Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

imam 8600gso 512 mb nvidia , 2 gb ram , 500 gb hard disk , dual core 2.5 zakucan fps 100 sve radi super samo posle ss-a prvog zabaguje na 10-15 sec i ponekad me izbaci sa servera [reliable channel overfloved]...

Imam maltene identicno konfiguraciju, i desava mi se isto pri SS mi zabaguje ali na 5-6 sec, i ne izbaci me sa servera ... cekaj protu ! [:D]

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ovako :) aj da vas smaram malo jbg moram imam problem sa fps-om ne znam do chega je evo kofiguracije kompa pa pogledajte:

Chipser : Intel 945GZ

Procesor : Intel Pentium4 524 3.06GHz 1mb L2

Matichna : ASUS P5GZ MX

Memorija : 1024MB DDR2 PC533

Grafika : Nvidia 8600GT

Kuciste : Cooler Master RC690

Napajanje : 400W

postovao sam i na kgb pa su mi pomogli ljudi ali pola stvari sam vec uradio :P realno je da iam fps 100 bar ja mislim e sad ovako sve shto sam ja radio je vsync off fps katastrofa 99 stisnem tab fps 60 kako ne znam pa sam onda iskljuchio sve zivo u grafichkoj pa se kao poboljshalo ali nije dobro pa sam radio windows i download najnovije drivere ja mislim da je bio januar i kao opet je bilo malo bolje ali nije to to pa mi rekoshe ovi sa kgb-a da probam drivere sa cd-a pa sam i to probao i to mi je dosta pomoglo ali opet mi je fps katastrashan :) da li ima neko reshenje za ovo osim da uzmem ovaj komp i da se pravim da mi je ispao sa 4 sprata :) ahahahahha <3 aj neka se neko oglasi i nekami kaze shta bi bilo pametno uraidti POZZ HVALA !! !

Link to comment
Share on other sites

Imam i ja pitanje jedno...:P

Imam sledecu konfiguraciju,znam da nije nesto,ali neki likovi su mi rekli da bi trebalo da mi radi solidno,moj probelm je u tome sto fps pada sa 99 na 60 pa 70-80 pa opet i sve tako,nikad da se smiri...

maticna:MSI k7n2 delta(staro ,a?:D)

procesor:AMD sempron 2800+

graficka:ATI radeon 9600 pro

ram:768 ddr1 kingston

da napomenem driveri za graf updatovani skoro,i iskljuceno sve ono vertical i te fore...

da li previse ocekujem od ove krntije,ili moze da se namesti cs???hvala unapred

Edited by AleXander_-_
Link to comment
Share on other sites

Install sam non steam i sve patchovo sve ok

i sve mi je ubrzano znaci strasnoo

na server nemogu da udjem laguje 1500

kad spustim konzolu ona uspravna crta se trese

Udjem u new game napravim mapu 3min runda ono broji ko stotinke i odma zavrsena mapa

hodam tj shprintam ko da imam speedhack sta moze biti ???

Link to comment
Share on other sites

Napisi sta si uradio, ako neko opet ima taj problem, cuo sam vec par puta da imaju ljudi :p

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

mislim da ti je najbolje resenje novi komp, sad je jeftino sve do jaja, tako da mozes da dobijes za cs solidnu masinu za nekih 250-300 evra bar mislim ...

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

brate skini samo ti nove drivere ati catalyst ali pre toga samo formatiraj i mora cs dobro da ti radi !

moj drugar ima i gori komp o tebe ima ati radeon 9550 256 i ima 100 fps const. tako da moze i tebi da radi dobro ne morash da kupish novi komp , ako imash pre ofc kupi ga .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...