Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

instlirao sam par puta cs (skino preko steama)

i jednostavno ne vidim nijedan server

ni kada manualno kucam ip samo mi kaze failed to connect to server

sve ostale igre mi rade, net isto tako

kao da sam u nekom offline modu

ugasen mi je firewall i dodao sam bio u win firewallu u expeptions half life

ako zna neko resenje bilo bi fino

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ -Apostol- da li taj tvoj drugar ima NOD antivir ?

Brate ja i on imamo isti win SP2 i Nod32 4.Ja imam komp koji ima 512mb ram, graficku nvidia 7300gt(128mb ram) i procesor 1.8ghz pa mi stoji na 100fps a njemu stuca i baguje...On mi rece juce, kao kad mu bio sp3 nije se to desavalo WTF o.O?

Link to comment
Share on other sites

Cao drushtvo :Ooo imam problem

qpio sam komp konfiguracije

Gigabyte GA-MA770-UD3

AM3 AMD x4 Athlon II 620 2.60Ghz

4GB RAM

ATI Radeon 4770 512

isnstalirao vistu ultimejt

i sad upalim ja lepo stim sve shljaka namestim konfig sve super

udjem na server krene miks i tu nastaje problem

kad god npr izvadim oruzje ili na svakih 10 sec zabode na 0.5sec~1sec proguta totalno kao spike samo sto nije lag rateovi su mi normalni ne laguje nista

probao sam afiniti, prioritet, drajBere sam stavio na preformans, pa na quallity nista ne pomaze

UPOMOCDOBRILJUDI :<

Link to comment
Share on other sites

Ljudi imam problem tj ne ja nego ortak :).Decko skoro uzeo komp ima Dual core procesor 2.6ghz ima 2gb ram-a ima graficku nvidia 9400 512mb ima net 1024\256 kablovski monitor asus 19" WIDE (moze 4:3).Instaliro sam mu nove drajvere namestio sve kao kod mene(imam duplo sporiji komp od njega!!!):Stavio grafiku na performance iskljucio antialiasing i anisotropic filtering iskljucio V-sync stavio monitor na 75hz rateove stavio na 101 sve,rate na 20000.E sad sta se desava kad udje u CS ping je normalan i FPS je 100 ali desava se da zasece CS kao ubaguje u mestu pa nastavi da hoda.Shtuca,tako nesto :)Ovako svi namestaju CS i kod mene radi ali kod njega jok :( POMAGAJTE PLS!!! xD

Zaboravio sam da dodam da kad je V-Sync ukljucen FPS je 60 i nema seckanja ^^ WTF?

P.S ako neko kaze da ne valja konfiguracija tje se rasplacem XD

to mu je zato sto cs ne moze da radi na nekim dual core tj moras svaki put iskljucivati jedno jezgro idi 1-2-3 strane nazad isto sam liku objasnjavao kako da iskljcuje jezgro ali samo na cs-u
Link to comment
Share on other sites

Brate ja i on imamo isti win SP2 i Nod32 4.Ja imam komp koji ima 512mb ram, graficku nvidia 7300gt(128mb ram) i procesor 1.8ghz pa mi stoji na 100fps a njemu stuca i baguje...On mi rece juce, kao kad mu bio sp3 nije se to desavalo WTF o.O?

ako ima nod nek u guzvi posmatra u procesima ekrn.exe ako on baguje povecava mem usg nek unninstal nod..a ako mu je ok radilo na sp3 nek sad inastal sp3 pa nek proba...btw nek skine najnoviji driver za graficku ako vec nije.

i da nek skine amd optimizer ako mu je amd procs.

Edited by ace1

Kada je ptici u losoj formi drug, tada ni ona ne leti na jug.

Link to comment
Share on other sites

E ovako,kupio sam steam,redovno sve instalirao i kad pokrenem cs pojavi se ovaj error:Could not load filesystem dll. FileSysem crashed during construction. E sad ne znam da li je ovo vec neko pitao,ne pada mi na pamet da pregledam sve postove :),nadam se da ce mi neko pomoci,pozz :)

???

Link to comment
Share on other sites

Reinstaliraj steam ? I nemoj da palis non steam pa steam.

Mislis da nisam reinstalirao 100x? :)

Svaki put se pojavi to,a rekao mi drug da treba da reinstaliram wind,kao da je do toga. Pa reko da pitam,mozda neko zna kako drugacije da to fix,da ne bi morao reinstal w...

Link to comment
Share on other sites

Pa posto si vec rekao da si reinstall steam/cs, to znaci da nije do njega, vec je verovatno (po poruci koju dobijas) u pitanju neki sistemski fajl. Probaj da uradis repair windowsa, tako sto ces ubaciti CD windowsa, i umesto install klikni na repair, eto. :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Zamolio bih drugare koji su resili prob sa Win7 i padanjem fps-a da mi odgovore na par pitanja :O

Niste nista menjali osim Compatibility Moda? Posto imam tipa da biram izmedju XP SP2 i XP SP3 i ostalih verzija Windowsa :O i chekiranjem XP2 ili 3 i dalje mi pada fps do 50-60 u odredjenim situacijama :S

(samo molim bez - proveri vsinc i ostalo ;))

BTW imao sam prob i sa skakanjem pinga do 100+ u svakom fajtu ali sam to resio promenom u regeditu tako da za sve koji imaju i ovaj prob neka posete -- http://www.sevenforums.com/gaming/33625-counter-strike-series-windows-7-lag.html -- tu imate detaljno objasnjenje..

I hvala unapred..

I used to be indecisive but now im not so sure.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...