Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam instaliran originalan kanter 1.6. Kada probam da se konektujem na nase non steam servere kaze da je server zastario na necemu 47, i posto je meni 48 server onda nece da radi. I kaze da server treba da se updejtuje na 48 da bi meni radio. Tako je sa svim nasim non steam serverima. Sa steam serverima nisam probao jer ih jednostavno ne mogu naci. Da li vi znate neki nas steam server? Inace ovo se javlja i kada probam na ostale servere koje nadjem iz pretrazivanja u igri. Neki hoce da rade a neki nece. Moze neko da pomogne?

Link to comment
Share on other sites

Pa odgovorio sam ti predoje, za igranje na našim serverima koji su gotovo svi non steam treba ti i non steam kanter, zadnji patch 21.

link za dl

http://files.filefront.com/cs16+full+v21exe/;9725296;/fileinfo.html/1/1

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa odgovorio sam ti predoje, za igranje na našim serverima koji su gotovo svi non steam treba ti i non steam kanter, zadnji patch 21.

link za dl

http://files.filefront.com/cs16+full+v21exe/;9725296;/fileinfo.html/1/1

Dobro Corey ti si delimicno odgovorio na pitanje ali ti hvala. A mozes da mi kazes kako da iskoristim ovaj originalni kanter? Da mi das neki steam nas server? I ajde da citiram sebe... "Da li vi znate neki nas steam server? Inace ovo se javlja i kada probam na ostale servere koje nadjem iz pretrazivanja u igri. Neki hoce da rade a neki nece. Moze neko da pomogne?"

Link to comment
Share on other sites

Imam sledeci problem

neko me je prevario da instaliram HLTV view mode, znaci dok igram isto mi je ko kad gledam demo na htlv, ne vidi se kad menjam oruzja kad bacam bombe i to

ako neko moze da mi kaze kako da to vratim na normalu (osim da opet instaliram cs) plz nek se javi

Link to comment
Share on other sites

po meni je njegov upload previse mali za te rejtove, zato sam mu dao link da sam namesti i nauci kako se to podesava.

realno najbolje je sam polako da podesava uz pomoc net_graph2 i 3. krene od 100 updaterate/cmdrate i smanjuje dok mu ne nestane loss/choke.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Momci heeeelp...

Imamo problem ovde u jednoj igraonici, otvoren je novi deo sa jos 10 kompova, treba sve perfektno do veceras da bude...

Ovako, kompovi su konfiguracije, okvirno, valjda 9800 + core2duo, 2 ili 4 giga rama...znaci konfiguracija nije problem.... u cs-u je zakucan fps na 100 naravno...fps padne na trenutak (slika kao da preskoci malo, ne znam kako da objasnim) kada se kreces u stranu i ponekad kad pucas...vsync je iskljucen, ja cu sada probati sa drugim opcijama u nvidia c. panelu pa cu da isprobam...ali recite ako imate jos neko resenje ako ovo ne uspe..

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

To sam i ja probao malopre...instaliram, nema ga u procesima, kliknem dva puta na amd optimizer i nista se ne desi...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...