Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam problem kod cs-a.Juce sam menjao rezoluciju igre i stavio da bude 720x nesto i tad mi se pojavilo crnilo preko celog ekrana i na sred monitora "MODE NOT SUPPORTED" i svaki put kad udjem u cs ISTO crnilo preko celog ekrana i na sred monitora mi pise "MOD NOT SUPPORTED".DA LI NEKO MOZE DA MI POMOGNE DA RESIM OVAJ PROBLEM????MOLIM VAS NEMOGU DA IGRAM CS I JAKO SAM TUZAN?!?!?!?!?!

imam i ja cs problem.menjao sam rezoluciju igre i stavio da bude 720x neznam koliko i preko celog ekrana je bilo crnilo i na sredini pise"MOD NOT SUPPORTED" i swaki put kad udjem u cs isti problem.pokuso sam i da reinstaliram cs i udjem i opet.imam i cs 1.8 Goiceasoft i na njemu isti problem a imam i cs full v42 protokol 48 za KGB servere i na njemu problem.STA DA RADIM DA LI NEKO MOZE DA MI POMOGNE??????!??!?!?!

Edited by savin
Link to comment
Share on other sites

Najjednostavniji nachin za odrzhavanje visine fps-a je koji ?

Ne mislim iskljuchivanje vsynca i ostalo, jer mi fps dostizhe 100 samo shto opada, ponekad.

Pa me zanima shta bi bilo najbolje da se sprechi padanje ?

Ne formatirami se, a o reinstalu windovsa da ne pricham.

So, what is it ?

Link to comment
Share on other sites

isti slucaj kao kod prote , samo sto se meni retko penje na 100 :)

ja imam 1GB rama , razmsiljam da kupim josh jednu plocu od 1GB , ali ne znam da li ce to pomoci , posto je graficka tuga [NV GeForce4 mx 4000].

Ima li neko neki savet , bilo sta sto bi pomoglo , posto nisam siguran da bi znao ovo sto reiser kazhe :)

Edited by Cela_ lol :(

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Iskljucis procese koji nicemu ne sluze a samo zauzimaju CPU time i RAM (recimo java scheduler, onaj appleov bonjour service itd itd, lupam), iskljucis servise koji ti nisu potrebni, recimo Print Spooler ako nemas stampac, System Restore ako ga ne koristis da ti ne zauzima bezveze HDD space itd.. Mogu da ti sredim preko TeamViewera sve to, ako hoces ofc

Link to comment
Share on other sites

isti slucaj kao kod prote , samo sto se meni retko penje na 100 :)

ja imam 1GB rama , razmsiljam da kupim josh jednu plocu od 1GB , ali ne znam da li ce to pomoci , posto je graficka tuga [NV GeForce4 mx 4000].

Ima li neko neki savet , bilo sta sto bi pomoglo , posto nisam siguran da bi znao ovo sto reiser kazhe :)

Nista ti nece znaciti jos memorije, ako ti je procesor koska ili se preterano greje, proveri temperature i pogasi sve procese koji srcu cpu :)

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

Iskljucis procese koji nicemu ne sluze a samo zauzimaju CPU time i RAM (recimo java scheduler, onaj appleov bonjour service itd itd, lupam), iskljucis servise koji ti nisu potrebni, recimo Print Spooler ako nemas stampac, System Restore ako ga ne koristis da ti ne zauzima bezveze HDD space itd.. Mogu da ti sredim preko TeamViewera sve to, ako hoces ofc

Thanks za pomotj. Nadam se da tje to biti dovoljno, vetj sam ja to pokushavao, ali mi nije dugotrajno reshenje. Jednostavno kao da dodje do zasitjenja kompa pa krene da me smara fps, pa sam zato mislio da je do fpsa.

I nema potrebe za timeviwer. Imam ruke. [:)]

Link to comment
Share on other sites

hmm procesi su problem definitivno , jer kada igram neretko mi je cpu usage 100%, inace hl.exe mi je na low kad igram sa upaljenim TS, jer ako nije na low , zapuca mi TS i ne cujem nishta.Kapiram da bi sada bilo najbolje da oborim sistem i sve resetujem,a i imam popunjen ceo hard.A da gasim procese rucno , mislim da nije sigurno , bar ako ja radim jer se ne razumem bas najbolje koji je bitan a koji nije.

jos jedna stvar kada igram bez TS i kad mi hl.exe nije low prio , imam 40-70 fpsa prosecno , dok kada igram sa TS i hl.exe na low , imam 20-50.

Sve u svemu , veliko vam hvala za pomoc sa moje strane,mislim da je najbolje da reinstaliram windows.

Edited by Cela_ lol :(

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Forsiranje na jedno jezgro, setovanje prioriteta hl.exe na low, prebacivanje renderera (sa OGL na D3D i obrnuto)?

Forsiranje nisam probao, thanks.

Low priority ili ne pomazhe ili mi josh vishe skurca fps.

Na d3d je nemogutje igrati. Bar meni.

Nije to neko fatalno opadanje fps-a. Opushteno je, samo sam hteo da proverim par stvari i da budem siguran.

Hvala vam, ovo je i vishe nego dovoljno.

Link to comment
Share on other sites

potvrdjujem

+1

Jedno pitanje, video sam kod ortaka u CS-u, kad stisne TAB, na scoreboard-u ispred nickova igraca izadje njihov avatar sa stima... Kako se to namesta? Hvala

Edited by zex0n

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Ae Help!

fps u cs mi varira ko lud! a tek kad udjem na server....20-30 :))) maX!!Znaci KATASTROFA!!

Graficka Geforce 6200 turbo force! 1gb rama! intel celeron 2.8ghz.....

Pa pazi sa toj GPU trebalo bi bar da ide 100fps (6x4), a za ostalo ne znam.

Pogasi procese (oslobodi ram), a i mozda ti win otisho u majchinu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...