Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne znam ni koji je kurac uzeo lachesis...postoji smoa 1 razer a to je deathadder!

iako uzimam intelli u toku sl nedelje ^_^

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Corey , nisi lepo procitao post.Oce on da se krece ali baguje , prvo oce gore dole pa onda levo desno znaci negde se sjebao.Klikovi rade uvek :) [i skrol]

Vratio sam se na mx518...Dok ne resim problem sa razerom....Pozz

^.^

Link to comment
Share on other sites

i ja sam verovao da mi x7 radi ko zmaj dok nisam uzeo addera :D

a takodje sam i verovao da ne postoji udobniji mis od addera dok nisam uzeo intelli :p

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Imam uzasan problem.Igrao sam neki war i samo odjednom mis nije hteo da se mrda levo desno gore dole , samo je mogao levi i desni klik.Nije uopste hteo da radi , pa je onda posle par restarta proradio ali uz bagove.Instalirao sam drivere sa cd-a ali opet zabaguje na 5 sec , moram da menjam profile ...... :S

mis je razer lachesis , molim vas za pomoc

Imam ja lachesis isto,to zna da se desi da zabaguje,al ja u principu malo obrisem podlogu i malo "dunem xD" u laser,i proradi... :A

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

slusaj pazljivo:

operes ruke, nadjes gajbi gumicu za brisanje, lagano sednes za komp, jednom rukom drzi monitor cvrsto a drugom kreni da brises te tacke... i veruj mi uskoro ce sve biti kao novo !!

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

slusaj pazljivo:

operes ruke, nadjes gajbi gumicu za brisanje, lagano sednes za komp, jednom rukom drzi monitor cvrsto a drugom kreni da brises te tacke... i veruj mi uskoro ce sve biti kao novo !!

Mislis da si mnogo pametan?

Link to comment
Share on other sites

Jel moze neko da mi kaze na kom sajtu mogu da napravim logo za klan,nebitno da li treba da se download ili ne...Zahvalan sam na bilo kakvoj pomoci jer se vec 2 meseca svrckam po netu trazeci odgovarajuci program za to ali bezuspesno... [:)]

Link to comment
Share on other sites

Jel moze neko da mi kaze na kom sajtu mogu da napravim logo za klan,nebitno da li treba da se download ili ne...Zahvalan sam na bilo kakvoj pomoci jer se vec 2 meseca svrckam po netu trazeci odgovarajuci program za to ali bezuspesno... [:)]

Ja znam da radim na PS-u mislim ponesto,logoi se tesko izradjuju,a mislim da postoji bas program za kreaciju tih logoa za klan...izgleda da nisi dovoljno ceprkao po netu! :D

Link to comment
Share on other sites

Dal postoji fora da stavim "hl.exe > prority > low" za stalno? Posto moram svaki put kad udjem u CS da stavljam to sranje, nije mi neko cimanje da to radim stalno al pocinje polako da me nervira...

C:\WINDOWS\system32\cmd.exe /c start "Counter Strike" /low "D:\Games\Counter Strike 1.6\hl.exe"

Samo promeni putanju, i posle navodnika mozes da kucas podesavanja koja hoces, tipa -noforcemaccel etc.

edit: Desni klik properties, pa u target delu prekopiras ovo.

Edited by WuLa
2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...