Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kao sto kaze 'samarcina', moj drug takodje ima telenor internet, ne zna tachnu brzinu tog interneta pa smo

proverili na speedtest.net sajtu. Otprilike 600/300kbs, e sad, kad igra cs1.6 na netu njemu je ping oko 150-250ms...

jel moze to nekako da se popravi? btw one rateove smo vec probali...

znaci duplirali su brzine :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

E ovako imam komp : INTEL PENTIUM 4 3.06 Ati radeon ax550 extreme 1gb rama shta znam dal treba josh neshto da pishem i shto se tiche cs-a fps mi low extra tipa na sponu mi je 70 a kucao sam fpx_max 101 ne znam o chemu se radi pa ako moze neko da mi pomogne oko toga da namestim fps da mi bude zakucan na 100 i josh 1 problem imam koji mi je od pre 4 dana na svakom mogucem serveru mi je loss 15-20 ne znam u chemu je problem nikad mi nije bilo tako a nije virus to sam siguran pa ne znam POMAGAJTE TNX U NAPRED ! ! !

Link to comment
Share on other sites

evo steam se updateovao na neki client (48) , a svi serveri su na (47) i naravno ne radi mi nijedan [:)]

tako da iggi i ostali odradite taj update da mozemo i mi da igramo !

:*

@effective -

iskljuci vertical sync.

ides na control panel od graficke, tamo nadjes od negde od opcije sa strane, ne znam kako se tacno zove, i videces vertical sync i samo stavis na off.
Edited by n1kola.rage

arcade

rage

Link to comment
Share on other sites

@effective

kontam da ma sta radio neces dobiti mnogo posto je x550 samo fabricki OC x300 koji je ustvari 9200/9250 prepravljen za PCI-E, GF4 mx440 daje bolji fps od 9250 tako da... :D

nadji neki polovan 7600gt/8600gt i resio si problem.

I don't know, I don't wanna know, I'm out...

Link to comment
Share on other sites

Kao sto mozhes videti dullence Dobio se novi update pa cemo morati da sachekamo da rusi naprave patch ili sta vec da bi mi sa steama usli na nonsteam , ili da se prebace nonsteam serveri na 48 protocol.Do tada igraj sa nemcima ili na domacim steam servera [kojih je jedno 20 :)]

Uzivaj

^.^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...