Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E drugari imam problem. :S Instal sam novi kgb-ov patch v42 full protocol 48.Moj target path na cs 1.6 nosteam v21 izgleda ovako: "C:\Program Files\Valve\hl.exe" -nomaster -game cstrike -noforcemaccel -noforcemparms -noforcemspd -nojoy -freq 75 ma sve to na tom cs-u radi perfektno samo sto sam ja botko :):) nego kod ovog v42 p48 ide:"C:\Program Files\Valve2\Counter-Strike.exe" i dopisem tu -noforcemaccel -noforcemparms -noforcemspd -nojoy -freq 75 ali to freq ne vazi u ovom CS-u i dalje mi pise da je na 60 kad pritisnem Menu na monitoru(dok sam u igri naravno),a u ovom v21 pise da je na 75 kad udjem.Na grafickoj je stavljeno 75hz(Nvidia 7300GT 128mb) :( WTF is goin' on? o.O

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje :)

Da li je dozvoljeno gl_picmip razlicito od 0 ili je problem u mom csu.... Uopste mi ne regauje na ovu komandu, ranije je radilo [:D]

http://www.ensl.org/topics/105?page=1

gl_picmip 0 client video sets the rendering quality - * higher the number is faster but lower quality

Realno, ne znam... DO NOT HAVE A CLUE :) Pogledao sam i na WCG.com, nigde ne pise da je nedozvoljeno menjati vrednost za ovaj rendering, niti pise da je medju client komandama koje mogu imati razlicite vrednosti...

Evo testirao sam komandu koja te zanima, kao i jos neke pojedine gl_ komande koje uticu na kvalitet slike i rendering... NIKAKVU PROMENU ne primecujem, retry sam se na server sa razlicitim podesavanjima..

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

http://www.ensl.org/topics/105?page=1

gl_picmip 0 client video sets the rendering quality - * higher the number is faster but lower quality

Realno, ne znam... DO NOT HAVE A CLUE :) Pogledao sam i na WCG.com, nigde ne pise da je nedozvoljeno menjati vrednost za ovaj rendering, niti pise da je medju client komandama koje mogu imati razlicite vrednosti...

Evo testirao sam komandu koja te zanima, kao i jos neke pojedine gl_ komande koje uticu na kvalitet slike i rendering... NIKAKVU PROMENU ne primecujem, retry sam se na server sa razlicitim podesavanjima..

Meni je radilo na nekim config-ovima :) ali jednom udje radi, izadjem ne radi... Ne kapiram u cemu je fora ili je do csa ili to registruje kao anti cheat neki, ali pre ce biti da je ovo drugo

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ja sam testirao na steamu, ne znam gde si ti, i gajbi i u igraoni (sto lokal sto net), ne radi ;) Tacnije moje oko ne primecuje razliku koliko god se naprezao, ali mislim da je razlika realno bolesna (kao na linku koji sam ti dao), kada stavis picmip 0 i picmip 2 ;)

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Na ps2 portu ne radi uopste, nisam ni dobio ps2 port uz mis ali sam ga iskopao negde i probao i nista, na drugom kompu se ne rekonektuje znac igrao sam cs jedno 15 min sve normalno, sta bi moglo jos biti?

edit: definitivno otisao kabl u bestraga, kad ga pomerim rekonektuje se, preporucite neki servis gde mogu da ga nosim na popravku!

Edited by pil
Link to comment
Share on other sites

A sad me nesto drugo zanima :) Zelim da napravim LAN server za 11 racunara,1 server i 10 za igru.Naso sam tutorial na netu neki na ovom sajtu : http://www.tutorialecstrike.com/csserver_installation.html sve ja to lepo uradim ali kad patchujem server za no steam klijente (patch v42+48)automatski se gubi sa liste lan servera :S ali kad ukucam connect pa ip onda ulazi lepo :(...WTF?Ako neko zna neki bolji sajt ili zeli da mi sam kaze kako da napravim server neka izvoli. :)CW server,ako je to nesto bitno :) mada to zavisi od moda :D valjda o.O xD

Link to comment
Share on other sites

Na ps2 portu ne radi uopste, nisam ni dobio ps2 port uz mis ali sam ga iskopao negde i probao i nista, na drugom kompu se ne rekonektuje znac igrao sam cs jedno 15 min sve normalno, sta bi moglo jos biti?

edit: definitivno otisao kabl u bestraga, kad ga pomerim rekonektuje se, preporucite neki servis gde mogu da ga nosim na popravku!

"kabl" se uvek sjebe negde prvi vrhu,na samom ulasku,prvo nadji prekid,iseci to,izolir traka,spoji zice,radice kao nov,isti problem sam imao sa starim misem...=)

Link to comment
Share on other sites

A sad me nesto drugo zanima :) Zelim da napravim LAN server za 11 racunara,1 server i 10 za igru.Naso sam tutorial na netu neki na ovom sajtu : http://www.tutorialecstrike.com/csserver_installation.html sve ja to lepo uradim ali kad patchujem server za no steam klijente (patch v42+48)automatski se gubi sa liste lan servera :S ali kad ukucam connect pa ip onda ulazi lepo :(...WTF?Ako neko zna neki bolji sajt ili zeli da mi sam kaze kako da napravim server neka izvoli. :)CW server,ako je to nesto bitno :) mada to zavisi od moda :D valjda o.O xD

Ja ne znam kako se ispravlja bug. U igraonici je isto tako na nonsteam v42... Trazio sam, couldn't fix it :) Mozda pomognes usput tako ljudima da nauce sta znaci IP adresa xD

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Ovako ovo mi se desava samo na stimu. znaci kad igram cwove i to ne pada fps uopste..kad igram na DM-u nekom ili tako nesh pada fps.. Komp dobar..ver sync off. gl_Ztrick 1 r_mmx 1 max_smokepuffs 0.. sve to mi ukucano.. ali pada o5..ovo mi se samo desava na stimu na dmovima(steam) na non steam dmovima ne... ako neko moze da pomogne..bicu mu zahvalan:))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...