Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od jutros mi se pojavio problem sa cs-om, znaci cim udjem u kanter(ne na server nego samo u kanter) sve je usporeno i izbagovano, fps je 4 o.O umesto 30, a u igri ista stvar,samo sto mi jos uz to i pokazuje lag oko 200-300, a ne bi trebalo da je do neta...help ? reinstal ili sta ?:O

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

pa onda lepo nazoves svog provajdera i lepo im sve to kazes, oni dodju provere sta ne valja i kraj price.

danas udjem da probam cs,svi nasi serveri cl_flushentitypacket i dalje,probam german headquarter DM i sve radi najnormalnije,probam jos par stranih dm-ova,sve ok,predjem na nas i ping ode u 500-1000,jel moguce ovo .......

Link to comment
Share on other sites

Imam isti problem kao mohr samo sto mi je ping isti i na stranim znaci od 100 pa nadalje,takodje kad udjem u CSCZ kao sam botovima secka i pojavljuje se lag i cak neki put ping sacuvaj me boze,skenirao sam komp nista nije nasao...Do neta je nesto provereno imam ADSL 1024/128 al pre je radio kao svajcarski sat :S

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav narode. Imam jedan mali problem sto se tice steama. Dakle situacija je sledeca... Kupio sam steam pre 2 godine i od pre godinu dana ga nisam uopste koristio. Sada sam pokusao da se logujem, sve super ali nece da mi pokrene cs, kao da ga nikad nisam ni imao, tj trazi mi da kupim o5... Ako neko zna o chemu se radi nek se javi, thx ;D

Edited by 7eLeveN
Link to comment
Share on other sites

e pa poz svima....

ovako, skoro sam banovan sa jednog naseg domaceg servera (ne bih da ih imenujem, mozda neki drugi put :D), na tom serveru vec duze vreme igram, ne znam zbog cega sam banovan, kad sam pokusao da dobijem odgovor od gm-a, nisam ga dobio, sta vise, receno mi je da necu moci da igram godinu dana na tom serveru, e sad mene zanima da li je moguce da nekom zabranis ulaz na server i da li postoji mogucnost da ih nekako zjb (kao ono promenim nik i sve to)...

inace kad udjem u igru, odma umrem, nesto sam ceprkao po netu jer mi je doticni stavio nesto od cega sam automacki postao bot...

pls help...

tnx...

[:(!]

Link to comment
Share on other sites

stavio ti je nesto od cega automacki postajes bot? gadno, desilo se i meni jednom

novi serveri imaju plugine preko kojih admini kada te banuju ili ti urade ultimate ban (sto se po svemu sudeci sada desilo) ti sjebe sve tako da moras da reinstaliras windows

pozz

Edited by vlada`

MASIIMOOOU

Link to comment
Share on other sites

stavio ti je nesto od cega automacki postajes bot? gadno, desilo se i meni jednom

novi serveri imaju plugine preko kojih admini kada te banuju ili ti urade ultimate ban (sto se po svemu sudeci sada desilo) ti sjebe sve tako da moras da reinstaliras windows

pozz

hvala lepo, gadan ce to posao da bude....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...