh Lock-om da resis problem sa hercazom.Rek'o sam vec u nekom postu pre i ja sam imao isti problem.Uz RefLock dobijesh i fino uputstvo.. aj

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...